'غیر قابل قبول': St. Louis, زن و شوهر که دست تکان دادند اسلحه در تظاهرات چهره جنایت سلاح اتهامات

پاییز Schoolman ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:19 PM EDT Jul 20, 2020یک سنت لوئیس زن و شوهر که دست تکان

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

یک سنت لوئیس زن و شوهر که دست تکان دادند اسلحه در تظاهرات خارج از خانه خود در ماه گذشته متهم شدند دوشنبه توسط مدار وکیل کیم گاردنر برای جرم استفاده غیر قانونی از سلاح.

با توجه به آسوشیتد پرس گاردنر گفت که McCloskey اقدامات خطر ایجاد یک وضعیت خشونت آمیز در غیر این صورت بدون خشونت اعتراض.

پاتریشیا و علامت McCloskey صورت یک جنایت تعداد هر یک از استفاده غیر قانونی از سلاح. به طور گسترده ای مشاهده ویدئو نشان می دهد که علامت تکان دادن تفنگ در تظاهرات و پاتریشیا با تکان دادن تفنگ دستی.

گاردنر گفت که اتهامات ساخته شد و پس از تحقیق کامل از این حادثه. مسئول استفاده غیر قانونی از سلاح کلاس E جنایت که می تواند حکم به چهار سال زندان و جریمه نقدی از $10,000.

"آن را غیر قانونی است به موج سلاح در صورت تهدید در آن شرکت در بدون خشونت اعتراض و در حالی که ما خوش شانس این وضعیت نه به تشدید نیروی مرگبار, این نوع رفتار غیر قابل قبول است در سنت لوئیس" گاردنر در بیانیه ای گفت.

گاردنر نیز گفت: در بیانیه ای که او را تشویق می کند McCloskey را برای شرکت در یک برنامه انحراف که جلوگیری از زندان هم اگر به طور کامل به پایان رسید.

وکیل مدافع Joel شوارتز در بیانیه ای گفت که این اتهامات "دلسرد کننده به عنوان من به صراحت بر این باورند هیچ جرم و جنایت مرتکب شد."

بیشتر: زن و شوهر که با اشاره اسلحه در تظاهرات و بررسی

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش است گفت که او فکر نمی کند که زن و شوهر باید به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

"اراذل و اوباش حق ندارد خود را به اتهام اموال و یا آمده در اموال خود را" پرشن گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است. "آنها به هر حال حق برای محافظت از خود."

با توجه به St. Louis Post-Dispatch, معترضان در زمان یک میانبر از طریق خصوصی محله در راه خود را به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson ، تظاهرات صورت گرفت در ژوئن 28 بعد از Krewson خواندن نام و آدرس برخی که تا به حال نام برای defunding پلیس در Facebook Live.

با توجه به گزارش پلیس این زن و شوهر شنیده صدای هیاهو و دیدم گروهی از مردم شکستن دروازه آهن. اعتراض رهبر Rev. داریل خاکستری گفت: Fox 6 در حال حاضر که دروازه باز شد و معترضان نه آن آسیب برساند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب