نقطه هشدار شرکت های هواپیمایی – دوباره – به موضوع بازپرداخت برای لغو پرواز پس از دریافت 25,000 شکایت

پس از افزایش مسافر شکایت در مورد بلیط هواپیمایی بازپرداخت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, U. s. Department of Transportation صادر دوم آن هشدار در بسیاری از ماه به شرکت های هواپیمایی در روز سه شنبه.

این سازمان گفت: آن را دریافت کرده است بیش از 25000 سفر هوایی خدمات شکایات در ماه های مارس و آوریل است. که در مقایسه با متوسط 1500 در یک نمونه در ماه است.

“این گروه دریافت کرده است بی سابقه حجم شکایت از مسافران است و بررسی این موضوع از نزدیک به اطمینان حاصل شود که خطوط هوایی’ سیاست ها و شیوه های مطابق با نقطه بازپرداخت قوانین” وزیر حمل و نقل ایلین L. چائو در بیانیه ای گفت. “بخش درخواست تمام شرکت های هواپیمایی را به دوباره خود را به مشتری سرویس سیاست ها و اطمینان از آنها به عنوان انعطاف پذیر و با ملاحظه به عنوان ممکن است به نیازهای مسافران که در صورت مشکلات مالی در طول این زمان.”

در ماه آوریل این سازمان هشدار داد شرکت های هواپیمایی که آنها نیاز به ارائه بازپرداخت به مسافران اگر پرواز خود را لغو و یا تغییر قابل توجهی توسط شرکت هواپیمایی. یک مشکل کلیدی: نقطه تعریف نمی قابل توجهی بنابراین هواپیمایی سیاست متفاوت است و برخی از آنها با استفاده از آن عدم روشن هدایت به عنوان یک راه برای خارج شدن از صدور بازپرداخت.

چرا که “لغو” و “تغییر قابل توجهی” تعریف نشده در زمینه بلیط بازپرداخت خطوط هوایی ممکن است توسعه مناسب تفاسیر از این نظر نقطه گفت: در اجرای متوجه.

“با این حال حمل و نقل هوایی اجرای اتاق انتظار حامل را به افتخار کسانی که معقول تفسیر در اجرای خود را بازپرداخت تعهدات و تمرکز اقدامات اجرایی خود را در موارد که در آن یک حامل نادیده گرفته شده نیاز به ارائه بازپرداخت موفق به آن افتخار بازپرداخت سیاست و یا که در آن مشخص شد که حامل بازپرداخت سیاست و یا شیوه غیر این صورت “ناعادلانه و یا فریبنده” نقطه گفت.

خطوط هوایی مدیون شما بازپرداخت زمانی که آنها لغو یک پرواز: پس چرا ایالات balking در طول coronavirus بحران ؟

نقطه می گوید که زمانی که شرکت های هواپیمایی لغو, پرواز, آیا به دلیل coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی در یک زمستان طوفان, طوفان یا مکانیکی موضوع مسافران واجد شرایط برای بازپرداخت را انجام دهید حتی اگر آنها یک nonrefundable بلیط از جمله کسانی که محدود اساسی اقتصاد بلیط. بازپرداخت باید خام در هفت روز کسب و کار اگر مشتری پرداخت توسط کارت اعتباری یا 20 اگر آنها با استفاده از پول نقد و یا چک کنید.

شرکت های هواپیمایی همیشه پخش این گزینه را ترجیح می دهند به rebook یک مسافر و یا یک موضوع اعتباری به طوری که آنها را حفظ درآمد.

اگر شما گمان می برند پرواز خود را ممکن است اوراق شما را به صبر کنید تا زمانی که شرکت هواپیمایی لغو آن است. مسافران که فعالانه لغو پروازهای واجد شرایط برای بازپرداخت پول نقد, اگر چه شرکت های هواپیمایی صدور اعتبارات سفر.

نمی خواهم به پرواز در طول همه گیر? عجله نکنید برای صرفنظر کردن که بلیط. اینجا چرا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>