اعزام از یک بیماری همه گیر: 'شما احساس می کنید مانند شما در حال اجتماعی و مسئول': این آمریکایی ها تبدیل به گاراژ خود را به میله

برخی از آمریکایی ها اصلا جایی برای رفتن برای یک نوشیدنی در یک نوار. مایکل و لورن لرمان خود را در نظر خروجی. به

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

برخی از آمریکایی ها اصلا جایی برای رفتن برای یک نوشیدنی در یک نوار.

مایکل و لورن لرمان خود را در نظر خروجی. به همین دلیل آنها شده است حلق آویز کردن بسیاری در گاراژ خود را به تازگی. به عنوان coronavirus شیوع نوبت زندگی وارونه, جنوب, نارنجی, N. J., زن و شوهر تبدیل شده خود را دو-گاراژ ماشین به یک نوار.

وجود ضد عفونی کننده دست با ودکا و یک نوسان فن به نگه داشتن درجه باد کردن باز خلیج درب. مهمان می تواند به صورت جداگانه پیچیده تنقلات و نوشیدنی از لیوان های کاغذی.

" این Lermans' نوار ضد عفونی کننده دست با ودکا و یک فن برای حفظ حرکت هوا از درب. "

"شما احساس می کنید مانند شما در حال اجتماعی گفت:" لورن. "و مسئول" مایکل اضافه شده است.

در سیاتل بشویید. مت نادر است تبدیل گلخانه ای خود را به یک speakeasy او می تواند با استفاده از خانواده او شده است quarantining با از مارس.

آن را شامل یک تلویزیون صفحه تخت با ورق, جدول تخته دارت دیوار festooned با تیم ورزشی پرچم و قابل حمل در دست شویی ایستگاه. آن قرار است به یک "باشگاه مردان" برای شوهران اما نادر می گوید: همسران نیز چشم دوخته اند فضا.

مت نادر در سیاتل speakeasy بود که پس گلخانه ای خود را.

حسن نیت ارائه میدهد مت نادر

"من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت یک نبرد که چه روز گفت:" MarketWatch.

آن را دشوار است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم مانند Lermans و نادر در حال تبدیل فضای خانه به آبیاری ، اما توییتر TWTR, +4.76% و Instagram FB +2.93% نقطه چین با اشاره از تازه ضرب گاراژ میله های زندان.

گاراژ میله قبل از تاریخ COVID-19 اما این دور از میله جا گسترده تر الگوی. در صورت همه گیر بسیاری از افراد شده است افزایش خانه های خود را به گرفتن برخی از استراحت از یکنواختی در طول تابستان با گزینه های کمتری برای سرگرم کننده است.

" این شخصی گاراژ میله تحقق یک نقش منحصر به فرد: آنها در حال جوانه زدن تا به عنوان نگرانی رشد می کند بیش از آنهایی که واقعی است. "

آن را نه فقط در گاراژ میله یا نه. استخر حیاط خلوت فروش داغ شده است. بیش از 70 درصد از آمریکایی ها در حال برنامه ریزی پروژه های بهبود صفحه اصلی, به گفته بانک مرکزی آمریکا BAC +1.58% بررسی. لاو کم +0.03% ضرب و شتم سود سه ماهه اول انتظارات طراحی شده توسط مشتریان مقابله انجام آن را به خودتان ،

اما این شخصی گاراژ میله تحقق یک نقش منحصر به فرد: آنها در حال جوانه زدن تا به عنوان نگرانی رشد می کند بیش از آنهایی که واقعی است. با عفونت نرخ صعود در بسیاری از نقاط ایالات تگزاس و آریزونا در حال بسته شدن میله ها و دیگر فضاهای عمومی برای بار دوم.

"جماعت در یک نوار در داخل خبر بد است. ما واقعا رو به توقف است که در حال حاضر هنگامی که شما به مناطقی که موجی مانند ما در حال حاضر" Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: از سناتوران روز سه شنبه.

'این است که یک فضای کار این است که یک بازی سرگرم کننده فضا'

ایده برای Lermans' نوار بر خاست از استدلال خود دختران نوجوان بودند با داشتن بیش از حیاط خلوت ترامپلاین (که قبل از مورخ pandemic).

خود دختر بزرگتر Carly توصیه می شود پاکسازی گاراژ برای فضای بیشتر. تا آن گاراژ بود "بزرگترین کمپرسی. آن مبلمان در بالای تلخه در بالای تلخه دیگر" مایکل 56 گفت.

آنها پاک 400 فوت مربع فضا و هفته بعد در بازدید از یکی از دوستان که تا به حال یک استخر و یک خانه کوچک نوار. یک دوست خانوادگی در جمع دانیل Teitelbaum, 18, گفت که او می تواند در ساخت یک نوار برای Lermans.

Teitelbaum استفاده از چوب اصلاح شده از یک انبار حمل و نقل پالت و فلزی; دانش آموز گفت MarketWatch او در حال حاضر دارای سرب در یکی دیگر از گاراژ نوار ،

مایکل لرمان آزمون خود را پرتاب آزاد مهارت های خود را.

اندرو Keshner

این Lermans امکانات اضافه شده مانند یک تلویزیون از BestBuy BBY, +0.28% برای 130 $و $180 پاپ یک شات بسکتبال بازی در eBay EBAY +3.33%. پرده پوشش دیوار و نیمکت در راه است. "من می خواستم به جمعیت این با چیزهای سرگرم کننده گفت:" مایکل real-estate توسعه دهنده.

بزرگترین هزینه شد یک وان آب داغ و این چیزی است که بچه ها همیشه می خواستم. مایکل نبود حاضر به پرداخت هزینه های گران قیمت و جدید است به طوری که او در بر داشت یک شش ماهه به آرامی-استفاده از وان آب داغ در eBay. هزینه 1500 دلار برای خرید و $2,000 به کشتی از آن قبلی ویسکانسین مالک.

کل پروژه با هزینه حدود $5,000 اما Lermans می گویند آن را به ارزش آن است.

" با خط تاری بین حرفه ای و وظایف داخلی نوار است که پناه از همه که. "

با حرفه ای و وظایف داخلی mushing با هم در بقیه خانه نوار پناه از همه که. "این است که یک فضای کار این است که یک بازی سرگرم کننده فضا گفت:" لورن, 53, که با این نسخهها کار در چاپ و نشر.

آن باز شده است به مدت دو هفته و ثابت استفاده کنید. این Lermans' قدیمی ترین دختر از دبیرستان فارغ التحصیل شد اما نمی باید یک مدل و وجود دارد هیچ کلمه ای در یک زندگی واقعی مراسم فارغ التحصیلی. بنابراین او تا به حال یک حزب کوچک در فضا با یک زن و شوهر از دوستان به جای.

این Lermans دعوت نمی بیش از حد بسیاری از مردم در یک زمان.آنها می تواند سرگرم کردن دو زوج دیگر و هنوز هم نگه داشتن یک فاصله راحت.

هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد آنها می خواهند برای حفظ مورد علاقه خود را در نوار. "روزی ما فروش این خانه. برخی از روز. و امیدوارم [خریداران هستند] رفتن به ارزش این بیش از حد" مایکل گفت. "و یا آنها را به نوبه خود آن را به یک گاراژ" لورن گفت.

یک گاراژ بار نیست تضمین ارزش خانه افزایش با توجه به آماندا Pendleton, Zillow Z +2.20% خانه روند ، برخی از خریداران آن را دوست دارم اما دیگران آن را به عنوان یک پروژه نوسازی آنها نیاز به انجام به بازگرداندن فضا به هدف اصلی خود, او گفت:.

"در نظر گرفتن این پروژه سرمایه گذاری خود را در شادی و لذت خود را از خانه خود را اما انتظار نداریم که برای به دست آوردن پول را وقتی که می آید زمان برای فروش," او گفت:.

'یک راه جایگزین برای ما برای اتصال'

نادر خانواده و دو خانواده دیگر شروع خواهد شد با استفاده از این دوباره با هدف گلخانه ای بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته.

نادر گلخانه قبل از او ریخت و او 'عرق سهام' برای تبدیل فضا.

حسن نیت ارائه میدهد مت نادر

نادر و همسر خود را به مدت طولانی است که برنامه ریزی یک خانه بازسازی شده است. حدود دو ماه پیش یک دوست معمولی اظهار داشت: آنها به نوبه خود می تواند حدود 300 فوت مربع گلخانه ای به یک نوار.

" این speakeasy آغاز شده با 'یک ماه از پشت و جلو شخص گفتگوی بورسی.' "

که موجب "یک ماه از پشت و جلو شخص گفتگوی بورسی" که به رشد زندگی واقعی نوسازی برنامه های نادر گفت.

نادر که با این نسخهها کار در مخابرات را بین 20 تا 30 ساعت پاکسازی گلخانه و ساختمان نیمکت.

بزرگترین هزینه تا کنون شده است در $320 kegorator. همکار speakeasy کاربران در حال اهدای 60 اینچ تلویزیون صفحه تخت و نادر است که با استفاده از یخچال های قدیمی او تا به حال دروغ گفتن در اطراف. قابل حمل شستن دست ها در ایستگاه هزینه $170.

"همه از آن شده است عرق سهام," او گفت:.

در حال حاضر نادر است آماده برای یک پاینت و بار خوب است. "همه میله ها تعطیل. شما نمی توانید بیرون بروید و به راحتی یک نوشیدنی با دوستان."

یک گاراژ بار او گفت: به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است: "این شد یک راه جایگزین برای ما برای اتصال."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب