جنا بوش Hager به یاد کاخ سفید باتلر Wilson Jerman که درگذشت coronavirus در 91

مورگان Hines ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:03 PM EDT مه 23 سال 2020ویلسون Jerman ساخته شده کاخ سفید احس

توسط NEWSAMINS در 4 خرداد 1399

ویلسون Jerman ساخته شده کاخ سفید احساس می کنم به خصوص مانند خانه جنا بوش Hager, 38, توضیح داد در حالی که تأمل در رابطه او با سابق کاخ سفید باتلر که فوت در سال 91 پس از عقد قرارداد coronavirus.

"شما می دانید, آن را جالب توجه است چرا که مردم می گویند: خدای من ... چه شد کاخ سفید ؟ آن را مانند خانه احساس راحتی کنید?'" اولین سابق دختر گفت: روز شنبه در "امروز با هدی & جینا" که او شرکت میزبان با هدی قطب نما. "و به همین دلیل از آن احساس می شد چرا که مردم او را دوست دارم."

"آقای Jerman" به عنوان بوش Hager محبت با اشاره به او بود که همیشه لبخند بر لب وقتی او را دیدم به یاد می آورد. "او زیباترین."

"ما او را دوست داشتم. او محبوب خانواده من و او خواهد بود بنابراین از دست رفته" او گفت:.

ویلسون Jerman شروع به کار به عنوان یک تمیز کننده تحت ریاست جمهوری دوایت آیزنهاور و بازنشسته به عنوان یک اپراتور آسانسور در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما.

Hager بود که نه تنها عضو خانواده اش برای به اشتراک گذاشتن خاطرات Jerman. پدر و مادر رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بانوی اول لورا بوش گفت Jerman تکرار دختر خود خاطره Jerman گفته او "دوست داشتنی است."

"او اولین کسی بود که ما دیدیم در صبح هنگامی که ما به سمت چپ که محل اقامت و آخرین فرد ما شاهد هر شب هنگامی که ما بازگشت" بوته در بیانیه ای گفت به ان بی سی نیوز روز شنبه.

و دیگر خانواده های اول او برای به یاد Jerman, بیش از حد.

"با مهربانی و مراقبت Wilson Jerman کمک کرد کاخ سفید یک خانه برای دهه اول خانواده ها از جمله ما" گفت: سابق بانوی اول میشل اوباما. "خدمات خود را به دیگران – تمایل خود را برای رفتن بالا و فراتر از آن برای کشور او را دوست داشت و همه کسانی که زندگی او را لمس کرد – این است که یک میراث ارزشمند از خود را سخاوتمندانه روح."

Jerman شد کاخ سفید باتلر تحت ریاست جمهوری جان اف کندی, نقش که خانم کندی بود و کلام در فرود او و قدیمی ترین نوه, Jamila گرت گفت: محلی فاکس ایستگاه خبری در واشنگتن است.

"Jerman به عنوان یک کاخ سفید باتلر در سراسر 11 ریاست جمهوری و ساخته شده نسل اول خانواده ها در خانه احساس, از جمله ما ایم" هیلاری کلینتون. "ما گرمترین تسلیت به عزیزان خود است."

دزیره بارنز که مشغول به کار در دولت اوباما گفت: Jerman درمان کارکنان مهربانی. او به یاد می آورد که زمانی که او مشغول به کار به عنوان یک کارآموز او را به او یک وعده غذایی اگر او خورده بود و او حتی به نام او در خصوص خشن کولاک به مطمئن شوید که او خوب بود.

"مهم نیست که حزب سیاسی او وجود دارد برای خدمت به" بارنز گفت. "او تا به حال شده است وجود دارد در برخی از سخت ترین روز برای بسیاری از روسای جمهور است. ... تصور کنید که وجود دارد زمانی که رئیس جمهور کندی ترور شد و نیاز به دریافت بانوی اول در زمان. بنابراین او واقعا همدلانه ، او فقط یک شنونده."

سابق کاخ سفید باتلر: که در خدمت 11 رئیس جمهور درگذشت COVID-19 به عنوان یک شنونده'

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب