آلمان و فرانسه پیشنهاد $545 میلیارد برنامه بهبود اروپا girds برای ‘رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی’

بزرگترین اقتصاد در اروپا در حال پرتاب وزن خود را پشت 500 میلیارد یورو ($545 میلیارد دلار) بدهی مورد حمایت و برنامه ریزی برای کمک به منطقه بازیابی از ویرانگر coronavirus بیماری همه گیر.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به طور مشترک اعلام کرد این طرح که با ارائه کمک های بلاعوض به جای وام برای “آسیب دیده ترین بخش ها و مناطق بر اساس بودجه اتحادیه اروپا برنامه و در خط اروپا اولویت است.”

“ما با آلمان و فرانسه متعهد به مسئولیت ما را برای اتحادیه اروپا بدون هیچ گونه ifs و buts و ما کمک خواهد کرد که با هم به هموار کردن راه برای خروج از بحران” آنها در بیانیه ای گفت. این برنامه اجازه می دهد کمیسیون اروپا به قرض گرفتن پول در بازارهای مالی در اتحادیه اروپا نام بلکه احترام به قوانین اتحادیه اروپا در مورد بدهی های عمومی است.

صندوق خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش انعطاف پذیری و همگرایی و رقابت در اقتصاد کشورهای اروپایی و افزایش سرمایه گذاری به ویژه در دیجیتال و سبز انتقال تقویت پژوهش و نوآوری گفت:” بیانیه است.

سابق بانک مرکزی اروپا معاون رئیس جمهور Vítor Constâncio به نام طرح بزرگ “پیشنهاد” در نظرات در توییتر. “بودجه توزیع خواهد شد به عنوان بودجه نقل و انتقالات, نمی, کمک های مالی, اولویت بیشتر کشورها را تحت تاثیر قرار و نه با توجه به تولید ناخالص داخلی (یا GNI),” او گفت:.

“بازپرداخت خواهد شد از طریق بودجه سالانه سهم در طی یک دوره طولانی است. به نظر می رسد مانند کمیسیون اتحادیه اروپا را مجبور به قرض گرفتن طولانی مدت است. دقیقا همان چیزی بود که لازم است” گفت: Constancio, که گفت که او تا به حال پیشنهاد €800 میلیارد, صندوق, اما اجازه داده که از €500 میلیارد نشان دهنده 4 درصد از تولید ناخالص داخلی است و “قابل ملاحظه است.”

“کمیسیون سه گانه یک امتیاز و اگر آن را وام گرفته در 20 سال, کل بدهی (w/ amortizations) از طریق پرداخت سالانه کشورهای بودجه سهم خواهد شد بسیار پایین شروع و در حدود 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی و پایین رفتن” او گفت:.

اسپانیایی اقتصاددان لوئیس Garicano یک عضو پارلمان اروپا توییتی که وجود دارد چند مثبت به این طرح مانند واقعیت آن است را شامل می شود در اتحادیه اروپا بودجه در سال 2021 به 2027 بنابراین “تحت دموکراتیک اروپایی کنترل … تغییر از وام و کمک های مالی و به 500bn در مخارج v. خبر خوبی است.”

اتحادیه اروپا پیش بینی کرده است “رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی این سال” با 27 کشور منطقه یورو اقتصاد انتظار می رود قرارداد با 7.5 درصد در این سال قبل از رشد حدود 6 درصد در سال 2021. برخی از کشورهای در حال انتظار به رنج می برند بیش از دیگران مانند اسپانیا و ایتالیا که اقتصاد تکیه بر گردشگری و, که همچنین سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر بهداشت عمومی از نظر.

اقتصاد فقط شروع به ظهور از سخت مستندات اما یک طرح برای متوقف شده است هفته بیش از اختلافات در مورد نحوه استقرار پول با بودجه گیج کننده هلند قفل شاخ با ایتالیا است که بیشتر نیاز شدید به کمک آن اقتصاد کتک. این طرح نیاز به تصویب از همه کشورهای عضو است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>