در یک نمودار: تازه سهام-بحران در بازار پدیدار خواهد شد از نفس قطع ارتباط بین خیابان اصلی و وال استریت' مدیر صندوق هشدار

درد و رنج طولانی بازار سهام خرس به خوردن تا روز پنجشنبه اقدام تند و زننده با تغذیه را تیره و تار چشم انداز اقت

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

درد و رنج طولانی بازار سهام خرس به خوردن تا روز پنجشنبه اقدام تند و زننده با تغذیه را تیره و تار چشم انداز اقتصادی و مشکل coronavirus عناوین ارسال داو DJIA, -6.89% پایین بیش از 1,800 امتیاز در راه خود را به یکی از بدترین نمایش آن در یک مدت زمان طولانی.

منجر به شیب افت جان Hussman از Hussman سرمایه گذاری اعتماد HSTRX, -0.69% که نشده خودداری از پرداختن به خود misfires در سال های اخیر یک بار دیگر ارائه غم انگیز خود را در بازار چشم انداز در آخرین توجه داشته باشید به مشتریان.

"در مواجهه با یک نفس قطع ارتباط بین خیابان اصلی و وال استریت تا حد زیادی بر اعتماد بیش از حد به صورت رایگان در پول و احساس من این است که وجود دارد باقی می ماند یک بحران پیش رو است که ظهور خواهد کرد 'به تدریج و سپس به طور ناگهانی,'" او نوشت: با اشاره به ارنست همینگوی را به قول معروف از "خورشید نیز افزایش می یابد" در مورد رفتن ورشکسته "به تدریج و سپس به طور ناگهانی."

Hussman خاص شش به طور گسترده ای برگزار شد سهام خاص او معتقد است آسیب پذیر هستند که خلق و خوی تبدیل به ریسک کردن: Facebook FB -5.19% اپل AAPL -4.80% آمازون AMZN, -3.38% Netflix بکشد NFLX, -2.05% گوگل GOOG -4.23% و مایکروسافت MSFT, -5.37% .

Hussman استفاده می شود که نمودار نشان می دهد که چگونه این دو سال رشد درآمد حاصل از برخی از این شرکت عظیم است "کاهش قابل ملاحظه ای" در مقایسه با "چشمگیری بالا" نرخ از سال های قبل.

"همه از این شرکت ها به رهبری نسبت به نرخ رشد است که به احتمال زیاد به همگرا به سمت تک رقمی نرخ مشابه به نرخ رشد کلی اقتصاد" Hussman پیش بینی کرد. "این که چگونه سرمایه گذاران در قیمت گذاری این بزرگ کلاه زرق و برق سهام است."

این است که یادآور "بسیار خوب پنجاه" سهام رونق از سال 1970 و بالا-آگهی از حباب تکنولوژی در سال 2000 او توضیح داد و اضافه کرد که هر نشانه ای است که همان روند انهدام در جریان است امروز است که می تواند پیامدهای گسترده برای سلامت بازار است.

"گسترده پراکندگی بین غنی-ارزش مگا-کلاه اجزای S&P 500 و بازار گسترده تر است به احتمال زیاد به ایجاد یک باد مخالف برای منفعل شاخص سرمایه گذاران در طول دهه آینده را به طور همزمان ایجاد فرصت های عظیمی برای سرمایه گذاران با انعطاف پذیری به دنبال گسترده ارزش آگاهانه انتخاب سهام," Hussman گفت.

در روز پنجشنبه فروش با S&P 500 SPX -5.89% بسته کردن تقریبا 6% تمام "زرق و برق" نام گرفتند و در رهبری مایکروسافت 5.4% کاهش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن