چگونه آینده MLB All-Stars فرانک ویولا جان فرانکو رو سنت جان به آن ارتفاعات بزرگترین

لو Carnesecca استفاده می شود به می گویند که او جذب بودجه بود pocketful of نشانه های مترو. پرتاب در یک لانگ آیلند راه آهن عبور کند و شما تا به حال آخرین سنت جان تیم بیس بال — دوباره در سال 1980 برای رسیدن به College World Series.

این بود که یک تیم با استعداد از نیویورک تحت سر مربی Joe Russo که برای پنج سال متوالی یا پیشرفته به Omaha, Neb., و یا در یک بازی از انجام این کار. این برنامه به رهبری پویا دانشجوی سال دوم hurlers جان فرانکو و فرانک ویولا رسیده ارتفاع آن در سال 1980 و ممکن است برنده این همه اگر فرانکو آینده همه ستاره و نزدیک بود که شرکت آس با ویولا در آن زمان شده بود سالم به اندازه کافی به زمین در این سری آغاز شد که 40 سال پیش در این ماه.

“اگر شما واقعا واقعا بازیکن خوب در این منطقه وجود دارد تنها یک مدرسه می رفت و به” به یاد می آورد 1980 tri-کاپیتان و پارچ گرگ LaCasse. “سنت صحبت کرد و برای خود و همه می خواستم به بخشی از آن.

“چیزی که من به یاد داشته باشید که واقعا در ما ریشه دوانده است که به عنوان به زودی به عنوان شما وجود دارد و نه تنها ما انتظار می رود را به نفع خود ما انتظار داریم برای پیروزی در هر بازی است. شما یا رفتن به کالج های دنیا سری یا سال ناموفق بود.”

سنت جان رسیده کالج جهان سری دو بار در سه سال طول در سال 1978 و 1980. سال 1980 تیم بود و به ویژه به دلیل پیوند بازیکنان مشترک داشتن شناخته شده و یکی دیگر برای مدت طولانی و در زمینه مهارت. وجود دارد 12 بچه ها از لانگ آیلند شش از بروکلین دو هر کدام از استاتن آیلند و ملکه و یکی از برانکس. که تیم تا به حال پنج بازیکن های مختلف پیش نویس از جمله ستاره مرکز fielder داگ Latrenta سریع دوم baseman استیو Scafa گیر Sebby بوریلو و البته ویولا و فرانکو که رفت و در دوم و پنجم دور به ترتیب از سال 1981 پیش نویس است. که شامل نمی شود حق fielder پل Maruffi که batted .369 در سال 1980 بود و در کالج سری جهانی تمام مسابقات تیم است.

“ما تا به حال که غرب نگرش ما بهتر از هر کس دیگری” به یاد می آورد Viola سه بار All-Star, 1987 جهان سری MVP و 1988 AL Cy جوان برنده جایزه. “ما تا به حال یک کل دسته از افراد که عاشق صحبت کردن. نیویورکی ما عاشق ragging [بر یکدیگر]. ما عاشق چیدن بر مردم. ما عاشق wreaking ویران در طول یک بازی. اما ما آن را مورد حمایت است.”

John Franco
جان فرانکوسنت جان ورزشی ارتباطات

“چه کسی جهنم است این پسر؟” ویولا به فکر خودش است. او شنیده بود در مورد فرانکو استعداد اما در ذهن خود او پیش بینی کسی که بسیار متفاوت است. نه از خود راضی پسر خوب کمتر از 6 فوت قد که عاشق صحبت کنید. به زودی, Viola — و هم تیمی های خود متوجه فرانکو نیز می تواند با دست چپ خود را. به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 1979 بروکلین بومی بود پویا تبادل به 2.24 عصر در حالی که رفتن 7-1 و اجازه می دهد تنها 37 بازدید در 60 1/₃ نوبت. او بدون ضربه Adelphi و سینا در طول فصل به طور منظم.

“بچه تا به حال برخی از استعداد و پسر” به یاد می آورد ویولا, برنامه, تمام زمان رهبر در برد با 26. “او مرد. من در بازی گرفتن او از روز 1 در ذهن من است.”

فرانکو از لافایت دبیرستان در بروکلین وارد سنت جان به عنوان یک بزرگتر به نام از Viola. او را برداشت ملکه مدرسه به دلیل شهرت قوی تبادل مربی Howie Gershberg تا به حال برای توسعه کوزه. ویولا از سوی دیگر شروع نمی شود فرشهای تا سال سوم خود را در ایست میدو دبیرستان در لانگ آیلند. او اولین baseman که از نقل مکان به این تپه که یکی از تیم های برتر کوزه رو صدمه دیده است. او همه را برای حضور در بخش II C. W. پست تنها مدرسه بود که واقعا علاقه نشان داده و او را تا زمانی که در اواخر سال آخر خود را. در یک بازی حذفی او outdueled جان موریس یک Seton Hall استخدام که زمین به مدت هفت سال در لیگ های بزرگ. روسیه بود که در این بازی ارائه شده و ویولا بورس تحصیلی در نقطه.

“آنها مرا به دور دوم انتخاب کنید [شدم],” ویولا گفت.

در سال 1978 قبل از فرانکو و ویولا وارد St. john’s آن رسیده بود برای اولین بار, کالج, سری جهانی در یک دهه. بسیاری از کوزه از آن تیم بودند از جمله LaCasse استیو بینگهام و کریس غنی است. LaCasse که او را به یک نقش بزرگتر پس از شروع چرخش به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او می دانست که از دو سال اول کوزه آینده, اما او نمیفهمد آنها هنوز هم دانشجویان سال اول. به زودی LaCasse متوجه شدم آنها هیچ عادی تازه واردان است.

“در روز اول به خودم گفتم ‘حدس بزنید چه ؟ نه تنها شما نمی No. 1, شما, شماره 2 هم در حال حاضر ” او به یاد می آورد با خنده. “که چگونه خوب آنها از سمت راست شروع.”

کادر مربیگری می دانستند فرانکو و ویولا می تواند کمک کند اما آنها هنوز هم جای همسر هم تیمی های در چرخش است. به جای اینکه دوری آنها استقبال شد. بازیکنان مسن تر ساخته شده بچینید و فرانکو راحت از پرش درک خود اضافه خواهد تنها به بهبود این برنامه در حال حاضر و آینده است. استعداد خود را پرورش شد و نه توقف.

St. John's pitching coach Howie Gershberg
سنت جان تبادل مربی Howie Gershbergحسن نیت ارائه میدهد استیو بینگهام

“ساخته شده است که بزرگترین تفاوت در جهان” ویولا گفت او سرگرم کننده ساخته شده از اغلب برای راه او لباس پوشیدن; این بود که اگر لباس خود را پاره پاره شد از 1950s. “من یک مقدار زیادی از گرما برای آن.”

حمایت آنها دریافت, همراه با Gershberg تخصص بود و کلام در بالا بردن فرانکو و ویولا به بالا پیش نویس میدارد و بعد از آن لیگ ستارگان. حتی پس از او سنت جان و به لیگ های بزرگ, فرانکو خواهد به مدرسه بازگشت به پرتاب در مقابل Gershberg که بعدها جزئی لیگ تبادل مربی با فرشتگان و کمک Troy Percival از ابتلا به چشم انداز به نخبگان نزدیک تر است. فرانکو و Gershberg خواهد به طور معمول بحث پس از lefty بود subpar گردش.

“او نیروی محرکه فرانک و من” فرانکو گفت: از Gershberg که گذشت در سال 2003 در سن 67.

روسیه یکی از اعضای مدرسه دو و میدانی سالن از شهرت که وارد یک .664 درصد برنده (612-310) بیش از 22 فصل گذشته فوت کرد ممکن است.


وجود دارد تنها یک هدف برای سال 1980 تیم: بازگشت به کالج سریال های روز دنیا. پس از وارد شدن به اوماها در سال 1978 انتظار بود برای بازگشت در سال 1979 به خصوص با اضافات از فرانکو و بچینید. هنگامی که فرانکو بدون ضربه نبراسکا برای باز کردن منطقه ای شمال شرق در آناپولیس, Md., و Johnnies زدم UConn برای پیشبرد به عنوان بازی در برنده براکت, آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید. شاید که مشکل بود. به عنوان LaCasse به یاد می آورد: “ما شمارش جوجه ما.”

کانکتیکات ضرب و شتم آنها را دو بار جارو doubleheader 4-0 و 14-4 ارسال سنت جان خانه زود است. اضافه کردن توهین به جراحت, تیم, اتوبوس, تخریب شد و یک جام متعلق به یکی از کشیش خود گرفته بود.

“این یک احساس بودن تجاوز” LaCasse به یاد می آورد.

او نگه داشته و یک تکه روزنامه با تیتر: “Redmen سرقت, ضرب و شتم, حذف” در قفل خود را به عنوان یک یادآوری از ناامیدی.

“من هر روز باز است که locker من تا به حال به نگاهی که” او گفت:. “من مطمئن هستم که ’80 اتفاق می افتد بدون ’79 اتفاق می افتد.”

St. John's coach Joe Russo
سنت جان مربی Joe Russoسنت جان ورزشی ارتباطات

Johnnies آغاز سال 1980 با رفتن 6-1 و برنده 15 از 17 در یک نقطه برقراری دوباره خود را به عنوان یک تهدید مشروع. فرانکو رفت در میانه سال با تیره و تار تاندون فلکسور در آرنج چپ خود را و آن را نمی کند آنها را. نبود حس وای-است-ما. این کهنه کار تیم مجرب و کوزه مانند LaCasse و لی و پیاده روی در تامی سفید پر خوبی برای او است.

آنها وارد ECAC نیویورک-نیوجرسی پلی آف که در آن سال قریب به اتفاق مورد علاقه, مسابقات آنها تا به حال برنده چهار سال گذشته. اما در سنت جان بازی دوم در کوئینز بوفالو زدم Johnnies کردن ارسال Russo تیم به بازنده براکت. سنت جان تا به حال برنده سه مستقیم بازی. در سومین مسابقه آن وارد شده نهایی زمین باز یافته انتهایی بوفالو توسط دو نفر اجرا می شود. نیمکت بود و زمان.

LaCasse در زمان بت و raked آن در برابر بت رک فریاد در همه: “این نمی تواند پایان این راه است. این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

St. john’s بسیج برای سه اجرا می شود با کمک چند خطاها و پیاده در حال حرکت به منطقه ای شمال شرق.

“ما خوش شانس بودند” Latrenta اعتراف کرد.

وجود چنین درام در منطقه ای که در آن سال. سنت جان برنده آن سه بازی در دانشگاه مین — دانشجوی سال اول shortstop برایان میلر صفحه اصلی اجرای فوق العاده نوبت در برابر مهر و موم شده دانشگاه هاروارد متمسک و به رهبری بود به اوماها (روباز انتخابی). سنت جان نبوده است پس از بازگشت.

Frank Viola
فرانک Violaسنت جان ورزشی ارتباطات


ویولا از اغل گاو یا حشم نگاه به 23,145-صندلی Rosenblatt ورزشگاه می ایستد و مبهوت شده بود. “اوه خدای من” او به فکر خودش است. او تا به حال هرگز تن به تن در مقابل بسیاری از مردم است. او انداخت و آن را مانند راه رفتن چهار مورد در اولین دور از بازی افتتاحیه College World Series.

خوشبختانه آریزونا نمی نمره یک اجرا. Borriello انداخت یک دونده از تلاش برای سرقت و ویولا بود bailed با دو بازی پس از او تا به حال لود پایگاه. آریزونا تا به حال از دست رفته خود را به گلوله بست. ویولا بسته قهرمانان ملی نهایی پایین منجر Johnnies به ناراحتی یک طرفه 6-1 پیروزی که در آن او رفت و فاصله در چهار hitter.

“برای یک دانشجوی سال دوم او با قرار دادن یک تمبر در ‘سلام بچه ها من اینجا هستم و من قصد دارم به رفتن به رشته’ ” Latrenta گفت. “شما آن را می دانستند.”

این Wildcats برگزار شده بود پشت آس کریگ Lefferts آینده لیگ پارچ تفکر آنها نمی خواهد که مشکل با سنت جان. آنها هنوز هم پیروزی از آن همه برنده بعدی خود را در پنج بازی. ویولا تنها پارچ قادر به بستن آنها است.

“سال بعد هنگامی که من تو را دیدم او را در لیگ های بزرگ من بود” من احساس می کنم خیلی بد در حال حاضر,””, به یاد می آورد و پس از آن — آریزونا مشت و زمان سرخپوستان مدیر تری Francona ملت خوشه های طلایی برنده جایزه است که در سال های داده شده به ورزش را بهترین بازیکن. پرسید که چه او را به یاد در مورد ویولا که روز Francona deadpanned: “من می دانم که من هیچ بازدید.”

همانطور که در بازی رفت و جمعیت زیادی طرفه با سنت جان ریشه برای توسری خور. LaCasse به یاد چگونه با صدای بلند آن را که همین جوردانو آمار پایگاه-پاکسازی دو کردن دیوار. این احساس مانند یک بازی خانگی است.

“محل احتمالا 95 درصد پشت سر [ما],” او گفت:.

اما بدون فرانکو در بازگشت از ویولا سنت جان کافی ندارد تبادل. دو روز بعد Johnnies کاهش یافت و به هاوایی 7-2 و کالیفرنیا حذف آنها بعد 8-5.

“اگر شما بخواهید هر یک از ما بچه ها که بودند که تیم آنها احتمالا می گویند همان چیزی که: اگر من سالم بود ما تا به حال یک شات خوب از برنده شدن در آن” فرانکو گفت.

“آه انسان” Latrenta اضافه شده است. “چه می شود اگر؟”

1980 St. John's baseball team
1980 سنت جان تیم بیس بالتواضع گرگ LaCasse


چند تن از اعضای این تیم باقی می ماند. آنها حضور سالانه بیس بال ضیافت و رفتن به بازی با هم. بسیاری هنوز هم در منطقه زندگی می کنند. در این reunions آنها بطور منظم احساس خاطرات و خودمو بیش از آنچه که ممکن است بوده ام تا به حال فرانکو بوده و سالم است. وجود غرور درگیر بودن آخرین سنت جان تیم برای رسیدن به اوماها بلکه تمایل به دیدن یکی دیگر از Johnnies رسیدن به College World Series.

بدیهی است که سخت تر در حال حاضر. فرمت های مختلف است. بهترین بازیکنان محلی گله نیست به سنت جان. آن را به شکست کالیبر بالا تیم از جنوب و غرب فقط به گذشته باز آخر هفته از مسابقات NCAA و حتی پس از آن وجود دارد best-of-three فوق العاده منطقه ای که در انتظار.

“آیا استونی بروک آن را انجام دهد که یک سال است LaCasse پاسخ با اشاره به آخرین محلی تیم برای رسیدن به اوماها در سال 2002. “این است راه بیش از حد طولانی در حال حاضر.”

سنت جان آمده است نزدیک به سوپر Regionals (یک گام به دور از اوماها روباز انتخابی) در سال 2012. آن است که هنوز هم به عنوان یکی از برترین برنامه ها در شمال غرب برنده شدن در یک رکورد نه شرقی و مسابقات عناوین. اما آن همان است که در آن از چهار دهه پیش است.

پرسید: چگونه او احساس می کند تیم خود را امروز آب و هوای LaCasse می دهد پاسخ شایسته است که گروه پهلوانان دروغین اند.

“ما به بازی هر کسی در هر نقطه,” او گفت:. “ما ducked هیچ کس. آن را مانند, ” اوه,, ما باید به بازی کارولینای شمالی.’ ما استفاده می شود به فکر می کنم ‘هی آنها را به بازی ما.

“این است که نیویورک نیست-عقب-پایین نگرش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>