سابق کاخ سفید دستیار جان بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مناسب نیست برای’ فاقد ‘صلاحیت’ برای این کار

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “مناسب برای دفتر” و گفت که او فاقد “صلاحیت” به رئیس جمهور در گزیده ای از یک مصاحبه تلویزیونی منتشر شد پنج شنبه صبح.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن تناسب اندام برای بولتون گفت: ABC News “من فکر نمی کنم که او را مناسب برای دفتر. من فکر نمی کنم او دارای صلاحیت برای انجام این کار است.”

“واقعا وجود دارد نه هر اصل راهنما که من قادر به تشخیص غیر از آنچه را خوب است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات,” او گفت:.

بولتون کتاب در زمان خود در کاخ سفید است که برای انتشار در ماه ژوئن 23, مدعی ایران مصرف می شود با انتخاب مجدد نگرانی ها و تماس های رئیس جمهور در سیاست خارجی “نامنظم” با توجه به گزیده ای گزارش شده توسط رسانه ها.

“من فکر می کنم او بسیار متمرکز در انتخابات مجدد که در دراز مدت در نظر گرفتن سقوط توسط ایستگاه فرعی” بولتون گفت: به ABC اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به سیاست خارجی است.

بولتون خود را به نام “بیمار در قلب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن شوق به ملاقات با (رهبر کره شمالی) کیم جونگ سازمان ملل متحد.”

“وجود دارد قابل توجه تاکید بر فرصت عکس و مطبوعات در واکنش به آن و کمی و یا بدون تمرکز بر روی آنچه که این جلسات را برای موقعیت چانه زنی از ایالات متحده,” بولتون گفت.

در “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” بولتون می نویسد که تهمت خواسته رئیس جمهور چین شی جینپینگ به افزایش کشور خرید از آمریکا-رشد محصولات کشاورزی به دلیل کمک به کشاورزان کمک خواهد کرد که او را در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به گزیده ای در وال استریت ژورنال. درخواست آمد در طول مذاکرات تجاری در سال 2018 G-20 نشست در آرژانتین و دوباره در ماه ژوئن 2019 در این اجلاس در ژاپن است.

“در بورس (برای سازش بر نرخ تعرفه) تهمت خواسته صرفا برای برخی از افزایش در مزرعه چینی-خرید محصول به کمک حیاتی مزرعه-دولت رای” بولتون می نویسد: از آرژانتین نشست. “اگر که می تواند مورد توافق همه ایالات متحده تعرفه ها کاهش خواهد یافت. آن نفس گیر است.”

و در ژاپن مغلوب ساختن پیشی جستن “تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده” بولتون می نویسد.

بولتون کتاب: آنچه ما آموخته از سابق امنیت ملی, مشاور حساب

بولتون چپ کاخ سفید در سپتامبر 2019. او گفت: او استعفا داد اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او اخراج مشاور امنیت ملی.

در یک روز شنبه در مصاحبه با وال استریت ژورنال مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در بولتون ادعا خواستار بولتون یک “دروغگو” و اضافه میکند: “هر کس در کاخ سفید متنفر جان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرد برای جلوگیری از بولتون از انتشار کتاب خود و خواسته یک قاضی فدرال شنبه شب به صورت اضطراری به منظور مسدود کردن انتشار آن.

نویسنده اما او هیچ patriot:’ نمایندگان مجلس واکنش نشان می دهند به بولتون کتاب جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن

DOJ شکایت: وزارت دادگستری به دنبال بلوک جان بولتون از انتشارات کتاب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net