Hal Steinbrenner انتظار برای دیدن طرفداران در استادیوم یانکی در این فصل

گوشت پر شده را به استادیوم یانکی صندلی.

که توسط Hal Steinbrenner انتظار برای آینده 60-بازی یانکیز اگر COVID-19 نیست بسته MLB پایین.

“من انتظار می رود برای دیدن هواداران در ورزشگاه ما در برخی از نقطه به برخی از درجه است که برای رفتن به یک روز بزرگ” Steinbrenner گفت: بله شبکه در روز پنج شنبه.

با توجه به Steinbrenner مذاکرات با MLB و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مورد داشتن طرفداران در کرسی برگزار شده است.

“این گفتگوها در حال حاضر اتفاق افتاده است. ما نیز تا به حال بسیاری از مکالمات با فرماندار و او را بزرگ بوده است. او شده است یک مدافع بزرگ به ورزش در زمین و سپس در نهایت وقتی همه چیز امن هستند به هواداران پشت در ورزشگاه” Steinbrenner گفت. “پس بین دو نفر از آنها را ما تا به حال چندین مکالمات در طول دوره [از] واقعا ماه گذشته.”

اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و ماسک پوشیده بودن ورزشگاه نمی توان زمانی که طرفداران مجاز در داخل.

“ما در انجام بسیاری از کار. Ticketmaster بزرگ بوده است, کمک به ما واقعا قرار دادن یک نمودار هم که نگه داشتن همه حداقل 6 فوت از هم جدا و آن را محدود خواهد بود,” Steinbrenner گفت. “من مطمئن هستم که آن را می توان در 20-30 درصد [ظرفیت] محدوده امیدوارم در اولین. آن را قطعا ممکن است در این ورزشگاه به نگه داشتن مردم در یک فاصله امن با پوشیدن ماسک در آن ظرفیت.”

hal steinbrenner yankee stadium fans coronavirus plans
Hal Steinbrennerچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

سنبله در مثبت COVID-19 آزمون در فلوریدا خراب Steinbrenner برنامه به نگه بهار آموزش 2.0 در تمپا که در آن باشگاه را به حال دسترسی به George M. Steinbrenner زمینه چندگانه الماس و نزدیکی جزئی لیگ پیچیده است. وجود دارد بسیار کمتر در ورزشگاه که در آن بهار آموزش 2.0 برگزار خواهد شد شروع شنبه.

“آن دشوار بود. ما در حال صرف هفته ها و هفته ها و هفته واقعا تکمیل, شما می دانید, تکنیک های مایع و محصولات و [ما] بسیاری از خارج مشاوره و ما هم امکانات پایین وجود دارد آماده رفتن به امن به عنوان هر گونه امکانات در هر نقطه از کشور. اما به عنوان شما گفت: آنچه در حرارت بالا بنابراین شما می دانید که ما ساخته شده تصمیم گیری” Steinbrenner گفت. “همه چیز آرام تا اینجا [نیویورک] به حرکت به عقب و حتی اگر امکانات احتمالا بهتر است که مقدار زیادی از مردم را در تمپا.”

با توجه به Steinbrenner ایمنی در طول سه هفته بهار آموزش 2.0 میباشد.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که همه امن فاصله و ما فقط در حال رفتن به باید از طریق این سه هفته و پس از آن ما خواهد بود با استفاده از [Triple-A] اسکرانتون در تمام احتمال, برای نیمه دوم تیم پس به صحبت می کنند” Steinbrenner گفت: از اواخر 58-man فهرست. “اما ما می خواهیم از طریق آن دریافت کنید. ما مطمئن شوید که همه امن است, همه نگه داشتن فاصله خود را و پس از پروتکل های. ما آن را به اتفاق می افتد.”

همیشه از coronavirus ساخته شده بهار آموزش ناپدید می شوند در مارس 12, ترین-پرسش در یانکی ها’ جهان بود در مورد سلامت هارون قاضی, Giancarlo استانتون هارون هیکس و James Paxton. در حال حاضر این امکان که کوارتت در حال آماده شدن برای جولای 23 بازکن است Steinbrenner هیجان زده است.

“من واقعا به دنبال به جلو به دیدن بچه ها که مجروح شدند. بسیاری از آنها شده اند در تمپا بدیهی است پس من صرف زمان زیادی را با آنها و آنها شده اند به خوبی در حال پیشرفت و امیدوارم ما همه آنها را برای روز افتتاحیه” Steinbrenner گفت. “اما آن را به خوبی برای دیدن 60 بچه ها همه در همان محل از جمله شما می دانید ما در چشم انداز و دیگران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>