جورج Floyds و مسیحی Coopers همه در اطراف شما هستند — شما همسایه معلم دوست و همکار

"یک کودک نمی تواند, با تشکر از بهشت می دانم که چگونه گسترده و چه بی رحم است که ماهیت قدرت با آنچه باور نکردنی

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

"یک کودک نمی تواند, با تشکر از بهشت می دانم که چگونه گسترده و چه بی رحم است که ماهیت قدرت با آنچه باور نکردنی ظلم و ستم مردم درمان هر یک از دیگر. او در واکنش به ترس در پدر و مادر خود را' صدای زیرا پدر و مادر خود را نگه دارید تا جهان را برای او و او هیچ حفاظت بدون آنها.' — جیمز بالدوین, 'نامه ای از یک منطقه در ذهن من' (1962)

زمانی که Cephas ویلیامز مستقر در لندن هنرمند در بازدید از این خانه اعیان سال گذشته او را از طریق تمام معمول روش های امنیتی و خواسته بود به صندلی. ویلیامز یک مرد سیاه و سفید بود و سپس با نزدیک شدن به یک زن سفید که از او پرسید چرا او نشسته وجود دارد. او پرسید: او را به حرکت و اعتقاد داشتند که او نشسته بود در یک منطقه محدود او موافقت کرد.

"من تا به ترک و او بلافاصله رفت و از 0 تا 100" ویلیامز گفت. "او گفت:" چرا شما با بالا بردن صدای خود را؟' "او با نزدیک شدن نیروهای امنیتی مسلح یک مرد سفید و زن سیاه و سفید. ویلیامز گفت که او آرام در سراسر. "من می خواستم برای گزارش آنچه اتفاق افتاده است اما آنها گفتند: هیچ نقطه ای وجود دارد. او یکی از ارشد ترین مردم در خانه.' "

" 'آیا آن را از رنگ پوست و یا محل آنها حق را به پلیس شما و پلیس حضور شما.' "

— غنی بنیامین نویسنده کتاب "در جستجوی Whitopia: یک سفر دور از ذهن به قلب سفید امریکا'

"افرادی وجود دارند که دیدن مرد سیاه و سفید به عنوان قهر یا تهدید," او گفت:. در سال 2018 ویلیامز ایجاد یک کمپین به نام 56BlackMen یک سری از استارک پرتره از مردان سیاه و سفید از تمام جنبه های زندگی با پوشیدن پیراهن به نمایش در عبارت "من هستم نه من کلیشه." او گفت: آن اتفاق می افتد در خیابان در مدرسه محل کار در سفید-سفره رستوران ها و حتی در تکریم مجلس اعیان.

A u. k. سخنگوی مجلس گفت MarketWatch: "ما بسیار متاسفم برای شنیدن از تجارب گزارش شده توسط Cephas ویلیامز. مجلس در حال کار سخت برای بهبود فرآیندهای آن به صورت گزارش و دست زدن به قلدری و آزار و اذیت. ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود و ما را تشویق هر کسی که تجربه قلدری و یا آزار و اذیت در مجلس به گزارش تجربه خود را به ما مستقل شکایت و شکایت طرح شده است."

با توجه به تجربیات خود ویلیامز بود با تعجب به حوادث اخیر در ایالات متحده بیش از 10 روز گذشته شهرستانها در سراسر کشور شده اند را لرزاند و همچنین الهام, توسط معترضان به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس پلیس kneeled در گردن او را با تمام وزن بدن خود را برای نزدیک به نه ساعت. روز چهارشنبه دادستان اضافه قتل درجه دوم شارژ علاوه بر سوم-درجه شارژ در حال حاضر در برابر این افسر سابق, Derek چوین.

فقط بیش از یک هفته پیش امی کوپر, یک زن بود که در راه رفتن سگ خود را بدون قلاده در پارک مرکزی به نام 911 در فرشته پرنده مسیحی کوپر است که هیچ رابطه و پس از او از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. "من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من," او گفت: در یک ویدئو ضبط کوپر ساخته شده در گوشی های هوشمند خود.

این ویدئو ممکن است ناخوشایند به تماشای اما آن چیزی نیست که دیده می شود به عنوان ناآشنا برای بسیاری از مردان سیاه و سفید. "من میگردند توسط امی کوپر حادثه اما اصابت یک بیت از به رسمیت شناختن هنگامی که شما یک فرد که درک شما را به کمتر از حقوق آنها و آنها به حق و حقوق بیشتری نسبت به شما گفت:" غنی بنیامین نویسنده کتاب "در جستجوی Whitopia: یک سفر دور از ذهن به قلب سفید امریکا است."

"آیا آن را از رنگ پوست و یا محل آنها حق را به پلیس شما و پلیس حضور شما و این نشان می دهد که آن را در یک فضا و شرایط برای شما وجود دارد که به راحتی خود را," او گفت:. "این است که شایع و رایج تر از همه مظنون است. آن را تعجب آور نیست. این جدید نیست. آن را نه نادر است. تنها تفاوت این است که این گرفتار شد بر روی آی فون."

'کامل هنر اهریمنی مردان سیاه و سفید'

ترنس فیتزجرالد بالینی استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا و نویسنده کتاب "مردان سیاه و نژاد پرستی: بهبود تحصیل و زندگی شانس آمریکایی های آفریقایی تبار" گفت: Amy کوپر 911 تماس یک مثال از این نوع اهرم که مردم می توانند با استفاده از هر زمان آنها را مشاهده کنید مناسب. "او می دانست که دقیقا چه رشته ها به شهامت," فیتزجرالد گفت.

"آن را فراتر از فقط تماس او یک نژادپرست یا گفتن آنچه او انجام داد این بود نژادپرستانه" او گفت:. "ما در حال صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند و با تکیه بر داستان است که بدل honed و کامل در طول زمان. سیاستمداران باید با استفاده از زبان با ریشه در آن ترس است. ما در حال بازیافت آن و بیش از بیش و بیش از. آن را تبدیل به یک کامل هنر اهریمنی سیاه مردان است."

" 'ما در حال صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند و با تکیه بر داستان است که بدل honed و کامل.' "

— ترنس فیتزجرالد نویسنده کتاب "مردان سیاه و نژاد پرستی: بهبود تحصیل و زندگی شانس آمریکایی های آفریقایی تبار'

فیتزجرالد گفت: رسانه های ایالات متحده قرار نیست در پارک مرکزی تصویری در زمینه. "من به تماشای واکنش newscasters. آن را واقعا دست کم گرفت این وضعیت است. آن را واقعا نمی او اعتباری و یا علت سعی و کوشش برای آنچه که او انجام شده بود," او گفت:. "این تاکتیک استفاده شده است که پس از 1619 این تاکتیک بازی قربانی و دانستن است که سیستم را در نگاه او مانند بی گناه است."

"آن می رود تمام راه برگشت به 'تولد یک ملت' در 1915 تصویر از زن به عنوان قربانی," او گفت:. "او نیاز به یک شوالیه برای محافظت از او را از این نامردان شیطان, این مرد سیاه و سفید. آن را در کاخ سفید برای وودرو ویلسون. این روایت نادرست بود و از نسلی به نسل. این hypersexed سیاه نر شناخته شده برای خشونت در برابر زنان سفید."

فیتزجرالد گفت: این تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ و دیگر حوادث از جمله یکی در میان امی کوپر و مسیحی کوپر نشان دهنده لحظه ای که آمریکایی ها نمی توانند یا نباید فقط پیاده روی به دور از. "که زیانی به هزاران نفر از مردان سیاه و سفید شده اند که بدون محاکمه اعدام در ایالات متحده," او گفت:. "این ایده حفاظت از عفت از زنان سفید بود No. 1 دلیل برای lynchings."

Cephas ویلیامز: "من هستم نه من کلیشه.'

لیما چارلی

در سال 2015 برابر با عدالت ابتکار مستند 4,075 نژاد با انگیزه lynchings آفریقایی-آمریکایی در آلاباما آرکانزاس, Florida Georgia, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی در ایالت کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی تگزاس و ویرجینیا بین سال 1877 و 1950 — حداقل 800 بیشتر lynchings از مردم در این کشورها نسبت به قبلا گزارش شده است.

یکی از این قتل که از امت تا 14 ساله آفریقایی-آمریکایی از شیکاگو بود که بدون محاکمه اعدام در می سی سی پی در سال 1955 پس از متهم به توهین یک زن سفید, کارولین برایانت در پدر و مادر خود را' فروشگاه مواد غذایی. همه سفید, مرد هیئت داوران در زمان 67 دقیقه به تبرئه دو متهم به جرم و جنایت. یک داور این گزارش گفت: "اگر ما تا به حال به متوقف به نوشیدن پاپ آن نمی گرفته اند که طولانی است."

" زنان و مردان به طور قابل توجهی بیشتر از مردان سفید پوست و زنان کشته شده توسط پلیس. "

با توجه به یک گزارش خبری در آن زمان یکی از وکلای مدافع, J. W. Kellum گفت: هیئت منصفه است که آنها "متولیان آمریکایی تمدن" و اضافه کرد "من می خواهم شما به من بگویید که در آن خدا را درخشان خورشید زمین رایگان و صفحه شجاع اگر شما لازم نیست به نوبه خود این پسران سست; پدرانتان را کاملا به نوبه خود در گورهای خود."

در سال گذشته پلیس در آمریکا کشته 1,099 مردم با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس تحقیقاتی و ترویجی ، مردم سیاه و سفید برای اختصاص 24 درصد از کسانی که کشته شد با وجود اینکه تنها 13 درصد از جمعیت; آنها سه برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید و 1.3 برابر بیشتر احتمال دارد به غیر مسلح از مردم سفید.

"زنان و مردان آمریکایی و هندی و بومی آلاسکا زنان و مردان به طور قابل توجهی بیشتر از سفید زنان و مردان به قتل توسط پلیس" یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه راتگرز دانشگاه میشیگان و دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس در بر داشت. "لاتینی مردان نیز بیشتر به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس نسبت به مردان سفید پوست." آنها نوشت: "در طول زندگی دوره حدود 1 در هر 1000 مرد سیاه و سفید می توانید انتظار به کشته شدن توسط پلیس."

مرکز تحقیقات پیو یک اتاق فکر در واشنگتن دی سی در سال گذشته منتشر شد در سراسر کشور نماینده نظرسنجی از بیش از 6,637 بزرگسالان در زبان انگلیسی و اسپانیایی است که به این نتیجه رسیدند: "سیاه پوستان بطور قابل توجهی بیشتر از سفید پوستان اسپانیایی و یا آسیایی ها می گویند که مردم باید عمل به عنوان اگر آنها مشکوک از آنها; مردم باید عمل به عنوان اگر آنها به فکر آنها نیست هوشمند; آنها ناعادلانه رفتار شده است توسط یک کارفرما در استخدام پرداخت و یا ارتقاء یا آنها شده اند ناعادلانه متوقف شده توسط پلیس."

جورج فلوید در ضمن یکی از 44 نفر که مینیاپولیس پلیس ارائه ناخودآگاه با گردن محدودیت در پنج سال گذشته با توجه به NBC اخبار و تحلیل پرونده های پلیس و سه پنجم از آنها سیاه پوست بودند. مینیاپولیس پلیس تعریف "گردن محدودیت" را به عنوان هر زمان یک افسر با استفاده از یک بازو یا پا به فشار کسی را به گردن بدون به طور مستقیم فشار راه هوایی.

غنی بنیامین: 'این است که شایع و رایج تر از همه مظنون است. آن را تعجب آور نیست. این جدید نیست. آن را نه نادر است.'

روایت از 'دیگر'

این یک سن روایت فیتزجرالد گفت. "وقتی کسی در نظر گرفته شده است 'دیگر' به طور طبیعی ما نمی بینیم و آنها را به عنوان یک از ما و یا حمل همان اخلاق و ارزش" او گفت:. "ما آنها را به عنوان کمتر و زیر ما را در این خیالی apex و این سلسله مراتب برتری. ما از آنها بدتر و نه به عنوان کسی که با ارزش و نه بازتابی از 'من.' "

موارد که در آن ساختگی مردان سیاه متهم به جنایت هستند بیش از حد زیادی به لیست اما برخی گرفتار مباحث عمومی توجه بیش از دیگران است. در سال 1994 سوزان اسمیت در کارولینای جنوبی مادر دو گفته پلیس یک مرد سیاه و سفید رانده بودند با کودکان بسته به پشت ماشین. بعد از ماشین پیدا شد در یک دریاچه او را محکوم به 30 سال زندان برای قتل او 3 - و 1 ساله.

دیگر اتهامات ساختگی گرفتار مانند آتش سوزی. در سال 1989 در بوستون, یک باردار کارول استوارت کشته شد و شوهرش چارلز به ضرب گلوله کشته شد و پس از او گفت: آنها بر یک آفریقایی-آمریکایی ، در طول تعقیب پلیس متهم به اذیت و آزار مردان سیاه در جستجوی خود را برای این قاتل در حالی که برخی از سیاستمداران خواستار مجازات اعدام.

مایک Barnicle سپس بوستون گلوب مقاله نویس در دفاع روی تور یا دام: "که در آن پس از همه چیز آنها گفته شده بود که آنها انتظار دارند پلیس به شروع به دنبال ؟ نزديك شکار ، چارلز استوارت آن را به زودی آشکار شود, حال نقد خود را $82,000 زندگی-بیمه یک ماشین جدید خریداری شده و قبل از او می تواند به اتهام قتل همسر خود شروع به پریدن از روی یک پل به مرگ او.

"پلیس و شهروندان بودند فریاد برای قصاص" فیتزجرالد گفت. "پلیس شد اذیت و آزار سیاه مردان و حتی علنا تحقیر آمیز آنها وجود دارد این لینچ اراذل و اوباش در این شهرستان است. هر ساله سیاه نر پلیس مجبور به اجرا دیده می شد به عنوان گناه [با] خاص مردان [گفت] به نوار پایین در عمومی به عنوان آنها در جستجوی آنها است. آن را مورد تحقیر و کنترل است."

"مردم راه رفتن در اطراف با این بین نسلی تصاویر و کلیشه در این گنجه قفل شده در درون ذهن خود روح خود را," او اضافه شده است. "هر زمان که آنها در معرض زبان 'دیگر' این قفل گنجه باز می شود و همه این تصاویر آمده است. آن را حتی می تواند بیرون می آیند به عنوان سیاست ها و برنامه هایی که تبعیض و متوقف کردن یک داشتن دسترسی به منابع است."

هرگز فراموش نکنید.

Cephas ویلیامز

"تعدادی از مردم من می دانم که در حال تغذیه آموزش افرادی که سیاه و سفید نیست در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید" ویلیامز گفت. "بیشتر از زمانی که شما می بینید در رسانه ها یا روزنامه ها اگر آنها یک قربانی از چاقو جرم و جنایت و یا مرتکب خشونت آنها یک رپر یا یک بازیکن فوتبال. این گفتگو در مورد نژاد پرستی, اما آن را نیز در مورد اقتصاد است."

در شهر نیویورک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس سیاه و لاتین در افراد بستری در دو برابر نرخ سفیدپوستان آمار منتشر شده در ماه گذشته در شهر نیویورک نشان داد. سیاه نیویورکی در بیمارستان بستری شد, در نرخ 632 در هر 100000 نفر به دنبال Latinos (570 در هر 100000 نفر) در حالی که سفیدپوستان در بیمارستان بستری شد در یک رای از 284 هر 100 ، 000 نفر است. "این ویروس است نه هدف قرار دادن نیویورک منصفانه" کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت.

" 'وجود دارد عدم پیشرفت در دنیای شرکت های بزرگ و در جامعه در نقش است که دیکته اقتصادی پیشرفت است.' "

— Cephas ویلیامز مستقر در لندن هنرمند

"ما در حال دیدن این سراسر کشور" نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات گفت: زمانی که آمار و ارقام در اختلاف نژادی شروع به trickling در ابتدای بهداشت عمومی بحران. او گفت: همان الگوی داشت در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده و برخی بدتر از شهر نیویورک است. "شما می دانید, آن را همیشه به نظر می رسد که فقیرترین مردم پرداخت بالاترین قیمت. این است که چرا؟"

برخی از نقطه به مواردی مانند کسانی که از جورج فلوید و مسیحی کوپر به عنوان صرفا یک نگاه اجمالی به تفاوت مردم از رنگ چهره در دیگر جنبه های زندگی آمریکایی از جمله بهداشت و درمان و مسکن و رسانه ها و مدارس و شرکت ها. هفتاد و پنج درصد از تمام خط مقدم کارگران در طول coronavirus همه گیر مردم از رنگ با توجه به شهر نیویورک حسابرسی.

دیگران می گویند ابتدایی و مدارس مکان های سیستمیک تبعیض است. دانش آموزان سیاه پوست سه برابر بیشتر از سفید دانش آموزان به حالت تعلیق و یا اخراج, با توجه به وزارت آموزش و پرورش را برای حقوق مدنی. تحقیقات در تگزاس دریافتند که معلق دانش آموزان به احتمال زیاد برگزار شد به یک درجه و رها کردن از مدرسه عدالت موسسه سیاست گزارش شده است.

اقتصادی و معایب ادامه پس از مردم از رنگ باید از دانشگاه فارغ التحصیل شد. دوازده سال پس از ورود سفید مردان باید پرداخت 44 درصد از آنها دانشجو-وام تعادل به طور متوسط با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده در سال گذشته توسط دموی چپ متمایل فکر می کنم تانک. مردان سیاه و سفید دیدن تعادل خود را از رشد 11 درصد و زنان 13 درصد.

"Redlining" مسکن سیاست امتناع از خدمات مالی به محله به طور معمول جمعیتی از مردم از رنگ هنوز هم احساس امروز. این اصطلاح اشاره به نحوه فدرال وام مسکن بانک مدیره و صاحبان خانه وام شرکت را به خود جلب کرد رنگ-کد نقشه است که تعیین چگونه مخاطره آمیز آن را برای وام دهندگان به سرچشمه وام مسکن در محله های مختلف در سراسر کشور است.

مشترک در نیمه اول قرن 20 redlining قانونى بود از طریق قانون در 1960s و 1970s. هنوز بسیاری از شهرهای کشور به خصوص در بخش شمالی ایالات متحده باقی می ماند به شدت تفکیک شده با نژاد یا قومیت. این عمل همچنان به این روز و مسکن در بسیاری از redlined مناطق هنوز هم ارزش به طور قابل توجهی کمتر از خانه های مشابه در یک nonredlined محله.

جستجو برای قفقازی Arcadias

در کتاب خود "در جستجوی Whitopia," بنیامین دو سال را صرف سفر 27,000 کیلومتر در اطراف ایالات متحده صرف وقت در کار د لین, آیداهو; Forsythe County, Ga.; و سنت جورج یوتا — مناطق با کشور سریعترین رشد جمعیت سفید. "من می خواستم ببینم چرا سفید پرواز اتفاق می افتد و چگونه و چرا سفید محافظه کاری در حال توسعه بود."

آنها در برخی از راه: گرجستان تر بود باپتیست از آیداهو یا یوتا به عنوان مثال و یوتا تر بود مورمون از آیداهو یا گرجستان است. "به عنوان کشور بیشتر می شود جمعیتی متنوع, انواع ترس در مسائل سیاسی مانند مالیات به اصطلاح امنیت ملی, مکان عمومی, مدرسه, بودجه و مهاجرت های سوخت این ترس از سفید کاهش" بنیامین گفت.

در طول سفر خود را از سال 2007 تا 2009 او با حضور سه روز سفید تجزیه طلب عقب نشینی با لینک کلیک کنید برای آریایی سازمان ملل در شمال آیداهو و در exurban megachurches در جنوب. "تماس این مکان سفید Meccas" او می نویسد: در این کتاب است. "و یا سفید Wonderlands. یا قفقازی Arcadias. یا Blanched پناهگاه جوامع است. یا سفید Archipelagos. من به آنها تماس بگیرید Whitopia."

"کلید مشترکات که گیر کردن شکاف بین آنچه که قرار بود در این مکان و آنچه که قرار بود در واشنگتن" بنیامین گفت. "وجود دارد یک قلع گوش در واشنگتن و سواحل در مورد چگونه به خشونت در این مکان مخالف مهاجرت و مالیات و واکنش به اوباما در انتخابات ریاست جمهوری و هار دفاع از متمم دوم."

تنش در شهرستانها ایالات متحده زد بالا این هفته است. در نیویورک پلیس منتقل شد به شکستن جمعیت معترضین بودند که سرپیچی citywide 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. در واشنگتن دی سی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحث که آیا به استناد 1807 قیام عمل و استقرار فعال-سربازان وظیفه به خیابان ها برای محدود کردن تظاهرات و اجرای آن شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی است که پس از تمدید شده است به 11 بعد از ظهر پس از یک شب تا حد زیادی از تظاهرات صلح آمیز است.

همچنین یکشنبه یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید دادستان شارژ سه افسر پلیس با کمک و معاونت در جرم و پرونده های جدید سخت تر اتهام افسر در مرکز این مورد. معترضان به بوق و کرنا کردن اتهامات در حالی که با تاسف که از آن گرفته شده بود نزدیک به 10 روز برای شارژ تمام افسران درگیر است. از اتهامات عنوان شده بودند به دنبال مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که به نام تظاهرات به راه انداخته با مرگ "چشمگیر و ضروری است."

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟ معترضان می گویند سیستمیک تغییر مورد نیاز در سیستم عدالت در اجرای قانون و در سراسر جامعه آمریکا و می گویند آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد. "می توان آن را بسیار دشوار است برای آدرس و مقابله با نژادپرستی هنگامی که آن را نه چندان آشکار" ویلیامز گفت. او گفت: تغییر خواهد شد که در تمام جنبه های جامعه است. "وجود دارد عدم پیشرفت در دنیای شرکت های بزرگ و در جامعه در نقش است که دیکته اقتصادی پیشرفت است."

"شما باید به درک تفاوت ها و مشترکات" ویلیامز اضافه شده است. "در موارد جورج فلوید و مسیحی کوپر, این ایده از یک نژاد بودن به عنوان برتر دیگر. وجود اشتراکات بین من به عنوان یک مرد سیاه و سفید دیدن هر مرد سیاه و سفید است که کشته شده است و در امریکا و در سراسر جهان و احساس اتصال به آن." آنچه اتفاق می افتد نیست گفت: برای جورج فلوید برای تبدیل شدن به یکی دیگر از برچسب.

56 مردان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن