جورج فلوید التماس کرد با پلیس برای زندگی خود را. آخرین کلمات او باید به ما امد و شد زیاد همه: Albom

نظرMitch Albom مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 5:27 PM EDT 31 مه سال 2020ما در حال حاضر به عنوان یک طولانی و گرم

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

نظر

ما در حال حاضر به عنوان یک طولانی و گرم تابستان از مرگ است.

سپس یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر گردن گزارشی مرد و در سمت چپ آن وجود دارد تا انسان تمام شده است. و ناگهان یک ملت از ترس به جمع آوری در نور روز شروع عجله کلا به شب.

یک زندگی است. تاریخچه طولانی نشان داده است که تنها مرگ می تواند جرقه یک انقلاب است. در مورد جورج فلوید, اما, 46 ساله مرد سیاه و سفید که از دست داده بود کار خود را به عنوان یک گارد امنیتی به دلیل اخراج در COVID-19 همه گیر شد بیش از مرگ او. این راه را او در مقابل چشمان ما در فیلم همه جا شفاعت برای زندگی اش است که تا به حال قهر مردم با ریختن به خیابان های شهرهای سراسر این کشور است.

در زمانی که این خطرناک است برای جمع آوری هنگامی که آن را هنوز هم در برابر قانون در بسیاری از ایالت ها به جمع آوری هنگامی که ما بسیار سلامت می تواند به خطر بیافتد اگر ما جمع آوری شده توسط یک ویروس است که در حال حاضر گرفته شده بیش از 100 ، 000 آمریکایی روح — یک زندگی آمریکایی بود که بزرگتر از همه است.

چه خطر می کنید ؟ ما در مبارزه با کروناویروس, 100,000 آمریکایی ها مرده است. ما همه قربانیان بالقوه و تمام قاتلان بالقوه.

تا مردم جمع شده بودند. از مینیاپولیس به دیترویت به نیویورک به آتلانتا از لس آنجلس به شهر کانزاس به لاس وگاس و دیگر شهرستانها. و بله در بعضی از نقاط آن مجالس خشونت تبدیل شد و در برخی از مکان ها وجود دارد تیراندازی و در برخی از مکان های فروشگاه سوزانده شد و ویندوز به شکست و کالا به سرقت رفته بود. و در حالی که همه از آن افتضاح است و اشتباه به تمرکز بر روی آن است به زوزه در ماه است.

به دلیل این است که در مورد یک زندگی — اما برای مردم سیاه و سفید در این کشور هرگز فقط یک زندگی است.

این یکی زندگی پس از دیگری.

هیچ جا را غم و اندوه اما خیابان

اینها برخی از کلمات جورج فلوید شنیده می شود گفت: شفاعت او به عنوان lay dying زیر زانو از یک افسر پلیس برای نزدیک به نه دقیقه:

"من نمی توانم نفس بکشم" ...

"لطفا زانو در گردن من" ...

"معده من لطمه می زند گردن من لطمه می زند, همه چیز لطمه می زند" ...

"آیا کشتن من" ...

"مادر!"

از خود بپرسید اگر شما می توانید تمام که می شود بی تفاوت برای همه است. به یک مرد غیر مسلح. به یک مرد در حال حاضر در دستبند. به یک مرد که مظنون به "جرم" بود و نه تهدید هر کسی نمی عکسبرداری هر کسی نمی ارتکاب هر گونه عمل خشونت در برابر هر کسی — اما احتمالا با استفاده از یک ساختگی $20 bill در فروشگاه.

ساختگی $20 bill? و این مرد مرده است ؟ آن را فراتر از درک. فراتر از توضیح. اما این الگوی دیوانه کننده الگوی است که بسیاری از ما که آفریقایی آمریکایی می تواند با همدلی اما هرگز واقعا جذب کند.

چون مرگ توسط پلیس برای مردم سیاه و سفید در این کشور است بیش از حد اغلب بیش از چیزی. $20 bill. کسی که به فروش غیر قانونی سیگار. یک تلفن همراه و یا بطری قرص فرض به یک تفنگ.

غیر مسلح و در عین حال ضربه.

غیر مسلح و در عین حال خفه.

غیر مسلح و در عین حال مرده است.

جورج فلوید است که برای اولین بار مرد سیاه و سفید به مرگ از یک پلیس سفید پوست را به بی تفاوتی. او حتی برای اولین بار به مرگ از یک سبد. هنگامی که چیزی نابخشودنی اتفاق می افتد بارها و بارها چه مردم را به انجام ؟ که در آن نشانی از غم و اندوه و خشم بروید ؟

شما ببینید که در آن می رود. آن را به خیابان ها می رود. و نزد فریاد معترضان در درگیری با پلیس در مرکز شهر دیترویت در شب جمعه فرستاده لرزد از طریق ما خاطرات جمعی و تابستان 53 سال پیش زمانی که خشونت پلیس و آفریقایی صبر منفجر شد.

و شهر سوخته است.

چگونه می توانم شما خلاص شدن از بی تفاوتی?

که در سال 1967. در عین حال در اینجا ما در سال 2020 دست و پنجه نرم کردن با همین موضوع است. شما می توانید انتخاب کنید از یک سال آن را فقط نگه می دارد تکرار. در سال 2009 یک مرد سیاه پوست به نام اسکار گرانت دوخته بود پایین مانند جورج فلوید, این بار در اوکلند کالیفرنیا توسط یک افسر پلیس که سست عنصر او را در سر. یک افسر دیگر را به ضرب گلوله در پشت.

اعطای مانند فلوید بود غیر مسلح. اعطای مانند فلوید درگذشت از روبرو می شوند. یک بار دیگر وجود دارد تظاهرات در خیابان ها.

یازده سال پیش. چه چیزی تغییر کرده است ؟

افسر که به کشته شدن اعطای کردم دو سال حبس. دیگر پلیس به اتهام قتل مشکوک را دریافت کرده اند مشابه سیلی بر روی مچ دست است.

بنابراین در حالی که درک چوین در اخراج مینیاپولیس مامور شده است تا در نهایت به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس — که با هم حمل حداکثر 35 سال در زندان — من تصور کنید چند در جامعه نگه داشتن امید برای عدالت است.

من جیغ به خالی: تصویری از جورج فلوید دوخته توسط پلیس مینیاپولیس تکان دهنده است اما تعجب آور نیست

یک زندگی یکی پس از دیگری. چه می توان کرد ؟ بله وجود دارد اقدامات پیشگیرانه. از بین بردن chokeholds و گردن محدودیت از نیروی پلیس تکنیک های. قطار بیشتر افسران در شناخت بیماری های روانی. آتش پلیس با چندین اتهام سوء استفاده. تغییر قوانین واجد شرایط ایمنی است که آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای نگه داشتن افسران مسئول بارز سوء استفاده از قدرت است.

اما چگونه می توانم شما خلاص شدن از بی تفاوتی? تصویر چوین با زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقهنادیده گرفتن درد خود را با نادیده گرفتن درخواست از تماشاگران به او اجازه دهید تا او را در ماشین به او نگاه و دیدن درد و رنج خود را — کاملا رک و پوست کنده حتی به اذعان فلوید به عنوان یک انسان — شما نمی توانید قانونگذاری که از کسی.

که در قلب است. و در یک کشور که در آن قلب ما کشیده بیشتر از هر کسی است که دقیقا مانند ما — در نژاد و مذهب یا دیدگاه های سیاسی — ما فقط می توانیم دعا برای یک نیروی قوی به اندازه کافی برای مقابله با آن است.

من می خواهم بگویم این است که دوست دارم اما که خواهد استناد تنها خنده از بدبینانه ملت و رهبران که نشان می دهد هیچ درکی از کلمه. عشق ؟ مهربانی? آنها نزدیک به ضعف در حال حاضر از نقاط قوت در ذهن بسیاری از کسانی که نفوذ ما است.

شما ممکن است فکر یک دشمن مشترک COVID-19 خواهد بکشید ما همه با هم ما را حساس به شکنندگی زندگی ما منجر به یکی دیگر از درمان با بیشتر شفقت. اما یک پلیس را به زانو در مرد دیگری گردن و تمام است که صحبت در مورد عشق اول ما پاسخگوی نیروی پلیس است دمیده دور.

تابستان گرم است بر ما. خشم نهفته است. گاهی اوقات پایان یک زندگی فرد کاغذ برداشته توجه به اندازه از دست دادن بیش از 100000 نفر دیگر به دلیل ظلم و ستم است و بیشتر تکان دهنده از دلخواه مرگ است.

حقیقت تلخ برای آمریکایی های سیاه و سفید است که اغلب وجود دارد بنابراین کمی تفاوت.

Mitch Albom یک نویسنده و مقاله نویس برای مطبوعات آزاد دیترویت که در آن این قطعه برای اولین بار ظاهر شد. او را دنبال کنید در توییتر @mitchalbomtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن