موتو جی پی مارک مارکز قهرمان در تصادف وحشتناک

دفاع از موتو جی پی مارک مارکز قهرمان است که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از عمل جراحی پس از درد و رنج هولناک تصا

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

دفاع از موتو جی پی مارک مارکز قهرمان است که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از عمل جراحی پس از درد و رنج هولناک تصادف در اولین مسابقه این فصل است.

پس از از دست دادن کنترل دوچرخه خود را با تنها چهار دور باقی مانده در اسپانیایی جایزه بزرگ مارکز راه اندازی شد از طریق هوا در سرعت فوق العاده ای. به زودی پس از او ناودان زمین جلو تایر موتور سیکلت خود را برخورد با دست راست خود و به طور کامل خود را شکست استخوان بازو استخوان.

قبل از سقوط 27-ساله — که موفق به کسب شش هفت MotoGP مسابقات قهرمانی — تا به حال ساخته شده شگفت انگیز نجات در مراحل اولیه. به عنوان او کشیده نفع خود او به طور ناگهانی از دست داده کنترل و skittered به شن. اما او به نوعی خود را کشیده و با هم و مبارزه راه خود را به جایگاه دوم است.

اما این همه برای هیچ بعد از تصادف وحشتناک در نزدیکی پایان مسابقه.

بسیار شبیه نسکار مسابقه MotoGP مقرر اقدامات ایمنی در مسابقه تجهیزات برای محافظت از سواران از جمله بازگشت محافظ صورت محافظ و حتی الکترونیکی سیستم کیسه هوا در داخل کت و شلوار. با وجود این اقدامات پیشگیرانه ورزش همچنان یکی از خطرناک ترین در جهان است.

"هر کس که در مسابقات قهرمانی جهان ناگوار امکان گرفتن مجروح و نیاز به رفتن به اتاق عمل" مدیر تیم آلبرتو پویگ گفت. "متاسفانه ما این بود تبدیل شد و مارک که تا به حال تحت عمل جراحی. مارک را برخی از زمان به بهبود می یابند اما ما خوشحال با چگونه همه چیز رفته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن