مایکل جردن را مجنون بازگشت به MSG relived توسط نیکز

آن چهار بازی — 10 روز — به خود باز گشت از بازنشستگی و مایکل جردن نشده بود و در عین حال بازی ارزش یک سکه. گاو ب

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

آن چهار بازی — 10 روز — به خود باز گشت از بازنشستگی و مایکل جردن نشده بود و در عین حال بازی ارزش یک سکه.

گاو بودند 2-2 و اردن بود تیراندازی 39 درصد است. سپس مارس 28 سال 1995 اتفاق افتاده در باغ — و عبارت "دو نیکل" بود برای همیشه لطفا برای اچ به NBA واژگان.

بیست و پنج سال پیش در اردن آویزان 55 امتیاز در زیر باغ pinwheeled سقف — پایان تاریخی شب با, بازی, برنده کمک کند.

"عظمت است و عظمت و" سابق نیکس گارد نقطه درک هارپر گفت: پست در روز یکشنبه. "بدون در نظر گرفتن چقدر شما مبارزه بیرون آمدن از بازنشستگی دیر یا زود آن را به کلیک کنید. به دنبال آن راه اندازی شد برای MJ به MJ.

"آن شب خاص او ساخته شده این بازی آسان است و شما آن را دیدم از شروع. وجود دارد چیزی در مورد باغ میدان مدیسون که به ارمغان می آورد بهترین از بهترین."

ESPN "آخرین رقص" — به خوبی دریافت اردن مستند — آورده 113-111 عینک بازگشت به زندگی یکشنبه شب.

"او قادر به بازگشت و یکی از بهترین بازی ها در باغ" نیکز مرکز Patrick Ewing می گوید: در فیلم مستند است. "این مایه تاسف است چرا که من تا به حال یک بازی بزرگ [36 امتیاز و هفت ریباند و چهار بلوک سه دزد] و همچنین, اما هیچ کس به یاد می آورد که."

نه واقعا. اعتیاد به مواد مخدره برای اردن در اولین بازی برگشت در باغ پس از روی لئامت دادن به عنوان یک White Sox جزئی اتحادیه شده است. و اردن ساخته شده مطمئن شوید که در آن زندگی می کردند تا به هر قطره.

جان Starks, Anthony بونر, گرگ آنتونی و هارپر در زمان نوبت اقدام به آهسته اردن ابریشمی دیسک و مرده در آب.

"من به یاد داشته باشید ما در تلاش بودند تا او را به یک نگاه متفاوت" گفت: هارپر که بازی برای نیکس از 1994-96 و در حال حاضر تلویزیون تحلیلگر دالاس ماوریکس. "اما ما نمی تواند او را متوقف کند که شب. او در آتش است. او در یک سیاره متفاوت است. هیچ پاسخ وجود دارد برای او. من یک مناسب و معقول مدافع, اما من او را محافظت بیش از حد دیر است. او در حال حاضر داغ است."

اردن ریخت و در 20 امتیاز در سه ماهه اول — 35 با حاصل کار دو تیم در 14-برای-19 تیر اندازی. و باغ جمعیت شروع به تشویق برای یک عدد.

"یک مرد می شود مانند رفتن او از طرفداران در حال رفتن به پشت او" هارپر گفت. "نیویورک نیویورک است. معروف ترین در جهان آرنا. وجود دارد بسکتبال خبره در نیویورک — افرادی که فقط عشق بازی و آنها مانند عملکرد."

عملکرد مشخص شده بیشترین امتیاز را به ثمر رساند توسط یک باغ حریف شکسته توسط کوبه برایانت 61 که جیمز هاردن بعد مساوی.

NBA
مایکل جردن شاخه در برابر جان Starks.گتی ایماژ

خیره کننده encore آمد که اردن برنده بازی با sauntering به لین در Starks با سارکوم پله در دو تیم. اردن flicked سربار تصویب به لایحه Wennington برای بازی برنده چیزهای با 3.4 ثانیه به سمت چپ.

"من فکر نمی کنم او به اندازه کافی اعتبار عقل به عنوان یک بازیکن" هارپر گفت. "تعجب ما بیش از مهارت های خود را تنظیم کنید اما چیزی که او تا به حال که او نیست و اعتبار بود هوش و ساخت این بازی است. زمانی که او شروع به خود اعتماد هم تیمی های او شکست ناپذیر شد.

"شما با قرار دادن بچه ها مثل جان Paxson, Steve Kerr, ضربه فیلم های پورنو کار آرمسترانگ که در اطراف مرد و او پذیرفته و آنچه را که آنها به ارمغان آورد به جدول نبود همیشه ساخت سبد اما ساخت بازی. که چه طنین انداز من. شما رو به حق را به بازی بود."

و هارپر نمی خواهید به شنیدن در مورد LeBron James' هشت مستقیم سفر به NBA Finals قرار دادن او را در تاریخ همتراز با اردن است.

"او بز" هارپر گفت. "من می خواهم همه چیز را در مورد LeBron. او وجود دارد. وقتی که می آید به برنده شدن مایکل مثل تام بردی. برای من باک MJ بهترین بازیکن بسکتبال به بازی — bar none."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن