آتی محرک: روغن حل و فصل بالاتر به عنوان تولید جهانی کاهش بیشتر همه گیر مربوط به تقاضا نگرانی

قیمت های آتی نفت داد تا زودتر ضرر و زیان به حل و فصل بالاتر دوشنبه ها رو با کاهش جهانی تولید نفت خام حتی به عن

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

قیمت های آتی نفت داد تا زودتر ضرر و زیان به حل و فصل بالاتر دوشنبه ها رو با کاهش جهانی تولید نفت خام حتی به عنوان پتانسیل برای یک تازه ضربه به تقاضای انرژی صعود در پشت آشکار جهانی افزایش موارد جدید از coronavirus.

"معامله گران به طور کلی به نظر می رسد برای دیدن صعودی خطر از کاهش تولید و خطر حرکت نزولی از ویروس تاثیر بر اقتصاد و سهام نفت خام نزدیک به برابری گفت:" جیمز ویلیامز اقتصاددان انرژی در WTRG اقتصاد است. "پس واقعا بیشتر حرکت می کند [شنبه] به نظر می رسد در محدوده نسبتا خنثی و چشم انداز."

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CL.1, +2.20% CLN20, +2.20%, ایالات متحده معیار یش در 86 سنت یا 2.4% به حل و فصل در $37.12 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از معاملات به عنوان کم به عنوان $34.36. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به حال مشخص شده بارگیری در این هفته اسلاید از 8.3 درصد در روز جمعه.

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, رز 99 سنت یا 2.6% در $39.72 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا است. قیمت معکوس البته پس از رها کردن به عنوان کم به عنوان $37.24 در روز دوشنبه جلسه که 8.4% کاهش در هفته گذشته.

هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت در هفته گذشته ارسال شده خود را در اولین هفته از دست دادن در 7 هفته.

قبلی کاهش قیمت به دنبال یک هشدار از غول نفتی BP PLC که COVID-19 همه گیر خواهد شد پایدار اقتصادی و ضربه و صدمه زدن به تقاضا برای نفت و توزین در قیمت انرژی است. غول های انرژی نیز نوشت تا آنجا که $17.5 میلیارد دلار از دارایی های خود اشاره کرد که بحران بهداشت عمومی نیروی ممکن است آن را به ترک آیش برخی از آن تولید انرژی دارایی.

"پکن است که با داشتن یک تجدید حیات همه گیر, ریخته گری, شک و تردید است که آمریکایی ها و اروپایی ها را ببینید مقدار از یک استراحت از این ویروس به عنوان انتظار می رود به بازگشت این پاییز" گفت: ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در Oanda در بازار به روز رسانی. "اگر coronavirus همچنان به دیدن پراکنده تعداد نقاط جدید جهانی و سفر هوایی نمی خواهد بازگشت به قبل از همه گیر سطح در هر زمان به زودی."

چین تعطیل بازار تولید در پکن پس از تعدادی از جدید کروناویروس عفونت در حالی که ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا در میان دیگران بودند با دیدن عفونت افزایش, بالا بردن تازه شک و تردید در مورد reopenings و راه برای بهبودی از کشور هستند که در مواجهه با یک رکود اقتصادی به دلیل تلاش برای محدود کردن گسترش مرگبار پاتوژن.

هنوز هم در یک گزارش روزانه فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی گروه گفته است که "خیلی زود به پیش بینی یکی دیگر از خاموش شدن از اقتصاد جهانی است."

"نفت باید تمرکز بر روی آنچه که به نظر می رسد بهتر چشم انداز وقتی که می آید به ایجاد توازن جهانی نفت تامین," او گفت و اشاره کرد که از این بازار دیدن است "بهتر است با رعایت مهم ترین [اوپک+] کاهش تولید در تاریخ است که افزایش شانس که کاهش تمدید خواهد شد تا پایان سال است."

در اوایل این ماه, سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن تمدید کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز توسط يک ماه از طریق جولای.

ملا گفت: نفت را تک به تک از پایین نیز "آمد از گزارش که در عراق زندگی می کنند تا به پایان خود را از اوپک+ تولید کاهش است."

در ضمن تولید در ایالات متحده است که نه بخشی از اوپک+ خروجی توافق نشان داده است نشانه هایی از ریزش های بیشتر با اداره اطلاعات انرژی روز دوشنبه پیش بینی یک ماه جولای کاهش 93,000 بشکه در روز تولید نفت از هفت عمده شیل ایالات متحده ایفا می کند.

برخی از داده های اقتصادی, در ضمن باید بهبود یافته است. در آمریکا دوشنبه در نیویورک فدرال ریزرو ایالت نیویورک تولید بررسی نشان داد که فعالیت های کسب و کار steadied در نیویورک در ماه ژوئن. امپراتوری دولت شرایط کسب و کار رشد شاخص 48 امتیاز به منفی 0.2 در ماه ژوئن.

"نگاه به آینده ما انتظار تثبیت قیمت نفت در اینجا به عنوان اقتصادی داده شده است تا حد زیادی بهتر می ترسید در حالی که آینده باقی می ماند بسیار نامشخص در مورد چشم انداز یک "موج دوم" است که می تواند فلج انرژی عرضه زنجیره ای برای دومین بار در سه ماه...به خصوص با جولای WTI قرارداد مجموعه به پایان می رسد در هفته آینده گفت:" تایلر ریچی, co-ویرایشگر در Sevens گزارش پژوهش.

پشت در Nymex قیمت فرآورده های نفتی به پایان رسید و بالاتر همراه با نفت است. جولای بنزین RBN20, +3.95% افزایش 3.7 ٪ به $1.1657 یک گالن و جولای نفت گرمایشی HON20, +3.67% اضافه 3.2 ٪ به $1.137 یک گالن.

جولای گاز NGN20, -3.23% حل و فصل در $1.669 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا پایین 3.6%.

بخوانید:چرا طبیعی-قیمت گاز هنوز کف با وجود این سال را به 20% کاهشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن