NFL 2020 برنامه است که منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه و یک تیم در حال حاضر به آمده تا با یک طرح برای داشتن طرفداران در حضور.

میامی دلفین ها پرده برداری از یک طرح دوشنبه داشتن 15,000 طرفداران در حضور برای بازی در Hard Rock ورزشگاه که ظرفیت 65,000.

دلفین مدیر عامل/رئیس جمهور تام Garfinkel نمایش داده می شود مدل های جدید ورودی به ورزشگاه کمک خواهد کرد که مردم پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول یک شنبه بخش از “صبح به خیر آمریکا”.

“ما می توانیم بار به در آمده برای امنیت در حوزه های مختلف گیتس تا مردم خواهد بود جدا از نظر زمانی که آنها وارد ورزشگاه” دلفین مدیر عامل/رئیس جمهور تام Garfinkel روز دوشنبه گفت: در مصاحبه ای در “GMA” در فرانسه. “ما می خروج از ورزشگاه بسیار شبیه به یک کلیسا محیط زیست که در آن هر سطر خروجی تا مردم نیست پر کردن همه در همان زمان در یک گله.”

این نمایش نشان داد لکه های رنگی بر روی زمین منجر به دروازه های ورودی برای تعیین مناسب اجتماعی فاصله طرفداران باید به عنوان آنها را وارد ورزشگاه. سوپر مارکت ها و رستوران ها اجرای takeout سفارشات در حال حاضر قرار داده و فرآیندهای مشابه در محل.

Hard Rock Stadium
راک ورزشگاهگتی ایماژ

هر چند NFL نشده آمده تا با یک فن-حضور در برنامه و یا متعهد به داشتن طرفداران در بازی در همه Garfinkel گفت: دلفین ها می خواستم به یک برنامه در محل اگر تصویب می آید در آینده است. او همچنین گفت: همه طرفداران را مجبور به پوشیدن ماسک اضافه کردن آنها نیز می خواهم که به سفارش غذا از کرسی های خود را و سپس به طبقه بالا آن را انتخاب کنید تا به جای انتظار در خط.

دلفین ها’ طرح در حال حاضر دریافت تایید از یک سازمان است که با این نسخهها کار بر روی این مسائل و هموار راه را برای راک ورزشگاه به بازگشایی زمانی که دولت و NFL به ترخیص فن برای حضور در بازی های. این ورزشگاه شد اولین امکانات عمومی برای کسب درآمد جهانی Biorisk شورای مشورتی ستاره اعتباربخشی استاندارد استفاده می شود و امکانات برای اجرای تمیز کردن ضد عفونی و بیماری های عفونی پیشگیری شیوه کار به کنترل خطرات با عوامل عفونی مانند coronavirus.

جهانی Biorisk شورای مشورتی است که یک بخش از عیسی یک در سراسر جهان, انجمن تجارت برای صنعت تمیز کردن.

“هنگامی که ما طرفداران بازیکنان و کارکنان قادر به بازگشت به Hard Rock ورزشگاه ما می خواهیم آنها را به صلح از ذهن است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد امن ترین و سالم ترین محیط ممکن است” Garfinkel گفت. “ما نمی خواهید برای ایجاد خود ما استاندارد ما می خواستیم به پاسخگو به معتبر ترین شخص ثالث استاندارد است که وجود دارد. کار با GBAC تضمین compliances با بحرانی دستورالعمل برای بالاترین استاندارد پاکیزگی و امید ما این است که مکانهای دیگر را به دنبال خواهد داشت با توجه به ما از طریق این سابقه ،

NFL است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای شروع فصل آن در سپتامبر. 10 به عنوان اصل برنامه ریزی شده اما آن را مورد بحث و بررسی برنامه های احتمالی مانند هل دادن فصل بازگشت به ماه اکتبر است. سوپر باول زنجان برگزار می شود Feb. 7 در تمپا, فلوریدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net