آن را در حال حاضر به نظر می رسد به اندازه کافی بد است که فروشندگان پیش نویس Mitchell Trubisky با شماره 2 انتخاب در سال 2017 جلوتر از دیگر quarterbacks مانند سوپر باول MVP پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون.

اما اگر خرس نیست حتی بحث به واتسون قبل از پیش نویس ؟

این که چگونه واتسون ادعا کرد که آن رفت که فقط پیچ و تاب خنجر برای طرفداران خرس.

“خرس هرگز یک بار با من صحبت کردند..” 24 ساله واتسون توییتی جمعه در پاسخ به یک صدای جیر جیر از Fox Sports radio میزبان fentress.

موضوع بازبینی به تازگی پس از خرس کاهش پنجم-سال گزینه در Trubisky که تلاش کرده است به زندگی می کنند تا انتظارات. نویسنده جان فایننشتاین رله نظر از سابق Redskins کارفرمایی و سوپر باول XXII MVP داگ ویلیامز.

“من خواسته داگ ویلیامز که در آن Mahomes و واتسون رفته اند اگر آنها می خواهم سفید: ‘پیش از Trubisky’ او گفت. ‘پیش از شماره 2’ به من گفت. ‘کاملا’ او پاسخ داد” فاینستاین توییتی.

Deshaun Watson; Doug Gottlieb
Deshaun Watson; Fentressگتی (2)

جمعه Gottlieb سعی در بی اعتبار کردن این نظریه گفت: خرس ارزیابی همه quarterbacks قبل از پیش نویس اما فقط اشتباه کردم.

“این است که فراتر از ساده لوحانه @JFeinsteinBooks,” گوتلیب است. “ایده لیگ ارزیابی یک QB در مسابقه در سال 2020 است فقط گنگ قطع و تلخی از 40 سال, تجاوزات – Trubisky نیست به عنوان خوب به عنوان واتسون/Mahomes خرس ارزیابی همه اونا و از دست رفته است. که در آن است.”

به جز البته اگر خرس هرگز حتی به صحبت واتسون.

توییتر seluths شد و سریع برای پیدا کردن که واتسون می گویند در سرب تا سال 2017 پیش نویس که خرس در میان تیم های که او تا به حال بر روی تلفن صحبت کرد.

اما واتسون شخصی کارفرمایی مربی کوئنسی اوری گفت: واتسون آخرین حساب دقیق بود و به او اشاره داشتن به صحبت خرس بود فقط در مورد “اهرم”.

سه سال پس از این واقعیت واتسون که رفت به تگزاسی در شماره 12 و Mahomes که رفت به ستاد در شماره 10 پر رونق هستند در حالی که خرس فقط معامله برای Nick Foles به رقابت با Trubisky برای شروع کار در این پاییز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de