Khezri تیم با دیزنی برای سری نژادی و بی عدالتی

Khezri اتحاد جوهر مقابله با دیزنی برای یک مجموعه مستند که به بررسی نژادی و بی عدالتی اجتماعی. سرمایه گذاری جدی

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

Khezri اتحاد جوهر مقابله با دیزنی برای یک مجموعه مستند که به بررسی نژادی و بی عدالتی اجتماعی.

سرمایه گذاری جدید خواهد شد "نمایش گذاشتن کار سیاه و سفید و قهوه ای مدیران و تولید کنندگان" با توجه به دوشنبه بیانیه توسط دیزنی و Kaepernick شرکت تولید Ra چشم انداز رسانه ها.

Episodes در دسترس خواهد بود در دیزنی متعلق به سیستم عامل از جمله ESPN, Hulu, پیکسار و شکست نخوردگان یک ESPN پلت فرم است که تحت پوشش نژادی و مسائل فرهنگی این شرکت گفت.

این پروژه برای اولین بار بیرون آمدن از مشارکت یک سری chronicling Kaepernick را پنج سال گذشته. سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که موجب NFL زانو جنجال در سال 2017, شده بیکار به عنوان یک بازیکن فوتبال به مدت سه سال پس از راه اندازی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که گرفته شده به شکل بازیکنان در نظر گرفتن زانو هنگام سرود ملی.

"من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه" Kaepernick در بیانیه ای گفت.

"کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرم و ما مشتاقانه منتظر به کار با او در این مهم همکاری" اضافه شده Bob Iger دیزنی رئیس اجرایی.

کشتن جورج فلوید در مارس 25 قرار داده Kaepernick در کانون توجه است. هفته گذشته Netflix اعلام کرد شش قسمت محدود اسکریپت سری با Kaepernick و فیلمساز Ava DuVernay پوشش خود را در سال دبیرستان. به نام "کالین در سیاه و سفید" مجموعه شرح Kaepernick اوایل زندگی به عنوان یک کودک در حال رشد با یک خانواده به تصویب رسید و همچنین به عنوان فوتبال خود را حرفه ای.

پیش از آن در ماه ژوئن سابق NFL بازیکن عضو هیئت مدیره متوسط که با همکاری Kaepernick را بازوی انتشاراتی به "ایجاد ویژگی های محتوا متمرکز در مسابقه و حقوق مدنی در امریکا است."

هفته گذشته دیزنی گفت: این اولین جدید آلبوم تصویری از Beyoncé با عنوان "سیاه و سفید پادشاه" بعد از این ماه در دیزنی+.

در میان دیزنی اعلام تعهد به برجسته تنوع ماوس خانه همچنین دارای یک رابطه مهم با NFL بیش سودآور رسانه های حقوق. در سال 2011 ESPN موافقت به پرداخت $15.2 میلیارد دلار برای حقوق هوایی دوشنبه شب فوتبال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب