جو بایدن قصد دارد به نام معاونت ریاست جمهوری همسر در حال اجرا در هفته آینده

بارت یانسن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:19 PM EDT Jul 28, 2020معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presump

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را انتخاب کنید خود را در حال اجرا mate هفته اول ماه اوت است.

اما او فروتن در مورد اینکه آیا او قادر خواهد بود برای دیدار حضوری با همه نامزدهای بالقوه به دلیل چالش dodging خبرنگاران خارج از خانه خود را.

"من قصد دارم به یک انتخاب در هفته اول در ماه اوت می شود." "من قول می دهم من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام دهد."

بایدن انتخاب شده است از نزدیک بررسی شود چرا که او متعهد به انتخاب یک زن است. اما کلید فعالان دموکراتیک خواسته اند که او را به انتخاب یک زن به منظور ایجاد شور و شوق در میان رای دهندگان از رنگ و مترقی.

کانون توجه در بالای نامزدها متمرکز بر بهداشت ، کامالا هریس از دانشگاه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف Rep. وال Demings از فلوریدا در کنگره کارن باس کالیفرنیا سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس دیابت Tammy Duckworth از ایلینوی و مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام.

بایدن dodged یک سوال در مورد اینکه آیا او می خواهم که قادر به دیدار با تمام فینالیست به دلیل اخبار خدمه ردی از خانه خود را.

"من سعی کنید به شکل از چگونه به شما فوت و فن, همه, بنابراین من می توانید ملاقات با آنها را در فرد می شود." "شما کردم خدمه بیرون خانه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن