داو شکاف بهترین سه ماهه از سال 1987 یک تک به تک با کمک نرخ بهره پایین و محرک اقتصادی دولت در میان COVID-19

سهام بریده خود را به بهترین سه ماهه در دهه به عنوان محرک اقتصادی دولت و نرخ بهره پایین کمک بازار شروع به بهبود از آسیب بیماری همه گیر کوروناویروس در آغاز سال است.

میانگین صنعتی داو جونز ارسال شده قوی ترین آن سه ماهه از سال 1987 پس از صعودی 17.8 درصد در سه ماه گذشته است. در روز سه شنبه آبی تراشه به طور متوسط افزایش یافت 217.08 امتیاز یا 0.9% به 25,812.88.

استاندارد & ضعیف است 500 افزایش یافت و نزدیک به 20 درصد در سه ماهه دوم آن بهترین سه ماهه به دست آوردن از سال 1998 است. این صعود 1.5% شنبه به 3,100.29.

شاخص Nasdaq Composite با بسیج 30.6 درصد در سه ماهه دوم خود را بهترین این دوره از سال 1999. تکنولوژی-سنگین شاخص پیشرفته 1.9% شنبه به 10,058.76.

ارتجاعی مارکس در مورد چهره پس از وال استریت نوشته شده در بدترین حالت آن دوره پس از بحران مالی 2008 و زمانی که این بیماری همه گیر کتک اقتصاد جهانی در سه ماه اول سال.

یک سری از سیاستهای مالی و پولی محرک اقتصادی از آمریکا و فدرال رزرو باید کمک به آرام کردن بازارهای مالی در ماه های اخیر پس از سیاستگذاران با عجله به حمایت از اقتصاد از عمیق ترین رکود اقتصادی پس از دهه 1930 ،

S&P 500 است بسیج در حدود 9 درصد از آن در ماه فوریه رکورد تندرست بیش از 35 درصد از ماه مارس پایین.

اخیر تقلا نوسانات می تواند تهدیدی برای بازار سهام را دوباره بجای اول برگشتن به عنوان یک تجدید حیات در ویروس موارد استوک ترس از دور دیگری از مستندات.

یک خانه رویایی یک اتوبوس مدرسه و دمدمی اسکیت: در اینجا چیزی است که زوج در حال خرید با همه گیر عروسی وجوه

Ouch!: COVID-19 مجبور است برخی از مردم قرار داده و بازنشستگی در انتظار

سرمایه گذاران باید وزن شواهدی از بهبود اقتصادی در برابر افزایش در گزارش coronavirus contagions در برخی از کشورها و دولت. معامله گران نگران تگزاس و کشورهای دیگر نیاز به عقب بازگشایی مجدد برنامه به عنوان عفونت افزایش است.

تعداد موارد تایید شده در سطح جهان است که بیش از 10.3 میلیون و مرگ و میر بیش از 505,500. وجود دارد بیش از 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 129,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

عفونت های جدید را افزایش می دهد 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند در حال انجام خروش تحت کنترل Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی سلامت گفت: کنگره روز سه شنبه.

خطرات عمده سرمایه گذاران در نیمه دوم سال شامل عدم قطعیت در اطراف موج دوم ویروس, آینده, انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر و تمدید تجارت تنش با چین تحلیلگران می گویند.

“در حالی که مراحل اولیه مستند کاهش تحویل داده اند قابل توجه گزاف گویی در فعالیت فاز بعدی انتقال به حالت عادی خواهد بود به مراتب سخت تر و سرعت خواهد بود مشروط بر تعداد COVID-19 موارد” بن مارس, مدیر کلان جهانی پژوهش در اقتصاد آکسفورد گفت: در یک توجه داشته باشید. “تجدید افزایش می یابد در COVID-19 نفر در بخش هایی از ایالات متحده است نگران باشید.”

نهفته تجارت اختلاف بین واشنگتن و پکن reemerged بعد از دو تا از بزرگترین اقتصادهای امضا “فاز یک” معامله تجارت در ماه ژانویه پس از 18 ماه تجارت تف کرد. روابط بعد از آن بدتر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر چین نه صدایی زنگ در مورد این بیماری همه گیر در اوایل.

در ضمن اگر دموکرات ها رفت و برگشت کاپیتول هیل و کاخ سفید است که بسیاری از سرمایه گذاران را به حداقل ممکن آن می تواند به معنای افزایش نرخ مالیات است که می تواند تضعیف سود شرکت.

“جهان به طور فزاینده ای تبدیل شدن به محل دو شاخه شدن با ایالات متحده و چین در مقابل قطب” بلکراک تحلیلگران گفت: در سال 2020 Midyear در گزارش چشم انداز. “داخلی قطبش در حال افزایش است, بیش از حد, با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را به محل برابر بیشتر پر سر و صدا داخلی افت از سال 1968. دو طرف به دور از هم در سیاست های آنها تا کنون شده است ساخت این نتیجه مهم برای بازار باشد.”

در روز سه شنبه رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در مورد این بیماری همه گیر پاسخ.

در آماده اظهارات پاول تکرار یک تعهد است که بانک مرکزی به نگه داشتن نرخ بهره در زمان فوق العاده سطح پایین و تا زمانی که مطمئن شوید که اقتصاد دارای اب و هوای بحران همه گیر.

چشم انداز اقتصاد ایالات متحده است “فوق العاده نامشخص” و موفقیت این تلاش بازیابی خواهد شد بستگی دارد در این کشور توانایی برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر با توجه به شهادت از پاول روز دوشنبه منتشر شده توسط بانک فدرال.

“بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول می گوید.

سرمایه گذاران را بیشتر سرنخ در مورد سلامت اقتصاد زمانی که بیکاری در هفته کمک برنامه های کاربردی و ژوئن شغل گزارش هر دو پنجشنبه منتشر شد.

بازارهای خارج از کشور بودند رو تا حدودی قوی تر از انتظار می رود تولید داده ها از چین در مقام دوم جهان-بزرگترین اقتصاد است. اما دیگر جدید-شاخص های اقتصادی-مخلوط شد.

یک بشکه نفت خام آمریکا تضعیف 43 سنت به حل و فصل در $39.27 سهشنبه, اما هنوز هم نزدیک به دو برابر آن در پایان سه ماهه اول. آن را نیز در یک جهان متفاوت است از زمانی که قیمت در یک گوشه ای از نفت خام ایالات متحده در بازار به طور خلاصه رفت زیر صفر در میان نگران است که سقوط تقاضا را ترک هیچ جایی برای ذخیره تمام روغن استفاده نشده. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و 56 سنت به حل و فصل در $41.15 در هر بشکه رسید.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.66% از 0.63% اواخر دوشنبه. آن را بیش از حد است بسیج را از آن پایین زمانی که رکود اقتصادی نگران بودند در ارتفاع خود را. این یک رکورد کم در ماه مارس هنگامی که آن را به طور خلاصه غوطه ور در زیر 0.50% با توجه به Tradeweb. عملکرد تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه نیز با کاهش 0.2% در حالی که آلمان داخ به دست آورد 0.6%. بریتانیا FTSE 100 از دست 0.9 درصد بوده است.

در جای دیگر ژاپن را معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 1.3%. کره جنوبی Kospi اضافه 0.7% و استرالیا S&P/ASX 200 رز 1.4%. هانگ سنگ در هنگ کنگ علامت تا 0.5%. شانگهای کامپوزیت بسته تا 0.8%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de