متوسط وال استریت معامله گر معتقد است تمام انواع چیزهای دیوانه.

یک-در حال اجرا نظریه ادعا می کند که دولت فدرال است و چیزی به نام غوطه حفاظت از تیم یا PPT. اگر بازار سهام قطره به سمت پایان روز PPT, swoops و تظاهرات بازار قبل از آن را می بندد.

و یا پس از داستان می رود. من هرگز اعتقاد یک کلمه از آن را.

وجود دارد به طور مشابه دیوانه تئوری توطئه عنصر طلا در میان سرمایه گذاران. اما شما لازم نیست که به باور یک دسته از چیزهای دیوانه خود را به طلا. و شما را کاملا فراموش می خواهید خود را به برخی از طلا به خصوص در حال حاضر.

استاندارد طلا

چندی پیش ایالات متحده تا به حال یک استاندارد طلا. این به معنای مردم می توانند ارز خود را به دلار برای یک مقدار ثابت از طلا.

ایالات متحده کاهش یافته و به دور از سخت استاندارد طلا در 1930s و رئیس جمهور نیکسون آن را رها در مجموع در سال 1971. از آن زمان دلار بوده است “فیات ارز است.” معنی ارزش آن را ندارد به هر چیزی ملموس مانند طلا. کسانی که کمی تکه کاغذ سبز و رقم در حساب بانکی خود را تنها “پول” از آنجا که دولت ایالات متحده می گوید که آنها هستند.

یک استاندارد طلا انعطاف ناپذیر است. پس از آن متوقف می شود دولت از انجام کارهایی مانند کاهش کمی (چاپ پول) که باعث افزایش تعداد دلار در گردش و به طور بالقوه می تواند ذخیره کردن زمین برای تورم بالا. و یا پس این نظریه می رود.

من فرانک: من می خواهم در ایالات متحده آمریکا برای بازگشت به استاندارد طلا, اما این است که هرگز اتفاق می افتد. بنابراین ما در گیر یک جهان نامحدود سیاست تسهیل کمی (QE) و سایر خنده دار کسب و کار.

که به معنی این است که یک جهان که در آن شما می خواهید خود را به طلا.

بله, من فکر می کنم آن را کمی عجیب و غریب است که مردم سرمایه گذاری در سنگ. با این حال در جریان بوده است تا به 5000 سال است. برخی از مردم می گویند تکنولوژی تغییر خواهد کرد که. در عین حال آن را نگه می دارد اتفاق می افتد.

قدرت خرید

واقعیت این است که طلا خود را حفظ کرده است قدرت خرید بیش از یک طول تاریخ است که به احتمال زیاد به تغییر.

بیش از 70 سال گذشته به عنوان مثال طلا تورم سالانه بازگشت 2.1% بود. به عبارت دیگر طلا برگزار کرده است قدرت خرید خود را. و این چیزی است که آن را قرار است به انجام.

بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که طلا GC00, -0.51% انجام ضعیف در ابتدای بحران جاری است. در ابتدا آن را تضعیف و از حدود $1,700 در هر اونس به $1,470 در اواسط ماه مارس. در حال حاضر آن را تا حدود $1,700. و این احتمال بالاتر رفتن.

پس واقعا طلا همچنان ادامه دارد و به انجام آنچه در آن قرار است به انجام. آن را انجام شده بسیار خوب است. و توجه دولت را بی پروا پولی اقدامات از جمله آن تاخت و تاز مدرن پولی نظریه (MMT) — آن را به خوبی انجام پس از مرحله حاد از این بحران عبور می کند.

یکی از دلایل بزرگ مردم به خرید طلا و قیمتی است که ترس از تورم است. این است که چرا طلا شات از حدود 800 دلار در هر اونس در سال 2009 به $1,900 در سال 2011.

بی نهایت QE

فدرال ریزرو خود را آغاز اولین دور از سیاست های تسهیلی به نام QE1 در طول این دوره است. مردم فکر می کردند این امر باعث بسیاری از تورم, به طوری که آنها خریداری مقدار زیادی از طلا.

تورم هرگز اتفاق افتاده است اما طلا هنوز هم بالاتر صعود کرد چرا که مردم می ترسید این بود کمین در اطراف گوشه.

چیزی مشابه اتفاق می افتد در حال حاضر. اما این بار فدرال رزرو نیست انجام یک مقدار محدود از کاهش کمی شبیه به آن را با QE1. این زمان آن را به انجام مقدار بینهایتی از کاهش کمی.

یک بار دیگر از مردم ترس از این خواهد شد و در نتیجه تورم و منطقی ، من همان نگرانی های خودم.

طلا موظف است برای حفظ و افزایش در این محیط. از آنجا که تغذیه می تواند چاپ به تعداد نامحدود دلار, اما آن را نمی توانید چاپ طلا.

قیمت طلا نیز بالا می رود که کسری بودجه فدرال رشد می کند آن را به عنوان در حال حاضر انجام. این بود دلیل دیگر طلا بیش از دو برابر شده بین سال های 2009 و 2011: دولت سالانه کسری بودجه افزایش یافت به $1.8 تریلیون محله.

در حال حاضر دولت در حال صحبت کردن در مورد در حال اجرا بزرگترین کسری بودجه در تاریخ ایالات متحده است. حتی بزرگتر از ما بود در جنگ جهانی دوم است.

و این نشانه خوبی برای طلا.

بزرگترین دلیل برای خود طلا

طلا زیادی برای رفتن آن: QE تورم ترس و کسری بودجه, به نام چند.

اما بزرگترین دلیل خود را به طلا است که در آن روان نوسانات در پرتفوی سرمایه گذاری خود را. اضافه کردن یک کمی از طلا و شما تقریبا همان طور کلی می گرداند. اما شما خود را قطع نوسانات در نیم.

این است که چرا من را تشویق خوانندگان به اختصاص 20 درصد از پرتفوی سرمایه گذاری خود را به طلا.

آن را در مورد تئوری های توطئه و یا دیگر چیزهای دیوانه. آن را در مورد خطر بهتر تنظیم می گرداند. و این چیزی است که به هیجان زده در مورد.

جارد Dillian یک استراتژیست سرمایه گذاری در ملدن اقتصاد سردبیر 10 Man عضویت در خبرنامه, و میزبان از “Jared Dillian نشان می دهد” برنامه های رادیو. او را دنبال کنید در توییتر @dailydirtnap. ملدن اقتصاد دارای یک زندگی مجازی کنفرانس ممکن است 11-21.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de