چارلی, دهنی, Country Music Hall of Famer شناخته شده برای 'شیطان رفت به گرجستان,' درگذشت 83

دیو و Matthew Paulson Leimkuehler نشویل Tennesseanمنتشر شده 5:32 PM EDT Jul 6, 2020چارلی, دهنی, یک عضو Country

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

چارلی, دهنی, یک عضو Country Music Hall of Fame بهترین و شناخته شده برای "شیطان رفت به گرجستان" درگذشت صبح روز دوشنبه پس از درد و رنج سکته هموراژیک. او 83.

Daniels' مرگ تایید شد توسط خود را روزنامه نگار نمی Murry Grubbs به Tennessean بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او جان سالم به در با همسر هازل و پسر چارلی Daniels, جونیور.

در زمان چارلی Daniels گروه در صدر نمودار با "شیطان" در سال 1979 این نوازنده خواننده و ترانه سرا که تاسیس قابل توجه چند وجهی حرفه ای در شهرستان های موسیقی. به عنوان یک موسیقیدان جلسه او با بازی در سه باب دیلن را آلبوم — از جمله انقلابی "نشویل افق" — به عنوان به خوبی به عنوان ضبط برای رینگو استار, لئونارد کوهن, Tammy Wynette و دیگر مشاهیر.

او ثابت از تور مدار برای 40 سال آینده. یک خواننده برنده جایزه گرمی سرگرم کننده و ترانه سرا و نوازنده کمانچه او مهاجرت از اوایل countercultural موضع کاملی در "موهای بلند پسر کشور" برای تبدیل شدن به یک مدافع برای میهن پرستی و نظامی است.

"ما را دنبال کنید و او را به نبرد'

متولد اکتبر. 28, 1936 در ویلمینگتون کارولینای شمالی چارلز ادوارد کون بزرگ شده با الهام از کلیسا و موسیقی محلی, بلوگراس, bands. او گوش به نشویل را WSM و WLAC که جریان کشور و R&B موسیقی از موسیقی شهرستان تمام راه را از طریق Daniels' گوینده رادیو در کارولینای شمالی.

دانیلز با هم ادغام شدند کسانی که برای تلفن های موبایل در اواسط 1950s به ایجاد گروه راک Jaguars که مهمترین آنها ثبت instrumental single "جگوار" در فورت ورث تگزاس به صورت ملی توزیع از طریق حماسه سوابق. در تگزاس او می خواهم در ارتباط با تولید کننده باب جانستون که — سال بعد — Daniels خواهد اعتباری با کمک به او در پیدا کردن راه خود را به عنوان یک ترانه سرا و پس از جلسه بازیکن در نشویل.

در سال 1964 دانیلز و جانستون شرکت نوشت: "آن لطمه می زند و من" یک برش توسط الویس پریسلی ثابت کرد که پیروزی برای اولین بار در دهه آهنگسازی موفقیت آمده است.

"(Elvis) آن را ضبط و آن را تا حد زیادی ... بزرگترین چیزی که تا به حال برای من اتفاق افتاده در زندگی من" Daniels یک بار گفت.

با Johnston کمک Daniels حک شده نام خود را در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 70 به عنوان یک خیمه Nashville, بازیکن, کار کردن با امثال استار کوهن و, مهمترین, دیلن.

زندگی یک جلسه sideman نمی چسبد ، او می خواهم برش یک خود با عنوان اولین آلبوم خود را در سال 1970 تشکیل چارلی Daniels Band — یا CDB آن را به عنوان شناخته شده بود برای چند دهه در کنسرت تئاتر دولتی نمایشگاه ها و آهنگ های نژاد — در سال 1971.

یک ریشو تجسم سریع-fiddlin' جنوبی زندگی Daniels قطع یک انگشت شماری از تلاش های انفرادی در اوایل دهه 1970 هیچ کدام بیشتر قابل توجه نسبت به "آتش در کوهستان" — پلاتین-فروش آزادی که ریخته به جریان اصلی کشور موفقیت است. دانیلز خواهد اقدام به فروش بیش از 13.5 میلیون پرونده در هر RIAA ورود نه طلا پلاتین و یا چند پلاتین منتشر شده است.

"موسیقی خود را ذوب مستقیم و بی واسطه از جنوب با کشور کلاسیک داستان گویی است که او به عنوان یک کودک" کایل جوان مدیر عامل شرکت از کشور های موسیقی تالار مشاهیر و موزه روز دوشنبه گفت:. "او به ارمغان آورد مخاطبان جدید به موسیقی کشور با اشاره به منابع و حتی به عنوان او به بررسی لبه."

حمایت "جنوبی Gonna Do It Again" Trudy" و بقیه رو به رشد خود فروشگاه Daniels خواهد forge شهرت در میان همسالان خود را به عنوان یک سوزان زندگی می کنند بازیکن.

"ما را دنبال کنید و او را به نبرد" دوست و Nashville نوازنده لری Gatlin مشترک دوشنبه. "ما نمی خواهد به دنبال او بر روی صحنه است. ما نمی تواند. هیچ کس دیگری می تواند یا. 'Nuff گفت."

'شیطان رفت به گرجستان و Daniels' موسیقی آتشین

پس از انتشار آن در سال 1979 "شیطان رفت به گرجستان" نیست فقط بالای کشور نمودار شد یک پاپ متقاطع آمار – بالا رفتن شماره 3 در بیلبورد هات 100 نمودار پشت Knack "من Sharona" و زمین باد و آتش "بعد از عشق رفته است."

آهنگ برنده Daniels' تنها جایزه گرمی در سال 1979 برای بهترین کشور Vocal Performance by a Duo و یا گروه. یک سال بعد او با بازی خود در سال 1980 جان تراولتا در فیلم "کابوی شهری" بود که از نزدیک شناسایی با ظهور موسیقی کشور تولید شده توسط آن فیلم. برخی از دیگر بازدید شد "Drinkin' My Baby, خداحافظی," "Boogie Woogie کمانچه کشور بلوز" و "مضطرب سوار است."

در 1990s Daniels نرم برخی از اشعار او از روز زودتر زمانی که او اغلب بود درگیر در اختلاف است.

در "شیطان رفت به گرجستان" دانیلز در اصل به نام شیطان "از ماده" اما تغییر آن به "پسر یک تفنگ."

او در سال 1980 آمار "موهای بلند پسر کشور" او استفاده می شود به خواندن در مورد "سنگسار در صبح" و "مست بعد از ظهر. دانیلز تغییر آن به "من در صبح است. من در بعد از ظهر."

"من حدس می زنم من mellowed شده در سن" Daniels گفت: در سال 1998 است.

در غیر این صورت هر چند او به ندرت حمایت را از در خود چهره شعر.

خود را "مرد ساده" در سال 1990 پیشنهاد مجازات فروشندگان مواد مخدر و با استفاده از کودک معتادان به عنوان طعمه تمساح. خود را "در آمریکا" در سال 1980 گفت: دشمنان کشور به "راست بروید به جهنم."

چنین سختی صحبت کردن با او را به دست آورده مهمان لکه های سیاسی "نادرست" G. گوردون Liddy رادیو نشان می دهد و در C-Span گرفتن نظرات بینندگان.

دانیلز پیوست, Grand Ole Opry در سال 2008 و القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2016.

دانیلز بود یک حامی سرسخت نیروهای

یک حامی سرسخت نیروهای ایالات متحده و جانبازان Daniels خود را صرف حرفه ای سفر خارج از کشور برای بازی با خدمات اعضا در کویت و عراق و افغانستان.

در سال 2014 او تاسیس سفر صفحه اصلی پروژه است. غیر انتفاعی در حال حاضر مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار برای جانبازان و, جانبازان-برنامه های مرتبط و سازمان های خیریه. سال بعد دیدم باز از چارلی و هازل Daniels جانبازان و خانواده نظامی در مرکز Middle Tennessee State University.

طی چهار سال گذشته به سختی یک روز رفت و بدون Daniels های این پیام در حساب توییتر خود: "22 جانبازان خودکشی در هر روز!!"

بر روی پلت فرم مردی که سنگ 1980 مقابله "در امریکا" مستحکم شهرت خود را به عنوان یکی از صریح ترین چهره های موسیقی کشور است. در پست های روزانه او خواهد نگرانی سقط جنین به عنوان "قتل" از طرفداران به "دعا برای آبی" و اعلام کرد که "بنغازی نمی خواهید به دور است."

در جولای 4, فقط روز قبل از مرگ دانیلز در توئیتر خود نوشت: "ما در حال نشستن در ایوان طبقه بالا به دنبال در شمال افق و امریکا تا نور و آتش بازی و رفتن در همه جا. شما ممکن است پاره کردن مجسمه ها و سوختگی ساختمان اما شما نمی توانید کشتن روح پرستان و زمانی که آنها تا به حال به اندازه کافی از این جنون به پایان خواهد رسید."

اما در سال های گرگ و میش Daniels همچنین در ادامه به مربوط به countercultural قهرمانان او پس از بازی با. در سال 2014 او تحت پوشش "این بار آنها در حال پرو," "Hard Rain قراره پاییز" و دیگران در یک آلبوم کامل از آکوستیک دیلن را پوشش می دهد.

"همه این چیزهایی که آنها فقط بخشی از زندگی من است," او گفت: Tennessean در سال 2014. "این همه اضافه می کند تا. و هر چه تفاوت شما ممکن است وجود دارد 12 نت های موسیقی در جهان که در آن شما می توانید پیدا کردن زمینه های مشترک است."

اواخر حرفه ای افتخارات

در سال 1994 Daniels بازگشت به انجیل موسیقی است که تحت تاثیر او به عنوان یک کودک, انتشار اولین مسیحی آلبوم "درب." ثبت عملکرد Daniels اول خود را از سه جایزه گرمی نامزد برای انجیل جنوبی ضبط شده است. او می خواهم کسب آخرین جایزه گرمی نامزد جایزه در سال 2005 برای کشور Instrumental عملکرد "من پرواز به دور."

در سن 70 او پیوست صفوف موسیقی کشور مدافعان مندرج به عنوان یک گراند اوله Opry عضو. او می خواهم به طور منظم انجام در سال 94-سال-قدیمی موسیقی کشور رادیویی سنت تا زمان مرگ او.

"قادر به یک عضو و به نام من مرتبط با قهرمانان من است بسیار بی پروا مسائل برای یک مرد است که موسیقی را دوست دارد و دوست دارد Grand Ole Opry تا آنجا که من انجام دهید" Daniels یک بار گفت.

فراتر از Opry Daniels بود ثابت از تور مدار تا COVID-19 آورده صنعت به توقف این سال است.

"ما بیش از یک صد شهرستانها در هر سال و همه آنها به ویژه در راه خود را, اما هنگامی که شما یک فرصت به آن همه را به بازگشت به خانه, به ویژه هنگامی که بسیاری از دوستان خود را به پیوستن به شما آن را دریافت نمی بسیار بهتر از آن" Daniels گفت: در سال 2019.

در سال 2016 دانیلز به دست آورده یک افتخار برای هر نشویل نوازنده: یک محل در کنار تمام وقت نوابغ در کشور های موسیقی تالار مشاهیر و موزه. ورود نزدیک به 80 سال به او پیوست و رندی تراویس و فرد پرورش برای سال سالن از شهرت کلاس.

او را "ضعیف" و لال که از شنیدن این خبر او را پذیرفته به این Country Music Hall of Fame, Daniels گفت: Tennessean در سال 2016.

"من خیلی خوشحالم که آن رفت و به این ترتیب" Daniels گفت. "این است که گیلاس در بالای شکر و تخم مرغ. آن را ندارد به هر بیشتر. که در آن کیک را متوقف می کند."

کمک: APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب