این Moneyist: دریافت محرک بررسی کنید ؟ من یکی از 35 میلیون نفر در انتظار است. چه مدت طول خواهد من 2019 اظهارنامه مالیاتی را ؟

عزیز Moneyist, من یکی از بسیاری از آمریکایی ها در انتظار یک محرک را بررسی کنید. من شگفت زده بود که من دریافت ی

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

عزیز Moneyist,

من یکی از بسیاری از آمریکایی ها در انتظار یک محرک را بررسی کنید. من شگفت زده بود که من دریافت یک محرک بررسی که من واجد شرایط حداقل با توجه به تمام نمایندگان مورد نیاز است. من فقط متوجه شدم که پدر و مادرم ادعا کرد من به عنوان یک وابسته است. به عنوان به زودی به عنوان من در بر داشت این را من در زمینه من 2019 اظهارنامه مالیاتی.

اما من ترس آن را خیلی دیر شده برای من برای من دریافت $1,200 محرک را بررسی کنید. آن خیلی دیر است ؟ اظهارنامه مالیاتی مهلت 2019 تمدید شد به جولای 15, بنابراین من فرض وجود دارد بسیاری از مردم مانند من که در آن آنها نمی واجد شرایط بر اساس 2018 بازگشت اما آیا واجد شرایط در سال 2019.

دریافت محرک بررسی کنید ؟

اشتباه پسر

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: 'نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله'

پسر عزیز

شما یکی از حدود 30-35 میلیون نفر که در حال انتظار خود محرک بررسی از سرویس درآمد داخلی. خود محرک پرداخت است که پیشرفت در یک سال 2020 اعتبار مالیاتی بنابراین شما دریافت خواهد کرد $1,200. به احتمال زیاد نمی رسند تا سال آینده و یا بعد از این سال در اولین. سپس ما ممکن است یا ممکن است در میان موج دوم این بیماری همه گیر. برخی از 160 میلیون محرک چک فرستاده شده اند. در اینجا شکست در هر خانه کمیته راه & معنی:

• 13-18 میلیون مالیات دهندگان که فایل را برمی گرداند زیر 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل درآمد آستانه.

• 7.5 میلیون امنیت اجتماعی و راه آهن بازنشستگی بهره مند است که آیا فایل اظهارنامه مالیاتی.

•10.7 میلیون مالیات دهندگان که آیا فایل اظهارنامه مالیاتی و دریافت نمی منافع دولت فدرال است.

• میلیون ها نفر از بیمه تامین اجتماعی-تنها یا کهنه امور گیرندگان که نمی فایل اظهارنامه مالیاتی

"IRS نیز حدود 10 میلیون قطعه از ایمیل را باز کنید و مراحل از جمله 4.7 میلیون اظهارنامه مالیاتی. برخی از این بازگشت ممکن است از اول وقت filers که واجد شرایط اقتصادی تاثیر پرداخت" با توجه به کمیته مجلس گزارش. "خزانه داری و IRS در ابتدا تخمین زده است که وجود دارد خواهد بود 171 میلیون و اقتصادی تاثیر پرداخت تحت مراقبت عمل می کنند که به نظر می رسد کم کم با توجه به جمعیت زیر."

از دست ندهید:"ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است." مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

داشتن بانک اطلاعات در فایل کمک خواهد کرد که سرعت شخم زدن برای پرداخت سال آینده است. اگر IRS ندارد خود را به حساب بانکی اطلاعات در فایل به احتمال زیاد دیگر. حدود 14 میلیون آمریکایی ندارد و حساب های بانکی و یا 6.5 درصد از خانواده های ایالات متحده. شما می توانید ارائه خود را به حساب بانکی و اطلاعات آدرس از طریق نمایندگان پیگیری ابزار "من پرداخت." همچنین باید به شما بگویم اگر IRS نیاز بیشتر بانک-اطلاعات حساب.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +3.14% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de