UFC بوکس و پشت در وگاس پس از نوادا تصویب بازگشت

مخلوط هنرهای رزمی و بوکس هستند پشت در کسب و کار در نوادا است. نوادا ورزشی کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

مخلوط هنرهای رزمی و بوکس هستند پشت در کسب و کار در نوادا است.

نوادا ورزشی کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که روز شنبه به اجازه می دهد دو UFC حوادث و دو رتبه های برتر بوکس در لاس وگاس بیش از دو هفته آینده.

تصمیم به پایان می رسد توقف در ورزش رزمی است که در جای خود در نوادا از مارس 14, زمانی که کمیسیون متوقف شد و رقابت میان coronavirus بیماری همه گیر.

UFC بلافاصله تایید برنامه های خود را به مرحله یک نمایش بدون طرفداران در حضور و غیاب شنبه شب در UFC Apex آرنا در آن گسترده شرکت های بزرگ پیچیده در لاس وگاس توسط UFC 250 pay-per-view نشان می دهد در همان محل 6 ژوئن.

رتبه بالا است که انتظار می رود از فن بوکس را نشان می دهد در MGM Grand در ژوئن 9 و 11 ژوئن.

با اشاره به اهمیت ورزش به اقتصاد کشور و روحیه نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد سه شنبه شب که رویدادهای ورزشی می تواند بازگشت اگر مروج به دنبال سلامت قوانین تصویب شده توسط مقامات مربوطه.

این کمیسیون روز چهارشنبه به تصویب سختگیرانه coronavirus پروتکل های ایمنی به همراه بازگشت ورزش های رزمی به زادگاه خود را. UFC و رتبه های بالا کار کرده اند و از نزدیک با کمیسیون در هفته های اخیر برای ایجاد پروتکل با توجه به باب بنت کمیسیون مدیر اجرایی.

"در طول این فرایند ما مشغول به کار دست در دستکش با UFC" بنت گفت. "من آگاه از عملیات خود را طرح و همه چیز در حال حرکت رو به جلو بر اساس عملیات خود را طرح و پروتکل های ما."

UFC تاسیس یک جزئی طرح برای قوانین ایمنی هنگامی که آن صحنه سه را نشان می دهد در جکسون ویل فلوریدا در اوایل این ماه در حالی که انتظار برای دریافت تایید از نوادا کمیسیون برای بازگشت به آن شهر.

نوادا کمیسیون پروتکل های ایمنی شامل فوری تست و موظف قرنطینه در یک هتل بر همه شرکت کنندگان ورود در لاس وگاس به دنبال یکی دیگر از آزمون و انزوا دوره قبل از حوادث.

UFC انتظار می رود که به مرحله مختلف داخلی کارت در لاس وگاس بیش از هفته آینده رئیس جمهور و رئیس دانا سفید هنوز هم در نظر دارد برای برگزاری دیگر نشان می دهد که در یک جزیره خصوصی برای مبارزان نمی مستقر در ایالات متحده

سفید گفت: این حوادث در جکسنویل شامل بیش از 1,110 خام آزمون COVID-19. جانباز جنگنده Jacare سوزا و دو از او cornermen آزمایش مثبت قبل از این رویداد برای اولین بار در فلوریدا اما دیگر هیچ تست مثبت گزارش شد.

UFC نشان می دهد شنبه خواهد بود با عنوان سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley رو گیلبرت می سوزد.

مهمترین رویداد UFC 250 در ژوئن 6, ویژگی های غالب دو بخش قهرمان آماندا Nunes دفاع از او ورزشکار پروزن کمربند در برابر کانادا چلنجر Felicia اسپنسر. UFC 250 در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای مارس 9 در Nunes' بومی برزیل اما به تعویق افتاد و در نهایت نقل مکان کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن