آنچه که در مورد روز سه شنبه مقدماتی در نیوجرسی و دلاور

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:27 PM EDT Jul 7, 2020واشنگتن – یک دموکرات-تبدیل-جمهوریخوا

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

واشنگتن – یک دموکرات-تبدیل-جمهوریخواه چهره مبارزه در هر دو طرف اولیه حریف را از پیشرو جناح از حزب است که به چالش کشیدن محبوب سناتور دموکرات و دلاور مورد علاقه پسر جو بایدن در نهایت نام خود را در انتخابات در خانه خود دولت است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد سهشنبه اولیه انتخابات:

ون درو که روشن احزاب و چهره های دعوا از هر دو طرف

چندین دموکراتیک نامزدها در حال اجرا هستند به صورت بالقوه خود را در یک زمان حزب mate و زمان مناظره تشکر. جف ون درو R-N. J در ماه نوامبر.

ون درو دانشجوی سال اول کنگره از جنوب نیوجرسی یکی از تنها دو خانه دموکرات ها برای شکستن صفوف و رای دادن در برابر هر دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر 2019. او به زودی پس از روشن حزب خود را به وابستگی به ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از بازگشت به نفع مبارزه برای ون درو حضور در انتخابات مجدد در یک تجمع در ویلدوود, N. J., در اوایل این سال است.

بیشتر: دیدار با جف ون درو حزب-تعویض مجلس

سه دموکرات ها در حال اجرا هستند در اصلی. آنها عبارتند از:

  • Brigid کالاهان هریسون سیاسی-استاد علوم در Montclair State University
  • امی کندی سابق یک معلم که در سابق کنگره ایالات متحده پاتریک کندی
  • خواهد کانینگهام سابق کنگره دستیار سناتور. Cory Booker, D-N. J., که در خدمت به عنوان محقق ارشد برای خانه نظارت کمیته

اما ون درو همچنین چهره های حریف از سمت راست. محافظه کار و باب پترسون سابق speechwriter در جورج دبلیو بوش امیدوار است به دست کشیدن از ون درو کردن کنگره است.

این منطقه است که در حال حاضر در رتبه توسط آشپز سیاسی گزارش به عنوان "خم جمهوری خواه" در ماه نوامبر حکایت دارد. آن رای دادند و دو بار برای باراک اوباما قبل از کوه در می رم به ناروا در سال 2016 به این معنی بسیاری از نگه داشتن یک چشم بر روی این مقدماتی.

بوکر به چالش کشیده شده توسط یک نامزد از جناح مترقی

سناتور. Cory Booker, D-N. J. مواجه است چالش اصلی در برابر یک کمی شناخته شده حریف لارنس هام. هام بنیانگذار و رئیس مردم سازمان برای پیشرفت است که با این نسخهها کار برای اجتماعی و نژادی و اجتماعی و عدالت اقتصادی.

تا اواسط ژانویه بوکر متمرکز شده بود در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری است. او کاهش یافته و از نژاد پس از ناکامی در به دست آوردن ملی کشش.

بوکر پیش بینی شده است به نفع خود به راحتی در روز سه شنبه. اما در سن زیر نوشته. Alexandria Ocasio-کورتز تاریخی اولیه ناراحت برابر 10-اصطلاح وقت جو کراولی چند مترقی نامزدها به چالش کشیدن ایجاد حمایت دموکرات ها را دیده اند موفقیت است.

بیشتر: اسپنسر Cox برنده اولیه حزب جمهوری خواه در انتخابات فرمانداری ایالت یوتا

اخیرا تشکر. الیوت انگل D-n. y. a 16-مدت وقت و کمیته روابط خارجی مجلس صندلی که دریافت تاییدیه از استقرار دموکرات مانند هیلاری کلینتون نانسی پلوسی و چاک شومر است که انتهایی پشت مترقی نامزد جمال بومن پس از دولت ژوئن 23rd اولیه.

خانه نظارت کمیته صندلی Rep. کارولین Maloney, D-n. y. دارای باریک و سرب بیش از مترقی چلنجر Suraj پاتل. این کنگره را شکست داد و او را با یک مقدار بزرگتر در حاشیه یک 2018 چالش اصلی.

و سابق خلبان جنگنده امی مک گراث برنده دموکراتیک اولیه برای پلیس آمریکا میچ مک کانل را بسازید و باریک پیروزی بر دولت تشکر. چارلز بوکر که نصب شده به طور غیر منتظره ای رقابتی چالش به McGrath به عنوان یک unapologetically مترقی نامزد شده است. McGrath ظهور اوایل به عنوان پیشتاز در مسابقه را به نفع حزب دموکرات را انتخاب و اجرا در برابر مک کانل در این پاییز. او همچنین تا به حال شده است در مسابقه دیگر راه اندازی مبارزات انتخاباتی او حدود شش ماه زودتر از بوکر و تضمین حمایت از قدرتمند دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین و شومر.

کنتاکی آمریکا اولیه: امی مک گراث squeaks از پیروزی چارلز بوکر

هام قرار دادند بوکر برای پیشرفته بودن به اندازه کافی و به تازگی متمرکز شده پلیس اصلاحات زیر اخیر Black Lives Matter تظاهرات در سراسر کشور است.

بوکر یکی از سناتورهای شده است عاشقانه پیشرو پلیس اصلاحات مکالمات در کاپیتول هیل و همکاری و حمایت از عدالت در پلیس اصلاحات عمل خواهد ممنوعیت chokeholds محدود "واجد شرایط ایمنی" برای افسران و مجازات یک جرم فدرال در میان دیگر تغییرات است.

بیشتر: سناتور. چاک Grassley خواهد جست و خیز RNC برای اولین بار در 40 سال با استناد به کروناویروس

اما هام به ناودان بوکر از وقت خود را به عنوان شهردار نیوآرک اشاره به این که پلیس هنوز تحت یک رضایت از حکم 2016 نیاز به بهبود آموزش و شیوه های انضباطی. این حکم ناشی از تحقیقات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی تقسیم و آمریکا وکیل از نیوجرسی در سال 2011 زمانی که بوکر شد شهردار که شواهد نادرست توقف جستجو و تشنج و همچنین استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس.

"زمانی که او شهردار نیوآرک او برای پلیس اصلاحات" هام گفت. "او در حال حاضر صحبت کردن در مورد خشونت پلیس اما زمانی که برخی از بدترین موارد خشونت پلیس در این دولت اتفاق افتاده است و خود او نه تنها نمی صحبت کردن در مورد این مسائل در واقع او را تکذیب کرد به من به طور مستقیم وجود خشونت پلیس."

نیوجرسی حرکت تشویق پست الکترونیکی-در رای گیری میان بیماری همه گیر کوروناویروس

مانند چند متحده است که گسترش استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در میان coronavirus همه گیر ترین رای گیری است به احتمال زیاد در حال حاضر اتفاق افتاده در نیوجرسی. و شبیه به کسانی که از کشورهای دیگر رای دهندگان نمی دانند ممکن است نتایج انتخابات تا روز بعد.

بیشتر: نگران رای گیری از طریق پست در نیوجرسی? در اینجا خود را در آخرین لحظات راهنمای 2020 اولیه انتخابات

نیوجرسی عقب رانده اولیه آن از ژوئن 2 با توجه به COVID-19 و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی دستور داد که انتخابات انجام می شود و عمدتا توسط ایمیل. همه رای-با-ایمیل آراء شهریور یا قبل از ژوئیه 7 و دریافت شده توسط 8 p. m. 14 ژوئیه محسوب می شود.

اما مشکلات دامنگیر دولت منجر به اولیه انتخابات از جمله اتهام تقلب انتخابات طرح که منجر به دستگیری چهار.

'آن را در یک ظرف غذا': پاترسون تقلب انتخابات فقط یک طعم و مزه از پست الکترونیکی-در رای گیری مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک نیوجرسی

نیوجرسی اخیر انتخابات شهرداری ها در مارس شد 100% پست الکترونیکی-در برای اولین بار در تاریخ با توجه به COVID-19 همه گیر و ثابت به یک test case برای رای گیری-توسط-mail روند. کسانی که انتخابات تا به حال بیشتر مردم در انتخابات اما دیدم به تاخیر افتاد, نتایج مشابه به آنچه اتفاق می افتد در دیگر مهم اولیه مسابقات در سراسر کشور است.

برای این انتخابات فقط یک رای گیری در محل در هر شهر باز خواهد شد که ممکن است منجر به خطوط دیگر.

دلاور میزبان آن انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری

دلاور میزبان اولیه ریاست جمهوری در روز سه شنبه که اولین بار رای دهندگان را ببینید سابق معاون رئیس جمهور بایدن نام در یک رای گیری به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

آن را نیز برای اولین بار در انتخابات است که در آن همه رای دهندگان ثبت شده در کشور را یک فرصت برای رای دادن از خانه.

بیشتر: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد رای گیری در دلاور شنبه اولیه انتخابات ریاست جمهوری

قوانین جدید برای انتخابات تاسیس شد در حالت اضطراری سفارش توسط رژیم صهیونیستی. جان کارنی برای کمک به رای دهندگان که نمی خواهید به خطر پیمانکاری و یا پخش كردن, کروناویروس در پای صندوقهای رای است. رای دهندگان هنوز هم می تواند به تعداد محدودی از حوزه های رأی گیری که در آن انتظار می رود آنها را به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

در دو قبل از ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی بایدن زد در او کاهش یافته است قبل از دلاور می تواند رای دهندگان برای رای دادن او به عنوان نامزد.

کمک: Ledyard پادشاه ایالات متحده آمریکا امروز; سارا Gamard, دلاور, اخبار مجله; Carly Q. Romalino, گیلاس هیل پیک-پست; Terrence T. McDonald NorthJersey.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن