دانشیار: برخی از کالج ها 'با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای" برای از بین بردن دو و میدانی برنامه های

گرگ Tufaro ماساچوست پیک خبرمنتشر شده 11:15 AM EDT 22 مه سال 2020برنامه های ورزشی شروع به سقوط مانند دومینو به

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

برنامه های ورزشی شروع به سقوط مانند دومینو به عنوان کالج دو و میدانی بخش صورت بی سابقه ای چالش های مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بیس بال برنامه های در بولینگ سبز دانشگاه ایالتی اوهایو و در کتل فالز در دانشگاه کارولینای جنوبی که حذف شدند این هفته آخرین تلفات در میان بیش از یک دوجین من بخش دو و میدانی تیم قطع شده است در سراسر کشور پس از ماه گذشته.

B. دیوید Ridpath دانشیار ورزشی کسب و کار در دانشگاه اوهایو و رئیس جمهور موقت از دریک گروه غیر انتفاعی ملی سازمان حمایت گفت: او معتقد است برخی از کالج رهبران هستند که به راحتی با استفاده از COVID-19 تاثیر اقتصادی به عنوان یک دلیل برای پیرایش ورزشی به جای اجرای سایر اقدامات کاهش هزینه.

"وجود دارد مقدار زیادی از چربی است که می تواند قطع قبل از ورزش کاهش یافته است" گفت: Ridpath سابق کشتی مربی در دانشگاه اوهایو که پیشتر دو و میدانی به عنوان یک مدیر در دانشگاه ایالتی وبر.

"من فکر می کنم رها کردن ورزش است که اساسا یک زانو حرکت تند و سریع واکنش و بسیاری از مدارس با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای چیزی است که آنها در حال حاضر می خواستم به انجام. وجود دارد ممکن است در یک زمان که در آن حذف یک ورزش یک راه حل قابل دوام است اما باید یکی از آخرین و بر اساس بسیاری از چیزهای مختلف است."

نظر: به عنوان کالج, فوتبال, برنامه ها مورد بحث قرار گرفت از آن زمان برای ورزشکاران دارند

قاضی حکم می ایستد: NCAA محدود نمی تواند کالج ورزشکاران مزایای که وابسته به آموزش و پرورش

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

اما سه نفر از 15 برنامه هایی که گزارش شده است از بین بروند در بخش دانشگاه از جمله Cincinnati, پیر, Dominion, اکران مرکزی میشیگان و کارولینای شرق و بین المللی فلوریدا مردان هستند که اغلب برای اولین بار به کمرنگ شود به عنوان مدارس به ویژه کسانی که با فوتبال, برنامه, تلاش برای تطابق با عنوان IX قانون فدرال نیاز به برابری جنسیتی برای مشارکت و فرصت های بورس تحصیلی.

"حذف و گفت: شما در حال انجام آن را برای برابری جنسیتی, من فکر می کنم بهانه" Ridpath گفت.

"مردم درک نمی کنند هزینه های فوتبال و بسکتبال مردان تا چهار برابر شده پس از عنوان IX اجرای. فرصت وجود دارد در واقع به نگه داشتن هزینه های (برای درآمد ورزشی) است. آن را عنوان IX گسل که مرد حقوق و مخارج بالا رفته است. ما می تواند به کاهش هزینه ها در فوتبال و کمک به نجات یک کشتی برنامه (مانند این که قدیمی قلمرو حذف شود). ما فقط انجام نداده است."

$3.6 میلیارد دلار در سال شهریه

Ridpath گفت که او معتقد است یک کالج تصمیم به از بین بردن nonrevenue ورزش هایی مانند بیس بال است که اسپرد در مجموع 11.7 بورسیه در سراسر 35-فهرست اسامی بازیکن می تواند "نافرجام و صدمه کلی ثبت نام در دانشگاه حکیم" به عنوان مدارس از دست دادن شهریه-پرداخت دانش آموزان است.

با توجه به آخرین داده های یک رکورد 499,217 دانشجو-ورزشکاران که بسیاری از پرداخت شهریه شرکت در مسابقات NCAA ورزشی در سراسر هر سه بخش در طول 2018-19 سال تحصیلی.

در این بین دانشکده مربی کانون ائتلاف گزارش 141,483 از آن ورزشکاران شرکت کننده در بخش من nonrevenue ورزشی, تولید $3.6 میلیارد دلار در سال شهریه و هزینه های خود دانشگاه یک مقدار ائتلاف می گوید که تقریبا برابر با کل هزینه ارائه فرصت بازی برای آن دسته از دانش آموزان است.

"رها کردن این ورزش شما به احتمال زیاد از دست دادن بدن و می شمارد که در برابر خود را به طور کلی ثبت نام" Ridpath گفت. "ثبت نام پایین رفتن در سراسر کشور (دانشگاه های برش ورزشی) واقعا به دنبال در کل تصویر را در اینجا."

واقعی بحران اقتصادی

دو و میدانی بخش که مدارس در حال اعضای قدرت 5 همایش به نظر می رسد در اکثر موارد بهتر و مجهز تر از دیگران به آب و اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر به عنوان دروازه رسید و به اشتراک گذاری درآمد از فوتبال و بسکتبال مردان کمک کرده اند کمک مالی خود را غیر درآمد های ورزشی.

هیچ یک از قدرت 5 مدارس به تاریخ به حذف یک برنامه ورزشی.

ثبات آن دو و میدانی بخش بسیاری از آن متکی نهادی پشتیبانی خواهد شد به چالش کشیده تر از همیشه به عنوان آموزش عالی که از تغییر در فرد آموزش برای آموزش آنلاین چهره های آینده در مورد بازگشت دانش آموزان به مدرسه و بازی کردن از بازی در محوطه دانشگاه.

بیشتر: عمده کالج فوتبال برنامه می تواند از دست دادن میلیاردها دلار درآمد اگر هیچ فصل ایفا کرده است

از بیش از دو دوجین چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها در نیوجرسی راتگرز است و تنها عضو از یک قدرت 5 کنفرانس.

مدرسه, New Brunswick پردیس استوار در قلب یک دولت است که در رتبه دوم ملی در COVID-19 موارد مثبت و coronavirus مربوط به مرگ و میر.

Epitomizing بسیار واقعی بحران اقتصادی کالج, چهره, راتگرز پیش بینی یک دانشگاه کمبود 200 میلیون دلار در بودجه درآمد باقی مانده از سال مالی که نتیجه در پایان ماه آینده.

راتگرز و رئیس جمهور رابرت Barchi گفت: مدرسه "نمی خواهد این شکاف در پشت ما دانش آموزان و خانواده" با دعوت از شورای حکام به توقف در مقطع کارشناسی شهریه و هزینه ها در سطح فعلی.

Barchi گفت: دولت دانشگاه و همه از آموزش عالی است که مقابله با "شاید بزرگترین علمی و عملیاتی چالش در تاریخ آن است."

راتگرز است کمرنگ آن دو و میدانی برنامه از بین بردن شش ورزشی – مردان سنگین وزن خدمه مردان بسیار سبک وزن و خدمه مردانه شمشیربازی مردان شنا و غواصی, تنیس مردان و زنان شمشیربازی – 14 سال پیش.

پرسید: اگر دانشگاه ایالتی ارائه می دهد که 22 برنامه ها برنامه های در برش ورزش به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر یک سخنگوی راتگرز دو و میدانی کاهش یافته بود.

"من ویران زمانی که من دیدن مدارس قطع ورزشی" مرلین McNeil این مدیر دو و میدانی در منموته دانشگاه که دارای 21 sports ارائه شده و قبلا گفته ایالات متحده آمریکا امروز شبکه, New Jersey. "من واقعا امیدوارم که هیچ کس با استفاده از این (بحران بهداشتی) به عنوان دلیلی برای انجام این کار است.

"من درک می کنم گاهی اوقات شما را به تصمیم گیری سخت. اما همانطور که همیشه گفته شاید شما رو به تقسیم پای تا کمی متفاوت است. همه ما باید به نگاهی به آنچه واقعا مهم است."

از دیگر اقدامات کاهش هزینه

کاهش یارانه ها از شهریه دانشجویی و سازمانی پشتیبانی به دلیل کاهش ثبت نام, پیش بینی کاهش فدرال و بودجه به دانشگاه های دولتی کاهش فارغ التحصیلان دادن در میان رکورد ملی نرخ بیکاری کاهش از $600 میلیون به $225 میلیون در NCAA توزیع درآمد پس از لغو 2020 مردان بسکتبال مسابقات و از دست دادن پتانسیل های تلویزیونی و بلیط درآمد از آینده فوتبال فصل اختلال تأثیر امور مالی دانشگاه, دو و میدانی برنامه های.

Ridpath گفت: دو و میدانی ادارات باید بلافاصله نظر معرفی اقدامات کاهش هزینه از جمله کاهش پرسنل کاهش عامل و سفر, هزینه های حقوق و دستمزد کاهش و یخ و همچنین به عنوان یک مهلت قانونی برای ساختمان جدید دو و میدانی-تنها امکانات و ارتقاء به امکانات موجود.

راتگرز به این منظور است فعال. Barchi اعلام کرد در ماه گذشته که مربی فوتبال گرگ Schiano مردانه, مربی تیم بسکتبال استیو Pikiell زنان مربی تیم بسکتبال C. ویویان نوازنده و مدیر دو و میدانی پت هابز را 10 درصد کاهش در حقوق و دستمزد از طریق اوت. کل تیم رهبری از دانشگاه ایالتی بخش دو و میدانی را تحمل 5 درصد کاهش پرداخت بیش از مدت زمان مشابه. علاوه بر این Barchi اعلام کرد تمام برنامه های جدید برای پروژه های ساختمانی سرمایه متوقف خواهد شد و تمام پروژه های فعال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بی بند و بار هزینه های

"من باید به آنها حداقل اعتبار در اینجا, اما من نمی خواهد به آنها اعتبار بدهد با آنچه که آنها انجام داده اند تا به حال گفت:" Ridpath اضافه کرد که او معتقد است راتگرز بخش دو و میدانی به مدت طولانی درگیر در بی بند و بار هزینه.

با توجه به نیوجرسی پیشبرد رسانه ها گزارش راتگرز بخش دو و میدانی نشان می دهد که کسری بودجه از $445 میلیون از 2003-04 و از $238 میلیون از Barchi شد, دانشگاه, رئیس جمهور هشت سال پیش.

حامیان راتگرز دو و میدانی حفظ دولت دانشگاه را سرمایه گذاری قیمت رقابت در ده بزرگ که پیش بینی شده $65.2 میلیون درآمد-های تا سال 2027 به نفع مدرسه در تلاش خود را برای تبدیل شدن به لحاظ مالی خودکفا.

"ده بزرگ به آنها راه نجات" Ridpath گفت. "از آنجا که من فکر می کنم آنها خوش شانس بودند. من فکر می کنم آنها می توانید زنده ماندن. من فکر می کنم بدون که آنها می شده اند مرده در آب با آنچه که آنها انجام می دهند از نظر مالی. من قطعا سخت است در راتگرز در طول سال و قطعا آنها خود قرار داده و در یک بازی بسیار ضعیف و موقعیت مالی."

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دو و میدانی هزینه های راتگرز صرف $102.5 میلیون دلار در دو و میدانی در طول 2017-18 سال تحصیلی رتبه بندی 36th ملی و 11 در 14 تیم بزرگ ده کنفرانس.

نسبتا همکار لیگ اعضای ایالتی اوهایو ($203.8 میلیون) و میشیگان ($183.4 میلیون) رتبه دوم و سوم به ترتيب در میان دانشگاه های سراسر کشور در 2017-18 ورزشی بخش هزینه می شود.

'این یک چیز زمخت'

Ridpath گفت: او معتقد است که مانور اخیر از کمیسیون از پنج اواسط کنفرانس اصلی که شکست خورده بود تلاش برای تضعیف nonrevenue ورزشی.

بخش من شورای NCAA ماه گذشته را رد کرد و از این کمیسیون درخواست برای یک سال چشم پوشی به NCAA آیین نامه اجرایی است که نیاز به مدارس به حمایت حداقل 16 برنامه های ورزشی خود را برای حفظ بخش من وضعیت (کالج ها هنوز هم می تواند اعمال می شود به صورت مستقل چشم پوشی).

"من فکر کردم آن یک زمخت چیزی که برای کنفرانس به درخواست" Ridpath گفت. "آنها درخواست شد برای تسکین موقت است. هر کس می داند که هنگامی که آن دسته از ورزش ها از بین رفته اند, آنها از بین رفته اند. آنها به دنبال یک راه آسان را به جای پرداختن به چربی است. راه آسان این است که اجازه دهید به خلاص شدن از شر این ورزش کنید و سعی کنید برای حفظ بیش از حد در فوتبال و بسکتبال. خوشبختانه که (تجدید نظر) پایین تبدیل شده بود. آن را هنوز هم نمی کند اگر مدارس فوق حداقل (با عرض برش ورزشی)."

ران Mitchelson موقت معاونت در دانشگاه کارولینای شرق گفت: مدرسه تصمیم به از بین بردن چهار ورزشی – مردان و زنان تنیس و مردان و زنان شنا و غواصی – ناشی از عمدی بررسی و تجزیه و تحلیل عمیق از دو و میدانی وزارت بودجه و برنامه.

"در حال حاضر دو و میدانی بودجه بود که پایدار نیست قبل از COVID-19 و دانشگاه در همکاری نزدیک با دو و میدانی برای کاهش کسری بودجه سالانه بیش از سال آینده" او در بیانیه ای گفت. "با همه گیر کسری شروع به رشد قابل توجهی که در آن تاثیر فوری بود و آینده را تحت تاثیر قرار درآمد و هزینه ها برای سال آمده است. در نهایت کاهش, ورزش راستا ECU با ما آمریکایی کنفرانس ورزشی همسالان و فراهم می کند یک نقشه راه برای آینده ای پایدار برای دانشگاه و دو و میدانی."

علاوه بر حذف چهار ورزش – بیشتر از هر کالج کاهش داده است تا کنون شرق کارولینای کمرنگ دو و میدانی عملیات. مدرسه کاهش می یابد ورزشی آن بودجه regionalizing برنامه ریزی و سفر برای انتخاب ورزش, از بین بردن چند موقعیت که در حال حاضر خالی محدود کردن مدرسه تابستانی برای دانش آموزان ورزشکار و تعلیق تمام حرفه ای توسعه همایش به مدت حداقل یک سال.

حرکت می کند انتظار می رود برای نجات مدرسه حدود 4.9 میلیون نفر است.

'یک بازی ما نمی توانیم برنده'

دریک گروه که ماموریت است که برای دفاع از تمامیت علمی در آموزش عالی از خورنده جنبه های تجاری, کالج, ورزش تشویق می کند "دانش آموزان اول" رویکرد در طول بیماری همه گیر.

این سازمان خواستار مدارس به حفظ تمام ورزش حفظ تعهدات بورس و نگهداری هزینه های عملیاتی به صورت مستقیم دانش آموز-ورزشکار خدمات مانند ورزشی, آموزش بیمه, هزینه های پزشکی و علمی پشتیبانی می کند.

Ridpath گفت که او معتقد است college athletics ادارات و لیگ که با آن در ارتباط هستند باید تبدیل به خلاق در ابداع راه هایی برای زنده نگه داشتن برنامه های ورزشی.

Ridpath ستایش اواسط آمریکا کنفرانس که در دانشگاه اوهایو که در آن او می آموزد که یک عضو برای صدور لیگ دستور منع کنفرانس خانه تیم های فوتبال از اقامت در هتل ها در آستانه بازی. Ridpath گفت به اعتقاد او این اندازه گیری خواهد شد صرفه جویی در خود را در بخش دو و میدانی در حدود $60,000.

"من فکر نمی کنم یک مدرسه را انجام داده اند که به طور یک جانبه" Ridpath گفت. "کسانی هستند, آسان, کاهش, اما شما هنوز هم نمی بینیم رئیس جمهور و دو و میدانی مدیران ساخت آن آسان کاهش است. ما بسیاری از غیر ضروری (صرف) در اواسط آمریکا در کنفرانس سطح. ما در حال بازی یک بازی ما نمی توانید برنده شوید. ما نمی ایالتی اوهایو و ما نباید بود."

راب ویلسون, همکار مدیر دو و میدانی در دانشگاه ایالتی فلوریدا که صرف تقریبا $96,000 در خانه-بازی اتاق های هتل ها در سال 2018 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز در دفاع از این عمل است. او گفت: این یک شب می ماند از بین بردن حواس او را پرت در یک شهر دانشگاهی برای upperclassmen که در حال گسترش در سراسر شهرستان در مسکن خصوصی از جمله بزرگ مجتمع های آپارتمانی است که اغلب با صدای بلند در اواخر شب ،

اواسط آمریکا در کنفرانس معرفی دیگر کاهش هزینه های این ماه, اعلام آن را حذف چند postseason مسابقات کنفرانس و تعمیرات کلی postseason برای مردان و زنان در بسکتبال.

این حرکت را صرفه جویی در هزاران دلار در هر نهاد اما برخی از کنفرانس عضو مدارس روبرو هستند چند میلیون دلار کسری بودجه.

اکران دو و میدانی مدیر لری ویلیامز گفت: این دانشگاه تصمیم به قطع سه ورزش را نجات مدرسه حدود 4.4 میلیون دلار است که در حساب 23 درصد از کالج حمایت مالی از بخش دو و میدانی.

Bowling Green State University گفت: در یک نسخه از بین بردن آن بیس بال برنامه نجات بخش دو و میدانی در حدود 500 ، 000 دلار در سال, کمک به جبران 2 میلیون دلار کسری بودجه.

حذف مرکزی میشیگان مردان در فضای باز و سرپوشیده دو و میدانی برنامه کمک خواهد کرد که مدرسه جبران پیش بینی $628,000 در هر سال است.

با توجه به Green Bay مطبوعات-روزنامه ویسکانسین-Green Bay است به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن مردان و زنان تنیس برنامه های صرفه جویی در مدرسه $230,000 سالانه در هزینه های عملیاتی و کمک هزینه تحصیلی.

"ما شاهد واقعی رهبری" Ridpath گفت: در اشاره به برخی از مدارس که در حال از بین بردن ورزشی. "از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید."

کسانی که اقدامات "گفت:" هنوز تماس برای از بین بردن برنامه های.

دنبال بریج پیک خبر' گرگ Tufaro در توییتر @GregTufaro.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de