غول’ دفاع را نشان می دهد اجرای پرستان راه

یک طرح نیست باید مبتکر موثر باشد.

برخی تیم ها — چند اما برخی هستند قادر به خط و پیروزی در دفاع به سادگی با تکیه بر بازیکنان استعدادها و مهارت های خود را ضرب و شتم بچه ها با بچه های دیگر بیشتر از نه. 2020 غول در حال رفتن به یکی از این تیم ها است. اگر آنها برای رسیدن به موفقیت متوسط و یا فراتر از آنها باید قادر به ترکیب تمام قطعات خود را به یک طرح جامع و تکیه بر برتر مربیگری, بازی, برنامه ها و توجه به جزئیات است.

هیچ یک از که در حال حاضر در غول دو فصل گذشته. جدید وجود دارد مربیگری رژیم در جای خود و اگر شما نگاه از نزدیک, چگونه و با چه غول ساختمان در دفاع سنگین در ثانویه تقویت در بسیاری از راه های از عقب به جلو.

اگر شما نگاه از نزدیک است پرستان در راه است.

که می آید به عنوان جای تعجب ندارد با توجه به این سر مربی جدید جو قاضی و جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام خود را NFL ریشه بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در انگلستان و جنگل کشت توسط بیل Belichick.

این پرستان تنها دو بار در قاضی هشت سال با این تیم تا به حال یک بازیکن رسیدن به دو رقم در کیسه در یک فصل: چندلر جونز در سال 2013 (11.5 کیسه) و جونز دوباره در سال 2015 (12.5). آن را بیشتر در مورد خفقان کار در ثانویه را وادار به مخالفت با کارفرمایی برای نگه داشتن بر روی توپ یک دوم یا دو بیش از در نظر گرفته شده اجازه می دهد جمعی عبور عجله ارزش وقت اضافی برای رد شدن.

“هنگامی که شما لازم نیست که یک مرد که متعالی شما انجام این کار” کارل بانک سابق ستاره غول linebacker و Belichick شاگرد گفت: پست. “نگاه بسیاری از مردم فون میلر یا خلیل مک که شما فقط خط تا و آنها یک مشکل هر زمان که آنها در این زمینه است. بسیاری از تیم های خوب پاس rushers اما هیچ چیز سازگار است. چیزی است که شما می توانید از یک بازی است.”

جذاب ترین و بالقوه پر از واحد در این تیم دفاعی backfield, با, cornerbacks جیمز Bradberry, DeAndre بیکر, سام Beal کوری Ballentine و rookie Darnay هلمز و safeties Jabrill فلفل جولیان عشق و rookie خاویر میشن. قدیمی ترین بازیکن در این گروه Bradberry تنها 26.

The Patriots به نفع مرد پوشش بیش از هر تیم دیگر. شکل جدید غول های مربیگری کارکنان از راه دور را به کار چکش صفحه اصلی مفاهیم از پوشش.

این مفاهیم ساده تر از اکثر تیم های’. چگونه از بازیکنان استفاده می شود در یک بازی-برای-بازی به صورت جدا Belichick دفاع از همه دیگران است.

James Bradberry Giants
جیمز BradberryAP

“من می توانم به شما بگویم این از تجربه و درک فلسفه این واقعا توهین آمیز و هماهنگ کننده همه چیز برای فکر کردن در مورد” بانک ها گفت. “بچه ها را در بازی و شما نمی دانید که بسیاری در مورد آنها چیزی که بعد از شما می دانید آنها یا گرفتن یک رهگیری و یا گونی و یا چیزی شبیه به آن. آنها برای بدنام انجام آن نوع از مسائل.”

به یاد چه چیزی یک تیم اولویت نگاه آنچه در آن به صرف پول در. غول را به مبلغ سرمایه گذاری در حق رای دادن تگ مجموع از 16.1 میلیون دلار به لئونارد ویلیامز, پایه حقوق و دستمزد است که به طور قابل توجهی پایین خواهد آمد و اگر بلند مدت معامله می شود. در غیر این صورت دو نفر دیگر شروع دفاعی linemen, Dexter لارنس (1 میلیون دلار) و Dalvin تاملینسون (1 میلیون دلار) هستند به راحتی مقرون به صرفه است.

یادآوری شما از هر تیم دیگری? The Patriots در فصل گذشته بودند 26th در لیگ در آنچه آنها صرف دفاعی linemen. دو بالاترین پرداخت بازیکن پس از تام بردی هر دو بودند دفاعی پشت Devin McCourty و Stephon گیلمور. هیچ تیم NFL صرف بیشتر در safeties از میهن پرستان.

به طور مشابه, غول های ساختمان از پشت به جلو در دفاع از گرفتن مککیننی در اوایل دور دوم پیش نویس به جفت با فلفل. مدیر کل دیو Getteman دست سه سال 45 میلیون دلار قرارداد برای Bradberry برای پر کردن نقش یک ردیف 1 cornerback. سه سال پیش میهن پرستان به گیلمور پنج سال معامله به ارزش $65 میلیون به بالا خود را گوشه.

دیدن یک الگوی?

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“همه از این بچه های ما پیش نویس در سال گذشته و در حال حاضر خاویر در این سال ما در حال قرار دادن با هم, من فکر می کنم بسیار جوان و با استعداد که فقط توانایی به بازی فوتبال در NFL سطح” Gettleman گفت. “ما فقط به آنها را نورد.”

بنابراین وجود دارد آسان برای دیدن برنامه ؟

“هیچ هیچ هیچ, ما دیدن امکانات,” بانک ها گفت. “طرح تحول خواهد شد. اگر شما می توانید اجازه می دهد خود را به فکر می کنم برای یک لحظه از دفاع که به نظر می رسد مانند آن است که همه دفاعی پشت در این زمینه است. اما زمانی که شما رو خوب tacklers مانند فلفل و شما رو خوب tacklers مانند جولیان عشق و سپس همه ناگهانی آنها نه فقط دفاعی پشت این بچه ها میخوام خود linebackers در برخی از تنظیمات. امکانات بی پایان هستند پس از این بچه ها یاد بگیرند که چگونه به بازی یک بازی فوتبال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>