سابق گاو GM وزن آن در در سال 1984 پیش نویس سناریو: اگر مایکل جردن در دسترس نیست?

اگر مایکل جردن تا به حال شده است در هیئت مدیره در شماره 3 به طور کلی در سال 1984 NBA Draft, چه بازیکن ممکن است به شیکاگو بولز را از پیش نویس?

در طول یک ظاهر اخیر در 106.7 فن سابق گاو مدیر کل راد خار در مورد وضعیت فرضی گفت که او در نهایت می رفته اند با سام پرکینز — اما نه قبل از ذکر یک بازیکن این تیم نمی توانست پیش نویس.

“شما می دانید که یک سوال بسیار خوبی است,” خار گفت: در نمایش “و پاسخ این است که ما نمی خواهد گرفته اند [سام] بویی چون دکتر ما تا به حال red-پرچم او و گفت که او احساس نمی کند که او از ایستادن به NBA فصل است. پس بویی او نبود ما در حوزه.”

بویی در نهایت به پایان رسید تا بودن گرفته شده در شماره 2 به طور کلی با پورتلند تریل بلیزرز. بولز ” پزشکان را دیدم آن را به درستی به خاطر بویی از برخورد با پای صدمات در طول مدت 10 سال فعالیت حرفه ای. و آن را کمک نمی کند میراث او که پیش نویس در بین شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب Hakeem Olajuwon و اردن بود که پیش نویس توسط بولز در شماره 3 نقطه. تریل در نهایت تصویب در اردن به دلیل آنها در حال حاضر کلاید درکسلر که همان موقعیت.

فیلادلفیا 76ers پیش نویس Charles Barkley با شماره 5 انتخاب کنید و او رفت و به سالن از شهرت حرفه ای است که شامل یک MVP لیگ, 11 همه تیم NBA و 11 All-Star انتخاب.

خار گفت که او نمی گرفته اند Barkley با شماره 3 انتخاب کنید و یا.

“من گرفته ام سام پرکینز چون من فکر Barkley نیست به اندازه کافی بزرگ” خار گفت. “من فقط گفت:” آن مرد آنقدر کوچک است. هیچ راهی وجود دارد او می تواند انجام دهد در NBA آنچه او انجام در ثانیه.'”

“و که می شده اند یک اشتباه اگر چه پرکینز شد یک بازیکن بسیار خوب بود و یک زندگی حرفه ای طولانی و بسیار خوب بود. اما بارکلی بود قطعا یک بازیکن. پس خدا رو شکر این کار از راه آن انجام داد.”

پرکینز بود که چهارم انتخاب توسط دالاس ماوریکس هم قرار دادن 17 سال NBA حرفه ای است که شامل توقف با لس آنجلس لیکرز, سیاتل فراصوت است و ایندیانا پیسرز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>