آیا پودر بچه باعث سرطان ؟ Johnson & Johnson توقف فروش تالک پودر پس از سالها بررسی

پودر بچه است که به عنوان مشترک به عنوان پوشک. اما آیا واقعا امن است ؟

پیشرو پودر تولید کننده جانسون و جانسون اعلام کرد که این امر به طور داوطلبانه قطع فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در ایالات متحده و کانادا به تمرکز بر روی محصولات با اولویت بالاتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تقاضا برای تالک-بر اساس نوزاد جانسون پودر در شمال امریکا کاهش پیدا کرد با توجه به تغییرات در عادات مصرف و سوخت اطلاعات غلط در سراسر ایمنی محصول و یک رگبار گلوله ثابت دادخواهی تبلیغات” شرکت در بیانیه ای گفت.

این می آید ماه پس از این شرکت دستور داده شد توسط یک نیوجرسی داوران به پرداخت $750 میلیون به چهار شاکیان — جریمه کاهش به $186 میلیون توسط یک قاضی در یک طرح دعوی در دادگاه که در آن شاکیان ادعا پودر بچه ناشی از خود سرطان رویترز و وال استریت ژورنال گزارش شده است. حکم آخرین هزاران نفر از دعاوی که ادعا پودر بچه استفاده از led به سرطان تخمدان.

“ما اعتقاد داریم که داوران در حکم آنها صحبت شد به طور مستقیم به (Johnson & Johnson) مدیر عامل (Alex) Gorsky که شهادت در دادگاه گفت:” کریس Placitella از کوهن Placitella و راث شاکی شرکت در بیانیه ای. “ما امیدواریم که این حکم خواهد شد که تاثیر مثبتی بر بهداشت عمومی رفتن به جلو است.”

Johnson & Johnson است بارها و بارها با تاکید بر ایمنی آن به تالک-بر اساس محصولات. در ماه های پس از ماه اکتبر به یاد بیاورید از دسته ای از پودر بچه نشان داد که كهريستل آزبست شرکت منتشر متعدد اظهارات تایید هیچ آزبست در محصول خود را.

پودر بچه نگرانی های ایمنی دریافت کرده اند از جمله نظارت عمومی است که غذا و دارو برگزار شد یک جلسه در ماه فوریه در این تست از آزبست و تالک در مواد تشکیل دهنده اصلی در جانسون و جانسون با نام تجاری پودر بچه.

این اولین بار از سال 1971 که FDA ارزیابی مقررات اطراف تست از آزبست در تالک در یک جلسه عمومی.

در اینجا برخی از پاسخ به سوالات رایج در مورد تالک محصولات:

چه تالک و آنچه در آن است برای استفاده می شود ؟

تالک به طور طبیعی اتفاق می افتد سیلیکات معدنی متشکل از منیزیم سیلیکون و اکسیژن و هیدروژن در هر FDA. این شناخته شده به عنوان نرمترین مواد معدنی شناخته شده برای انسان است.

آن را مشابه در ساختار به آزبست و این دو اغلب با هم در معادن.

این لوازم آرایشی و بهداشتی بزک را و عطر انجمن می گوید وجود اشکال مختلف آن: صنعتی تالک است که اغلب مورد استفاده در خودرو پلاستیک و لاستیک و لوازم آرایشی و بهداشتی تالک.

لوازم آرایشی و بهداشتی تالک شده است به طور گسترده ای مورد استفاده در پودر بچه. همچنین مورد استفاده در لوازم آرایشی از قبیل سایه چشم سرخ و بنیاد برای جذب رطوبت را آرایش مات و بهبود یک محصول احساس هر FDA.

انجام مطالعات لینک پودر بچه و سرطان ؟

که هنوز معلوم نیست.

یافته ها به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل 1970s باید بسته تالک مبتنی بر پودر بچه به سرطان تخمدان با توجه به FDA. گزارش های اخیر از مهر و کارشناسی مجله اپیدمیولوژی نشان داده است که تاریخی نگرانی بیش از تالک و سرطان تخمدان بودند عنوان توسط گروه های صنعت.

یک مطالعه جامع از 250,000 زنان led توسط دولت ایالات متحده منتشر شده و در ماه ژانویه در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) هیچ شواهد قوی از یک لینک بین پودر بچه و سرطان تخمدان. مطالعه داشتند و افتراق بین تالک مبتنی بر پودر بچه و نوزاد پودر که ساخته شد با جایگزین مانند آرد ذرت.

انجمن سرطان آمریکا اشاره می کند که مطالعات دیگر با استفاده از روش های مختلف از JAMA مطالعه را در بر داشت “یک افزایش کوچک در خطر” برای سرطان تخمدان زمانی که زنان اعمال می شود تالک پودر به آلت تناسلی خود را.

در همین حال آژانس بین المللی تحقیقات سرطان که بخشی از سازمان بهداشت جهانی – طبقه بندی تالک به عنوان احتمالا سرطان زا باشد.

یک مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر نیز در بر داشت که آلوده تالک لینک به مزوتلیوما یک سرطان نادر که معمولا مرتبط با آزبست.

آنچه در مورد تالک در آرایش ؟

دوباره آن بستگی دارد. کمپین برای لوازم آرایشی امن تعیین تالک در “فهرست قرمز” از چیزهایی که برای جلوگیری از در سرخ, سایه چشم و صورت پودر با استناد به خطرات احتمالی از پودر بچه برای زنان است.

بیشتر برخی تالک آلوده به آزبست موجود در آرایش هدفمند در کودکان و tweens. در سال 2019 لایحه معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه دبی Dingell D-Mich., و Jan Schakowsky D-Ill., که نیاز به تمام لوازم آرایشی هدف قرار دادن کودکان تحت سختگیرانه تر تست و یا دیگری یک برچسب هشدار دهنده.

در ضمن کار گروه محیط زیست آرایش پایگاه متحده که تالک است که عمدتا امن در لوازم آرایشی. به عنوان محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری پائولا انتخاب که می گوید که تالک در آرایش “می کند در حال حاضر یک خطر سلامت.”

اما ممکن نیست به هر حال. لوازم آرایشی و بهداشتی شیمیدان ویکتور Casale که قبلا برای مک, لوازم آرایشی, گفت Byrdie که او تغییر فرمول محبوب کرم پودر برای زیبایی دلایل نه ایمنی ، “خشک” نگاه تالک مبتنی بر ارائه لوازم آرایشی گفت: دیگر در خط با روند فعلی در آرایش.

چگونه تالک در حال حاضر قانونی است ؟

مقررات فدرال در تالک نسبتا سهل انگار. در زیر مواد غذایی دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل هر FDA بسیاری از لوازم آرایشی ساخته شده با تالک ندارد به آزمایش می شود و یا تایید شده توسط FDA. آنها همچنین نیاز نیست تولید کنندگان به افشای اطلاعات ایمنی.

دستورالعمل های جاری دولت است که تالک نمی تواند بیش از 20 قسمت در میلیون (ppm) سرب و 3 قسمت در میلیون آرسنیک است.

مهمتر آنها نیز نمی تواند نیاز تولید کنندگان و خرده فروشان به یاد محصولات. فراخوان صادر شده توسط جانسون و جانسون از آن پودر بچه در ماه اکتبر بود که “داوطلبانه به یاد بیاورید” به این معنی است که آن را از خود شرکت خبر داد.

“به جای نیاز به یک هشدار و یا اقدامات دیگر برای کاهش خطر است که محصولات ساخته شده با تالک می تواند حاوی آزبست FDA به جای اتخاذ سیستم افتخار است که اجازه می دهد شرکت ها به استفاده از ابزار است که تشخیص نیست تمام الیاف آزبست و که در ادامه برای قرار دادن مصرف کنندگان در معرض خطر گفت:” اسکات فابر EWG معاون ارشد رئیس جمهور برای دولت در امور.

فابر در حال حاضر در فوریه FDA شنوایی.

آن را امن برای استفاده از پودر بچه در بچه ها ؟

بر خلاف آن برچسب متخصصان اطفال توصیه پدر و مادر به استفاده از پودر بچه – که آیا آن را برای ساخته شده با تالک یا نه – برای کودکان و نوزادان.

انجمن آمریکایی اطفال توصیه می کند در برابر استفاده از پودر بچه ، در هر سازمان را قرمز, کتاب, آن, راهنمای مرجع برای اطفال, بیماری, “پدر و مادر باید با استفاده از تالک حاوی محصولات برای نوزاد و مراقبت از کودکان.”

آن ممکن است باعث pneumoconiosis یک بیماری ریوی ناشی از استنشاق گرد و غبار – که AAP یادداشت ها ممکن است رخ دهد اگر کودک ظرف پودر به طور تصادفی نشت.

نگرانی: چرا ما حتی پودر کنه ؟

اگر پودر استفاده می شود برای جلوگیری از بثورات پوشک, اما متخصصان اطفال توصیه می کنند با استفاده از آن به مراتب از یک کودک به عنوان امکان پذیر است.

“استفاده به عنوان کوچک که ممکن است احتمالا آن را در دست خود و انتقال به پوشک منطقه و یا به آرامی بپاشید تا پوشک منطقه” گفت: مایو کلینیک اطفال دیوید سوما.

کمک: Charisse جونز نگاه کلی و مریم Bowerman ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>