دانیل جونز فقط نمی توان به دست غول کاپیتانی خود درس

هیچ کس واقعا می پرسد اگر شما در حال آماده شود. آن زمان Eli Manning سه سال برای گرفتن رای به عنوان یک غول کاپیت

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

هیچ کس واقعا می پرسد اگر شما در حال آماده شود.

آن زمان Eli Manning سه سال برای گرفتن رای به عنوان یک غول کاپیتان تیم. او به نام شروع کارفرمایی و نه بازی به rookie سال شروع شد و تمام 16 بازی در سال 2005 و در سال 2006 دوباره. آن را تا تابستان سال 2007 که منینگ انتخاب شد توسط هم تیمی های خود به نمایندگی از جرم به عنوان یک کاپیتان.

دانیل جونز سر به سال شماره 2 با غول اما در برخی موارد از آن است که در سال No. 1, آن را به عنوان اولین فصل بدون منینگ. خوب ol' الی بخشی از مبلمان پارچه به پارچه از هر غول پارچه و حضور او احساس می شد و حتی پس از او benched و جونز در زمان کار خود را.

این یک عصر جدید و هم برای کودک, مراحل از بین رفته است. جونز به حال به مراتب بیشتر موفقیت به عنوان یک تازه کار از منینگ را در سال 2004 و جونز در aw-shucks راه قادر به بیرون کشیدن شور و شوق بیشتری از هم تیمی های خود در سال اول خود را از منینگ را در اولین بازی خود در فصل.

آن است که نه تنها در مورد برنده-از دست دادن رکورد. منینگ رفت 1-6 به عنوان یک تازه کار شروع شد و 11-5 فصل آینده است. جونز 3-9 به عنوان یک تازه کار استارت. چه چیزی در انتظار او در سال 2020 حدس و گمان است. او نمی باید برای تبدیل شدن به چهره از تیم — Saquon Barkley یک مایل داوطلب — اما جونز می کند باید به فرمان سمت خود را از توپ قدرتمند تر از او در سال 2019.

جو قاضی است که در سال اول خود را به عنوان سر مربی می دانستم که تنها یک شروع کارفرمایی در هشت سال مشغول به کار تیم های ویژه برای میهن پرستان. هیچ یک از درخواست جونز به تام بردی. قاضی درخواست جونز به بیش از او تا کنون بوده است هر چند حتی با غول های درگیر در جلسات از راه دور با بازیکنان زل زده به کامپیوتر قرص در تلاش برای ارتباط با هم تیمی های خود را.

Daniel Jones
دانیل جونزAnthony J باعث تخریب جهانی

"دانیل کردم را در یک نقش فقط با طبیعت از موقعیت" قاضی گفت: در NBCSN. "او انجام می شود یک کار فوق العاده تنظیم تن با راه او کار می کند در حال حاضر.

"مردمان دیگر در تیم ما در حال رفتن به مجبور به استفاده از سرب به عنوان به خوبی. آنها در حال رفتن به سبک خود را و خود را تاثیر بر بازی اما ما نمی توانیم تکیه بر یک پسر به منجر شود. اما من می خواهم بگویم دانیل را به یک شروع قوی در این جلسات مجازی با تنظیم تن با او چگونه کار می کند, و این به نظر من بزرگترین چیزی. همه چیز او می تواند انجام دهد در این مرحله او را انجام می دهند. که همه ما می توانید بپرسید."

منینگ با وجود خانواده و اصل و نسب بود و نه طبیعی در این. او هرگز استفاده می شود نام خانوادگی خود و یا پیش نویس وضعیت (شماره 1 به طور کلی) به عنوان دلیلی برای فرض کنیم او را فورا پذیرفته شود.

در ارائه برخی از مشاوره به جو نقب زدن گرفته شده شماره 1 در این سال در پیش نویس توسط Bengals, منینگ به عنوان ممکن است اشاره به جانشین او به عنوان جونز وارد فصل اول خود را به عنوان روز 1 شروع کارفرمایی.

"آن را از روی حیله و تزویر به دلیل شما می خواهید به در آمده و شما می خواهید به یک رهبر" منینگ گفت: در SiriusXM Radio NFL. "نیز وجود دارد که در واقع شما باید به کسب احترام از هم تیمی های خود را قبل از اینکه شما شروع به پارس در 'em و یا شما شروع به مربیگری آنها را یا یک مرد برای انجام کار خود را در طول بازی.

"این سخت است برای شما برای دریافت بر روی سمت چپ خود را مقابله با این مرد شاید شده است بازی از 10 سال کار کردم خانواده و بچه ها و این مهم به او — و شما بدست آمار نشده است. به شما صدمه دیده است هنوز ؟ آیا شما گرفته یک ضربه بزرگ بدست و نه شکایت و انجام بخشی خود را ؟

"شما رو به در کرده و سر خود را پایین نمی گویم زیادی. کار دم خود را در تمام جنبه های از همه چیز. تمرین سخت تمرین خوبی است و بازی سختی که نشان می دهد سختی قبل از اینکه شما واقعا می تواند گام تا به عنوان یک آواز رهبر برای تیم. این بسیار مهم است برای کسب احترام از تمام هم تیمی های خود را قبل از شما می توانید تبدیل شدن به رهبر شما باید به بازی کارفرمایی در این لیگ است."

جونز وارد به minicamp تازه کار تقریبا دقیقا یک سال پیش و گفت: "این کار من به مردم این باور در من است." او تاسیس یک جای پا وجود دارد خیلی بیشتر از صعود از چپ به را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن