گزارش اقتصادی: تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به احتمال زیاد غرق یک رکورد 35 درصد در سه ماهه 2 بعد از coronavirus ویران اقتصاد

ایالات متحده آمریکا رنج می برد بزرگترین رکود اقتصادی در سه ماهه دوم از آنجا که دولت شروع به پیگیری پس از جنگ ج

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

ایالات متحده آمریکا رنج می برد بزرگترین رکود اقتصادی در سه ماهه دوم از آنجا که دولت شروع به پیگیری پس از جنگ جهانی دوم ، چقدر. سعی کنید 30% یا بیشتر است.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch برآورد تولید ناخالص داخلی — رسمی کارت امتیازی برای اقتصاد ایالات متحده قراردادی با یک رکورد 34.6% سالیانه از شروع از آوریل تا پایان ماه ژوئن.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگترین کاهش در تولید ناخالص داخلی در ضبط شد 10 درصد در سال 1958. دولت ارقام تولید ناخالص داخلی فصلی بازگشت به سال 1947.

شدیدترین فصلنامه رها در طول 2007-2009 رکود بزرگ بود 8.4%.

در اینجا چیزی است که به سازمان دیده بان در سه ماهه دوم گزارش تولید ناخالص داخلی در زمانی که پنج شنبه منتشر شده ،

هزینه های مصرف کننده

از دست دادن ده ها میلیون شغل و بسته شدن های بی شماری کسب و کار در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر را تکان داد خانواده ها به هسته. مقدار پول مصرف کنندگان صرف احتمال کاهش یافت که یک رکورد 35 درصد با توجه به اقتصاددانان وال استریت.

مصرف نشان دهنده حدود 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی. این افت بی سابقه ای در هزینه های است که انتظار می رود به حساب بخش عمده ای از کاهش در تولید ناخالص داخلی.

هزینه های خدمات شانس بدترین. سفر خشک شده تا مردم کمتر رفت و به پزشکان یا دندانپزشکان برای مراقبت منظم داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها منع شد و مردم نمی تواند کوتاهی مو, در میان چیزهای دیگر.

جزئیات:ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش چشمگیر در ماه جولای و امتیاز به rockier بهبود اقتصادی

آمریکایی ها نیز صرف کمتر در اتومبیل و بسیاری از کالاهای دیگر, اما آنها خریداری خانوار کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و محصولات کاغذی به جزر و مد آنها را در حالی که کار از خانه.

کسب و کار سرمایه گذاری

کسب و کار و کاهش سرمایه گذاری و تولید در سه ماهه دوم هنگامی که مواجه با یک ژرف فروپاشی داخلی و خارجی تقاضا است.

به خصوص ضربه شد انرژی تولید شده توسط گزش بزرگ کاهش قیمت نفت به عنوان رانندگان ماند کردن جاده ها و ترافیک خطوط هوایی فروپاشید. سرمایه گذاری در ساختار مانند حفاری و تجهیزات مانند رایانه ها و ماشین آلات سنگین احتمالا کاهش حدود 40 درصد و یا حتی بیشتر.

موجودی هم دیدم زیادی کاهش به تولید کنندگان و شرکت های دیگر مقیاس تولید. کاهش سطح موجودی انبار نیز باعث تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن.

کسب و کار در حال رفتن به سطح شیب دار تا سرمایه گذاری و تولید تا آخرین راش از coronavirus موارد محو می شود و تجارت جهانی بهبود از جرم اختلال.

ضعیف سرمایه گذاری نه تنها به اقتصاد لطمه می زند در حال حاضر آن را سخت تر برای رشد به سرعت بخشیدن در آینده هنگامی که ویروس اجرا می شود در آن دوره است.

دولت

واشنگتن متعهد شده است به صرف هزاران میلیارد دلار به اقتصاد از غرق شدن به حتی عمیق تر مغاک.

در عین حال آن را کاملا امکان پذیر است که هزینه های دولت نیز کاهش یافته است در سه ماهه دوم. نه همه فدرال کمک شده است قریب به اقتصاد و در عین حال متحده و محلات رنج می برد از یک کاهش در درآمد مالیاتی حتی به عنوان هزینه های خود را افزایش یافته است به مبارزه با این آسیب از ویروس.

صادرات و واردات

مزمن بالا کسری تجاری آمریکا نیست, نگاه متفاوت است و در طول همه گیر اما آن را بیشتر به یک آماری توهم است. واردات را فرو برد — اما به طوری که آمریکا صادرات است.

در دنیای تجارت شده است به زانو در آورده.

نتیجه این خواهد بود کشیدن بیشتر در اقتصاد در سه ماهه دوم اگر به عنوان انتظار می رود صادرات سقوط سریع تر از واردات و منجر به یک تا حدودی بزرگتر کسری. بالاتر کسری بودجه و تفریق از تولید ناخالص داخلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب