اقتصادی پیشنمایش: هفته آینده ما باید یاد بگیرند که اندازه سوراخ اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و به هنگامی که COVID-19 زده

خوب وجود گزارش های اقتصادی وجود دارد آنهایی که بد و در برخی موارد رای وجود دارد آنهایی که زشت. هفته آینده, ما

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

خوب وجود گزارش های اقتصادی وجود دارد آنهایی که بد و در برخی موارد رای وجود دارد آنهایی که زشت. هفته آینده, ما زشت است.

ما را پیدا خواهد کرد که چگونه عمیق سوراخ اقتصاد آمریکا سقوط کرد در سه ماهه دوم این سال که غیر ضروری کسب و کار تعطیل در بسیاری از نقاط ایالات متحده و بسیاری از کارگران پناه در خانه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت بازرگانی را انتشار Q2 گزارش تولید ناخالص داخلی در 8:30 صبح روز پنج شنبه.

"ما به دنبال بدترین پس از جنگ اقتصادی انقباض در 62 سال" گفت: Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch انتظار یک انقباض در یک کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 33 درصد در سه ماهه دوم. که بسیار عمیق تر از قبلی بدترین تا کنون سه ماهه انقباض 10 درصد دیده می شود در سه ماهه اول سال 1958.

اقتصاددانان فکر می کنم اقتصاد دوباره در ماه مه و ژوئن به عنوان مستند از کسب و کار به پایان رسید و که وجود خواهد داشت یک جهش رشد در سه ماهه سوم به پایان می رسد که در سپتامبر. 30 اما Guatieri گفت: اقتصاد نمی بازگشت به قبل از همه گیر رشد سطح تا اوایل سال 2022.

"وجود دارد رفتن به یک بیشتر سنگ زنی بازیابی بازگشت به قبل از ویروس سطوح است." او گفت:.

و جیم o'sullivan ارشد ایالات متحده ماکرو استراتژیست در TD اوراق بهادار نگران است که اقتصاد ممکن است قرارداد دوباره در سه ماهه چهارم این سال است.

"آن را مانند به صورت ماهانه است که همه چیز شروع به غرفه دوباره" o'sullivan گفت.

تجدید شیوع کروناویروس در فلوریدا و تگزاس و آریزونا با COVID-19 نفر در حال حاضر افزایش در 40 ایالت آمریکا ممکن است تعدیل فعالیت های کسب و کار و آسیب ضریب اطمینان مصرف کننده.

ببینید: MarketWatch Coronavirus بازیابی ردیاب

انتظارات برای ضعیف Q2 گزارش تولید ناخالص داخلی خواهد شد بازیگران پال در این دو روزه فدرال رزرو در جلسه روز سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده. رئیس بانک فدرال جروم پاول صحبت با خبرنگاران در 2:30 بعد از ظهر در دومین روز از مذاکرات.

تغذیه مقامات تهاجمی در روزهای اولیه بحران برش خود را از سیاست نرخ بهره به صفر خرید اوراق قرضه و بهادار با پشتوانه وام مسکن و راه اندازی وام برنامه های طراحی شده برای حفظ اعتبار جریان در اقتصاد است. مقامات روشن ساخته اند آنها قصد ندارم به افزایش نرخ بهره تا پس از بهبود اقتصاد.

مرکزی به بانکداران در حال خانههای گلی خالی دیگر اقدامات تهاجمی اما هیچ اعلام کرد که انتظار می رود تا ماه سپتامبر جلسه در اولین. مقامات برگزاری بازی در حالی که انتظار برای ارزیابی چگونه اقتصاد است که به احتمال زیاد برای انجام بعد از این سال.

"آنها می خواهند وضوح بیشتر بر روی آن اقتصاد است" گفت: o'sullivan.

هفته آینده اقتصادی ایالات متحده تقویم نیز از ویژگی های سفارشات کالاهای بادوام در دوشنبه مورد-Shiller ملی صفحه اصلی شاخص قیمت روز سه شنبه همراه با کنفرانس مدیره شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده هفتگی بیکاری ادعا می کند سود پنج شنبه و شخصی درآمد و هزینه داده در روز جمعه.

همچنین نگاه کنید: آمریکا و تقویم اقتصادیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب