بازگشت فوتبال به زبان انگلیسی و سایر رشته های ورزشی خواهد بود “بالابر ارواح ملت” در میان coronavirus همه گیر انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab روز چهارشنبه گفت: مذاکرات به راه اندازی مجدد فصل پیشرفت.

اما هنوز دستور به فاصله اجتماعی و ماندن در خانه چه چنین بازگشت مانند نگاه کنید آیا ممکن است ؟

پروژه راه اندازی مجدد — لیگ برتر را برنامه ریزی برای از سرگیری فصل را شروع مسابقات در ماه ژوئن به طور بالقوه در ژوئن 12. Raab همچنین گفت که دولت در حال کار بر روی یک طرح برای دریافت ورزشی بازی پشت درهای بسته و در مرحله دوم از مستند به این معنی است که طرفداران نمی خواهد بود قادر به حضور در بازی. احتمال از فصل آینده در حال بازی بدون طرفداران نیز مطرح شده است. از دست دادن بازی بعد درآمد خواهد صدمه دیده است باشگاه های بزرگ اما می تواند ترمینال برای تیم های پایین تر فوتبال هرم.

جزئیات:انگلستان coronavirus غرق ایتالیا برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا

تمام 20 لیگ برتر باشگاه توافق کرده اند که تا پایان فصل جاری — حصول اطمینان از آنها جیب سپر تلویزیون درآمد از رادیو و تلویزیون معاملات — زمانی که “امن و مناسب” برای انجام این کار, اما آن باقی مانده است یک سوال از کی و چگونه.

تست و آموزش

تعدادی از باشگاه ها از جمله آرسنال و تاتنهام در حال حاضر بازگشت به آموزش البته بدون هیچ گونه تماس و برای مقاصد ورزشی. ستاره مانند اتلتیک بیلبائو متوقف شدن برای عکس های سلفی در لندن در حالی که در تلاش برای اجرا و حفظ تناسب اندام یکی از عوامل موثر در آرسنال بخشی از بازگشایی آموزش امکانات برای بازیکنان است. آموزش کامل برای همه باشگاه ها می تواند شروع دوباره بعد از این ماه است.

پس از آن بازیکنان و مسئولان می تواند آزمایش می شود برای coronavirus حداقل دو بار در هفته نیاز به 40,000 کیت های آزمایش با توجه به گزارش. اما انگلستان تلاش کرده است تا سطح شیب دار به تست در سراسر کشور به کسانی که به آن نیاز دارید و چلسی مدیر فرانک لمپارد گفت: این ایده از بازیکنان در حال آزمایش قبل از خط مقدم کارگران نیست “نشستن هست.” این نیز روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک بازیکن شد تست مثبت است. بازگشت در ماه مارس چندین باشگاه دستور داد تمام آنها به جوخه های خود انزوا بازیکنان زیر گزارش علائم اما چنین موضع پس از از سر گیری می تواند از خط خارج امیدوار است در پایان فصل است. باشگاه پزشکان نیز گزارش شده تعدادی از سوالات را به لیگ برتر در مورد نگرانی های خود را.

خنثی سالن

استفاده از خنثی سالن نیز مورد بحث هر چند برخی از باشگاه ها در حال حاضر ابراز نگرانی می کند. استون ویلا و وست هام و برایتون اند همه علنا مخالف خنثی برگزاری طرح سه باشگاه در خطر سقوط آن خواهد آنها را ببینید به طور بالقوه از دست دادن صدها میلیون پوند است.

استون ویلا اجرایی مسیحی Purslow گفت: TalkSport رادیو: “در پایان پایین جدول وجود دارد بسیار کوچکتر پایه درآمد اما خطر سقوط است که احتمالا £200 متر فاجعه برای هر باشگاه است که ریاضی هنوز هم می تواند به پایین.”

همچنین نگاه کنید به:بوریس جانسون وعده به آتش کردن موتور از این قریب به اتفاق انگلستان اقتصاد’

وی افزود: “ما شش خانه بازی در سمت چپ به بازی و من فکر می کنم هر ویلا فن معتقدند که دادن که مزیت عظیم تصمیم برای کسی در حال اجرا استون ویلا و من قطعا نمی خواهد به توافق برسند که مگر کسانی که شرایط مناسب هستند.”

نخست وزیر بوریس جانسون را به روز رسانی در انگلستان مستند در روز یکشنبه و باشگاه های لیگ برتر برگزار خواهد شد جلسه ای در روز دوشنبه. این جلسه به احتمال زیاد شامل یک رای در استفاده از خنثی سالن برای تکمیل فصل با 14 از 20 تیم نیاز به رای دادن به نفع آن برای تصویب.

اگر باشگاه ها رای دادند در برابر پیشنهاد بازی در خنثی سالن های آن می تواند منجر به لیگ برتر را لغو لیگ مديران انجمن, مدیر ارشد اجرایی ریچارد بیوان روز چهارشنبه هشدار داد.

او به بی بی سی گفت: “دولت اگر آنها در حال حاضر نمی خواهد ساخت آن را روشن است که صفحه اصلی مسابقات با پرجمعیت stadia واقعا قرار می دهد به این سوال که آیا اجتماعی فاصله می تواند قوانین رعایت شود.”

مستند تسکین اما در چه هزینه ؟

این 2019-2020 فصل شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق در پس Mar. 13 مدت کوتاهی پس از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با تعدادی از بازیکنان در باشگاه های مختلف.

لیگ را خاموش قبل از empted دولت مستند که اجرا شد و 10 روز بعد. اما بحث در حال حاضر شروع به راه اندازی مجدد فوتبال در حالی که بریتانیا هنوز هم در انتظار برنامه ای برای سهولت مستند اقدامات است.

به تقویت روحیه از پتانسیل بازگشت از زنده ورزش چیزی است که در دولت ذهن اما تعدادی از مسائل ایمنی را در مجموعه ای مطرح شود نه توسط تیم پزشکان. بازیکنان از جمله منچستر سیتی مهاجم Sergio Aguero گفت: بازیکنان بودند “ترس” از آنجا که آنها فرزندان و خانواده. زمانی که آن را نشانی از بازگشت آن را قطعا نمی تواند فوتبال به عنوان ما آن را می دانم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de