چگونه PGA Tour باید رسیدگی به افزایش coronavirus موارد

کرامول, Conn. — PGA Tour بازی خواهد کرد در این هفته در مسافران قهرمانی. این طرح به انجام این کار در هفته آینده

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

کرامول, Conn. — PGA Tour بازی خواهد کرد در این هفته در مسافران قهرمانی. این طرح به انجام این کار در هفته آینده در دیترویت و سپس در هفته بعد از آن.

به عنوان آن را باید.

زمانی که اخبار مثبت COVID-19 آزمون و برجسته بازیکنان خروج از این مسابقات شروع به شکستن همه در اطراف مجتمع پلاستیک طبرستان رودخانه ارتفاعات روز چهارشنبه رسانه های اجتماعی alarmists پدید آمده از سراسر جهان است.

انصراف از مسافران است. تعلیق PGA Tour فصل است.

کسانی بودند که غالب داغ طول می کشد در فوری پی اخبار.

با تمام احترام برای (نه به ذکر است یک ترس از سالم) طبیعت غیر قابل پیش بینی از COVID-19 یک ضربه ترمز و بررسی واقعیت همه مورد نیاز است. نه وحشت.

بود وجود دارد یک سنبله در آزمون مثبت دو روز گذشته در مسافران که از دست داده و پنج بازیکن از جمله بروکس Koepka که caddie ریکی الیوت آزمایش مثبت به برداشت ؟

مطمئن شوید که وجود دارد.

باید این واقعیت است که دو ویلچرهای و یک بازیکن تست مثبت این هفته بود دلیلی برای این باور وجود دارد COVID-19 شیوع در تور PGA?

هیچ.

در سه هفته پس از PGA Tour دوباره آن فصل انجام 2,757 کل "در بازار مسابقات آزمون" با تنها هفت نفر از آنها را تبدیل مثبت با توجه به PGA Tour کمیسر جی موناهان.

که درصد بسیار کم است. اگر هر چیزی, آن را تعجب آور است که تا چند آزمایش مثبت تا کنون در سه رویداد. پس چه چیزی بیرون از این هفته بر اساس اعداد نباید تعجب آور است. آن را باید به جای خدمت به عنوان یک بیدارباش برای بازیکنان و ویلچرهای به رعایت پروتکل های ایمنی با حتی بیشتر سعی و کوشش و جزئیات از آنها زن و شوهر اول از هفته.

"ما نیاز به یادگیری برای زندگی با این ویروس" موناهان گفت. "این ویروس هیچ جا نمی رود. شما در حال رفتن به بیش از [مثبت] آزمون رفتن به جلو است."

PGA Tour commissioner Jay Monahan
PGA Tour کمیسر جی موناهانگتی ایماژ

چارلی هافمن که در خدمت به عنوان رئیس منطقه 16-عضو PGA Tour بازیکنان شورای مشورتی گفت: این بهترین روز شنبه زمانی که او گفت: Golf Channel "ما شکست ناپذیر" و اضافه میکند: "هفته اول ما به یک از امنیت کاذب."

"ما در حال گرفتن این بسیار جدی است. اگر ما می خواهیم به نگه داشتن بازی گلف ما باید به شکل از آنچه که ما را به دور از [ویروس]."

جاستین توماس, یک عضو از تایید هیئت مدیره گفت: "هر کس نیاز به انجام کار خود را. این یک تصویر بزرگ چیز شما نیاز به نه تنها آنچه که بهترین برای شما, اما مهمتر از آنچه که بهترین برای این سفر به دلیل یک اشتباه است که کسی می تواند در نهایت باعث خرابی بچه های دیگر و یا به طور بالقوه تعلیق تور دوباره."

این Koepka-الیوت مورد یک نمونه بارز از نحوه تصادفی این است که به قرارداد این ویروس به دلیل آن را می توان استدلال کرد که شاید هیچ بازیکن شده است محتاط تر در مورد نگه داشتن این ویروس در خارج از دایره کوچک. Koepka شده است اقامت در خانه های خصوصی با دوست دختر خود caddie و یک آشپز خصوصی و مرزی نظامی در مورد نگه داشتن دایره تنگ است.

"من گفته ام همه در تیم آنها خیلی در مستند" Koepka روز سه شنبه گفت. "هیچ دلیلی وجود نداره که هر کسی باید خانه را ترک کنند. [ما] فقط در تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض ما. من این را جدی بگیرید.من واقعا احساس می کنم مثل خیلی فقط حلق آویز در اطراف تیم من است."

در حال حاضر تیم او آلوده شده است — در وجود خود سخت شخصی حباب.

Koepka در روز سه شنبه ابراز تعجب کمی که وجود دارد برخی از مثبت COVID آزمون ظاهر تا زمانی که او گفت: "شانس با ما بود که کسی نبود رفتن به تست مثبت است."

یک روز بعد از آن که او و برادرش caddie پرواز بازگشت به خانه به فلوریدا کلمات خود را اثبات hauntingly نبوی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de