دو whammy: ایران می گوید coronavirus موج و جدید قرنطینه قوانین denting تقاضای سفر – دوباره

زمانی که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران در اواخر ماه ژوئن در میان coronavirus افزایش چندین خورشید کمربند متحده سوال بزرگ برای صنعت هواپیمایی بود که آیا این امر شیرین کاری یک نوپای سفر دوباره بجای اول برگشتن.

هواپیمایی متحده در جواب این سوال را با بله توجهی در اوراق بهادار پر اواخر روز سه شنبه پس از یک کارمند تاون هال.

کمتر از یک هفته پس از شعار برنامه های خود را برای اضافه کردن 25,000 بیشتر پروازها در ماه اوت با توجه به یک چشم انداز مثبت در تقاضای سفر شرکت هواپیمایی گفت: آن را پاره پشت این برنامه است. به جای عامل 40 درصد از پروازهای آن را در ماه اوت سال 2019 آن را به کار گیرند فقط 35 درصد است.

دلیل: “کاهش تقاضا به مقصد تجربه را افزایش می دهد در COVID-19 موارد و/یا جدید قرنطینه مورد نیاز و یا محدودیت های دیگر در سفر است.”

ایالات گفت: آن نیوآرک, نیوجرسی hub شده است به ضربه بسیار سخت با خالص رزرو برای پروازهای داخلی در ظرف 30 روز آینده پایین 84% در تاریخ 1 ژوئیه در مقابل یک سال پیش. فقط چند هفته قبل از آن خالص رزرو شده بود 65 درصد از یک سال پیش. خالص رزرو هستند و تعداد رزرو منهای لغو شد.

خبر می آید به شیکاگو, ایالات زادگاه و محل عمده hub در o’hare International Airport, این هفته پیوست لیست مقصد نیاز به ورود مسافران از 15 متحده به خود شده است. و آن را می آید به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گسترش خود را قرنطینه مشاوره به 19 متحده است.

شیکاگو enacts قرنطینه: شهر نیاز به بازدید کنندگان از 15 نقاط داغ مانند فلوریدا و کالیفرنیا به خود منزوی

ایالات گفت: این طرح به منظور بررسی و لغو پروازها در یک نورد 60 روز اساس تا زمانی که آن را می بیند نشانه هایی از بهبود در تقاضای سفر. آن گفت که انتظار دارد آن صندلی ظرفیت باقی می ماند و در ماه اوت سطوح برای بقیه سال 2020 است.

به طور کلی شرکت هواپیمایی گفت که انتظار دارد تقاضای سفر به باقی می ماند سرکوب تا “به طور گسترده ای پذیرفته درمان و/یا واکسن برای COVID-19 موجود است.”

ایران اولین شرکت هواپیمایی بزرگ به عموم جزئیات خسارت اولیه از سنبله در coronavirus موارد جدید و محدودیت های مسافرتی. جزئیات بیشتر انتظار می رود که شرکت های هواپیمایی شروع گزارش سه ماهه دوم سال مالی نتایج در هفته آینده.

روح هواپیمایی مدیر عامل شرکت تد کریستی گفت: در اواخر ماه ژوئن که نیویورک سه جانبه دولت منطقه قرنطینه که شامل ورود مسافران از آن مهم فلوریدا فرودگاه بود “نه،”

اما او در آن زمان گفت که آن را خیلی زود به بگویید که آیا سنبله در موارد جدید و محدودیت های مسافرتی خواهد صدمه دیده رزرو در زمانی که روح بود با اضافه کردن تابستان پروازها به دلیل افزایش تقاضای سفر.

دفعات بازدید: این قبل از اینکه شما به جاده: این کشورها هنوز هم نیاز مسافران را به خود قرنطینه و یا در حال حاضر منفی COVID-19 آزمون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>