'Don't cry': Derek Jeter را ماندگار یانکی ها لحظه از هیچ جا آمد

Derek Jeter را storybook حرفه ای آمد با یک پایان برای تلفن های موبایل زمانی که Hall of Famer آمد از طریق با یک

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

Derek Jeter را storybook حرفه ای آمد با یک پایان برای تلفن های موبایل زمانی که Hall of Famer آمد از طریق با یک بازی برنده تنها در بازی نهایی در استادیوم یانکی.

خود را تنها به سمت راست در قسمت پایین نهم به ثمر رساند خرج کردن-دونده Antoan ریچاردسون از پایه دوم, تنظیم کردن, جشن دیگری در برانکس برای Jeter. این یکی به خصوص بعید است — تمام راه را تا زمانی که نهم باز یافته.

آینده شکسته مچ پا که زحمت او را در سراسر 2013, Jeter تلاش در سال 2014 پس از اعلام قبل از فصل آن خواهد بود که گذشته خود را. یانکی ها از دست رفته پلی آف برای دومین سال متوالی در Jeter را وداع تور. او بسیج در فصل گذشته homestand با چهار مستقیم چند ضربه بازی.

سرانجام در سپتامبر. 25, 2014, یانکی ها به میزبانی آرام در مقابل 48,613 طرفداران برای Jeter را آخر.

او مرتکب یک دوم دور پرتاب خطا, اما به پایان رسید تا رفتن 2-برای-5 با سه RBIs در 6-5 برنده شوید.

"در اولین ورود من فکر کردم" لطفا همین حالا آن ضربه به من'" Jeter گفت: بعد از بازی. "در گذشته دور من تقریبا آن را از دست داده... من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من نمی خواهم توپ رسید به من. چند بار من تقریبا خراب شد. من تقریبا گفته [مدیر] جو [Girardi] به من از اینجا قبل از اینکه من هزینه با ما بازی."

خوشبختانه Jeter در بازی باقی مانده. او رسیده خطا در هفتم که به یانکی ها سرب در چه شبیه گذشته خود را در خفاش. اما دیوید رابرتسون منفجر سه اجرا سرب در بالای نهم تا دو اجرای هومر به آدام جونز و یک بازی به تساوی انفجار به استیو پیرس به گسترش بازی است. Jeter شد و با توجه به آمار سوم در پایین نهم و به زودی در مرکز صحنه یک بار دیگر.

خوزه Pirela یک utilityman که ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین سه روز زودتر آغاز شده و به زمین باز یافته با leadoff تک. خرج کردن-دونده ریچاردسون رفت به دوم در برت گاردنر قربانی bunt را جتر به صفحه به صورت right-hander اوان Meek.

پرسید که چه او فکر می کرد که او راه می رفت به خمیر جعبه Jeter پاسخ داد: "گریه نکن."

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Derek Jeter celebrates his game-winning hit.
Derek Jeter جشن خود را از بازی پیروزی رسید.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

با حسابی چپی-نوسانی برایان مک کین در عرشه, Baltimore, مدیر باک Showalter ندارد lefty در اغل گاو یا حشم بنابراین او هرگز در نظر گرفته راه رفتن Jeter — که احتمالا ناشی از یک شورش در ورزشگاه.

"من فکر نمی" من میخوام پیش بروید و زمین به درک به طوری که او می تواند بیرون رفتن در یک توجه داشته باشید,'" Showalter به تازگی گفت: پست کن Davidoff از تفکر خود را در طول بازی. "این درست نیست."

با جمعیت شعار "Derek Je-ter!" حوصله انداخت اولین-زمین برش که Jeter پانچ از طریق سمت راست زمین زیر کشت, گذشته, غواصی کلی جانسون بود که در پایه دوم.

"این بلندترین ورزشگاه من تا کنون بوده است. پس از آن بود بنابراین با صدای بلند" با حوصله گفت: به تازگی. "این برای اولین بار بود-زمین برش که ماند و واقعا قطع شده است. او آنچه Derek Jeter می کند."

ریچاردسون sped خانه و کبوتر به خانه با برنده شدن در اجرای پیش رو از نیک Blackburn' پرتاب از سمت راست.

عاطفی Jeter تقریبا به نظر می رسید در ناباوری. او mobbed توسط تیم خود را در حالی که هم تیمی های سابق Jorge پوسادا ماریانو ریورا برنی ویلیامز اندی Pettitte, تینو مارتینز و سالن از شهرت مدیر جو تره اندود شده تا در نزدیکی ستاره شرق به او خوش آمد می گوید.

"من نمی خواهد که به اعتقاد آن خودم" Jeter گفت: از پایان که دربسته روز خود را در پینستریپس. "آن را در بالا و فراتر از هر چیزی است که من همیشه از dreamt. این بسیاری از سرگرم کننده است."

یانکی ها بسته کردن فصل در بوستون اما Jeter گفت: او نمی خواهد بازی shortstop که در آخرین سری ترجیح می دهند به پایان رسید که بخشی از کار خود را در خانه. او به عنوان DH دو بار در این سری به پایان رسید و کار خود را با یک اجرا به ثمر رساند آمار زمین زیر کشت در سوم زمین باز یافته در سپتامبر. 28 قبل از حذف شدن برای McCann به عنوان یک خرج کردن-دونده.

هنوز پایان دادن به بسیاری از افراد به یاد داشته باشید در آمد آن شب در برانکس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن