پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ برخی از شهرستانها در حال حاضر آغاز شده سرمایه گذاری در سلامت روان به جای

لسلی هیرودیس نمی توانست باور کند که او چه شد از دیدن.

آن را ممکن است 2019 و هیرودیس ایالت کلرادو نماینده از شمال دنور در یوجین اورگان در ridealong با مداخله در بحران تیم است که طول می کشد محل پلیس پاسخ.

این تیم وارد شده و در چه هیرودیس توصیف به عنوان نمونه حومه خانه: محله خوب خوب به دنبال حیاط, بچه ها خارج از بازی است. اما داخل خانه شد و در حمله و تشنج: شوهر او قفل شده بود خود را به حمام شد و تهدید به کشتن خود را با یک جعبه برش.

چرا که او تا به حال یک سلاح پلیس در حال حاضر در حال حاضر. اما به عنوان تیم سلامت روان درمانگر می کند مرد او قانع کننده برای قرار دادن سلاح های خود را و بیرون آمدن از حمام از اجرای قانون عقب نشینی کردند. EMT همچنین بخشی از بحران تیم در زمان این مرد اعضای حیاتی و موثر بدن کمک کرد او را دارو و حتی او را متقاعد به خوردن یک ساندویچ است. در طول پاسخ هیرودیس زده شد و با همدلی و دلسوزی برای انسان در بحران — و این واقعیت است که پلیس پا به کنار.

“تماشای پلیس بگو تو این, شما می توانید کار خود را’ و ترک صحنه بود که مهمترین و تاثیرگذار ترین چیزی که من تا کنون دیده ام در زندگی من” هیرودیس به یاد می آورد.

در حال حاضر او امیدوار پاسخ مشابه می شود به امری عادی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

به عنوان تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” اکو در سراسر کشور در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات تعداد انگشت شماری از جوامع در حال حاضر آنچه که به نظر می رسد مانند آنها به عنوان سرمایه گذاری میلیون ها دلار به سلامت روان منابع و پاسخ تیم به جای فقط سنتی انجام ندادی. این مداخله در بحران تیم ها به طور معمول شامل یک مسلح لباس شخصی افسر اما آیا ویژگی های مشاوران و مددکاران اجتماعی و امدادگران. و یوجین را 30 سال-برنامه CAHOOTS یا بحران کمک کمک کردن در خیابان, مدل, شهرهای دیگر به دنبال به عنوان آنها به صورت برنامه های خود را.

Co-پاسخ تیم که اغلب جفت یک پلیس با یک مددکار اجتماعی رشد در محبوبیت در سراسر کشور در سال های اخیر به خصوص در مناطق فلج با مواد مخدر بحران است. اما به عنوان خشم رشد می کند بیش از تعداد مردان سیاه و سفید که فوت کرده اند در تعامل با پلیس در سال های اخیر — از جمله جورج فلوید که مرگ در مینه سوتا در 25 مه موجب اخیر تظاهرات — جوامع خواستار یک سیستم دیگر از سنتی انجام ندادی. طرفداران می گویند برنامه هایی مانند CAHOOTS ارائه بهتر و امن تر جایگزین.

چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست ؟ و به همین دلیل برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

در ژوئن 12, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد اعلام کرد قصد دارد برای مداخله در بحران برنامه شبیه به CAHOOTS به عنوان بخشی از های مختلف پلیس اصلاحات در سراسر شهرستان تصدیق کرد که “عدم عدالت در جامعه ما به طور کلی منجر به بسیاری از مشکلات که پلیس خواسته شده را حل کند.” طرح های مشابه ظهور کرده اند تا در لس آنجلس و آلبوکرک و پرتلند است و برای راه اندازی آن را مداخله در بحران تیم در هفته های آینده. با توجه به عملیات هماهنگ کننده تیم سیاه CAHOOTS نیز در گفتگو با شهرستانها در تگزاس کنتاکی و نیویورک.

“آن را قدرتمند و فوق العاده در حال حرکت از دیدن پیام ما رسیدن به مخاطبان ما همیشه می خواستم آن را برای رسیدن به سیاه و سفید” می گوید. “ما انجام داده ایم این کار را برای بیش از 30 سال و آن را همیشه در مورد قرار دادن ما سر پایین و به کار گرفتن.

“اما در حال حاضر وجود دارد اشاره CAHOOTS در همه جا. برای کارکنان ما وجود دارد تقریبا ناباوری در حجم اعتبار.”

لباس پلیس و سلاح می تواند باعث

برای هیرودیس برای اولین بار آشکارا تجاوز آمریکایی آفریقایی تبار به برگزاری انتخاب در کلرادو مبارزه برای سلامت روان تر منابع شخصی است: هیرودیس را خواهر بزرگتر شده است “در زندان صنعتی” برای بسیاری از هیرودیس زندگی, مبارزه با اعتیاد و سلامت روان بیماری ها است. و به عنوان یک زن سیاه و سفید جهان هیرودیس درک از سن بسیار جوان است که تماس با پلیس “می تواند به معنای برادر من یا خواهر به پایان رسید تا مرده است.”

در ژوئن 1, با پول از یک سال 2018 رای گیری ابتکار عمل و پشتیبانی توسط هیرودیس قرار داده است که حدود 2 میلیون دلار به بهداشت روانی و سوء مصرف مواد برنامه دنور راه اندازی تیم پشتیبانی کمک پاسخ یا ستاره. میله میله برای یک سال برنامه آزمایشی تک ستاره ون در حال حاضر آب گرفتگی شده است با بیش از 50 تماس.

Carleigh Sailon مجوز مددکار اجتماعی بالینی و مشاور است که کمک به مدیریت ستاره و در حال حاضر می بیند مزایای. در یکی از اولین تماس, ستاره پاسخ به سالمندان به صندلی چرخدار محدود انسان نا امید شکسته خود را بر روی صندلی چرخدار. Sailon بلافاصله مشغول به کار های مختلف خدمات اجتماعی تماس در اطراف دنور در نهایت اتصال با محلی جانبازان امور اداری و گرفتن یک صندلی چرخدار. او مطمئن نیست که چه اتفاقی می افتاد اگر یک افسر پلیس وارد شده بود به جای.

“وجود دارد هیچ قانون اجرای راه حل به یک شکسته چرخدار” Sailon می گوید.

‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’: Reallocations می تواند صندوق اقلیت کارآفرینی به جای

کسانی که شک و تردید از تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” ممکن است نگرانی در مورد ایمنی از Sailon یا دیگر پاسخ اگر مسلح یک افسر نیست در حال حاضر. اما یک تیم واکنش اضطراری که شامل نیست پلیس است علاوه Sailon می گوید. “یکنواخت تنهایی” او می گوید: “می تواند ماشه برای مردم با توجه به آنچه در گذشته تجربه شده است و به خصوص اگر آنها سابقه در سیستم عدالت کیفری.”

“حتی اگر افسر است که حمایت آنها می توانند بلافاصله از ترس که آنها دچار مشکل هستید و یا رفتن به زندان” او توضیح می دهد. اجازه دادن به مردم در بحران به بحث با یک روت مشاور یا مددکار اجتماعی اغلب آنها را در سهولت قرار می دهد که به هر کس کمک می کند پیدا کردن یک راه حل امن به سرعت.

در سال 2016 دنور راه اندازی شرکت-پاسخ تیم که Sailon جوک بود که اساسا یک نسخه مدرن از “زوج عجیب و غریب.”

“اجتماعی کارگران و پلیس نیست که شما تصور می کنید خواهد بود زوج, اما آنها دیدم ارزش در کار ما,” او می گوید. هنوز جامعه می خواستم بیشتر سلامت روان منابع که دنور رئیس پلیس پل Pazen پشتیبانی می کند.

“ما باید دوباره بررسی ارزیابی دوباره و دوباره تصور کنید آنچه در امنیت عمومی به نظر می رسد در آینده” Pazen می گوید. “این جنبش است که نقطه اوج آن را در یک لحظه حوضه. … ما برای دیدار با مردم به جایی که آنها هستند. برخی از مردمی که تجربه تاریخی تروما و یونیفرم, نشان, آن گسترش سریع آن است. ما نیاز به نگاهی به جایگزین پاسخ.”

Pazen معتقد است مزایای مداخله در بحران تیم در حال دو برابر شده است. جوامع و افراد بهتر خدمت کرده است و پلیس پس از آن قادر به استفاده از مهارت های خود را تنظیم و به دنبال “سطح بالا جنایات و ایمنی ترافیک.”

در یوجین CAHOOTS فرستاده معمولا اگر آن را یک جنایتکار یا اورژانس پزشکی; این برنامه طول می کشد حدود 20 درصد از تماس های تلفنی است که در می آیند. کنندگان در 9-1-1 تماس با مرکز در تماس مداوم با همدستی و “در دسترس در زمان واقعی سیاه و سفید” می گوید. که به علاوه آموزشی است که می آموزد CAHOOTS کارکنان برای دیدار با “افراد که در آن آنها در” منجر به بسیاری از نتایج مثبت بیش از منفی است.

“بیایید می گویند شما در حال خواب در خیابان سیاه و سفید” می گوید. “چه کسی شما می خواهید برای بیدار کردن شما است ؟ کسی که با یک تفنگ یا یک مددکار اجتماعی رابطه دارید ؟ یک افسر پلیس است به احتمال زیاد به برج بیش از آنها را, اما ما در حال تدریس به چمباتمه زدن پایین. و ما لازم نیست که یک نشان یا تفنگ و یا تیزر بنابراین ما تعامل به خصوص برای مردم رنگ ندارد مطلع نسل از ظلم و ستم.

“کسانی که همه چیز مهم است.”

کمبود پول برای درمان بیماری های روانی

بسیاری از مشکلات کنونی در پلیس مربوط به سلامت روان می توان به امریکا deinstitutionalization. شروع در 1950s متحده نقل مکان کرد به آرامی هزاران نفر از مردم بیمار روانی از تیمارستان و بیمارستان ها. آنها اغلب فرود در زندان, زندان و گاهی اوقات در خیابان. در حالی که Sailon نیست طرفدار مسکن افراد مبتلا به بیماری های روانی در موسسات بزرگ دوباره — این مستند در آن نهاد منجر به سازندگان: صدها نفر از امکانات در سراسر کشور — او می گوید: این مشکلات از یک شکاف در منابع است. حتی در حال حاضر چند دهه پس از deinstitutionalization جوامع در حال تلاش برای بازسازی منابع و شبکه های ایمنی.

او خواسته عموم مردم تا به حال درک بهتری از سلامت روانی مبارزات و چه کسانی که در بحران درمان می شوند. به دلیل انگ مرتبط با بیماری های روانی Sailon می گوید: “آن دسته از افراد بیشتر احتمال دارد به قربانیان جرایم خشونت آمیز از عاملان.”

غالبا Sailon می گوید مردم به او بگویید که “مراقب باشید” در کار است. و در حالی که آنها به خوبی از آنها درک نمی کنند که او تقریبا همیشه احساس امن چرا که او می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به مردم در بحران است.

“به خصوص برای افرادی که معامله با نوعی از اختلال روانی وجود دارد مقدار زیادی از ترس و تصورات از پیش پنداشته اطراف آن مردم است,” او می گوید. “شده است وجود دارد بسیاری از قربانی از سلامت روان با اشاره به آن به عنوان علت های مختلف تراژدی و کمک به ننگ.”

برای بسیاری از مردم مطرح شده با این شرط که شماره گیری 9-1-1 در هر شرایط اضطراری را تسکین فوری. اما اغلب چنین نیست و برای مردم رنگ Sailon می گوید و به خصوص درست نیست برای جامعه سیاه و سفید. او امیدوار است که ستاره می تواند تغییر کند.

“یکی از چیزهایی که باعث می شود من افتخار است که ما تا به حال این را در آثار قبل از اعتراضات و فشار عمومی,” او می گوید. “من فکر می کنم که یک پر در کلاه — شهر ما ارزش این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پرداختن به پلیس سوء: برخی از کارشناسان می گویند این کافی نیست

بنابراین آیا Jo Ann هاردستی. پورتلند کمیسر شهر, 62, فقط در این هفته به ثمر رساند آنچه او در نظر یک پیروزی بزرگ: 15 میلیون دلار قطع شد از پورتلند اداره پلیس و نزدیک به یک سوم از آن خواهد شد دوباره روت Portland Street پاسخ CAHOOTS-مانند برنامه مجموعه ای برای راه اندازی به زودی. (آن شروع شد به طور نامحدود را در خود نگه دارد که coronavirus تعطیل اورگان در مارس 16; پورتلند است که در Multnomah County آغاز شد که بازگشایی در روز جمعه.)

یک سال پیش این شهر متعهد نیم میلیون دلار به Portland Street پاسخ و برنامه آزمایشی درگیر یک ون در جنوب شرقی پورتلند محله. اما با بیش از 10 برابر بودجه در حال حاضر هاردستی می گوید: برنامه آزمایشی را گسترش خواهد به شش وانت در اطراف شهرستان.

هاردستی پیش بینی Portland Street پاسخ خدمت بیشتر بی خانمان جامعه با تاکید بر محبت و همدلی است.

“این است که در مورد مردم حرکت همراه و یا خواستار ID و یا در حال اجرا نام خود را به دیدن اگر آنها هر گونه حکم دستگیری” هاردستی می گوید. “این مورد است که:” چگونه می توانم به شما کمک کند ؟ آنچه نیاز دارید؟’ ما نیاز به مراجعه هر فرد به ما کمک کند نه به عنوان کسی که در خیابان زندگی اما به عنوان یک مشتری و مشتریان همیشه با احترام رفتار شود.”

هاردستی تصور crisis response team که نه تنها به مردم می گوید در مورد در دسترس خدمات اجتماعی اما از لحاظ جسمی آنها را طول می کشد وجود دارد. در زمستان او می خواهد Portland Street پاسخ وانت مواجه نگردند با سوپ دستکش و کیسه خواب. به عنوان یک زن سیاه پوست او را درک ترس است که بسیاری در جامعه مرتبط با پلیس است.

“به عنوان یک بچه خواستار 9-1-1 بود همیشه آخرین رفت و آمد مکرر” او می گوید. “اگر همه چیز با شکست شما به نام 9-1-1 — سپس شما دعا. چرا که پلیس هرگز قرار بود در مورد حفاظت از مردم سیاه و سفید خود را در محله; آن را در مورد نگه داشتن مردم سیاه را از سفید محله.”

هاردستی می داند که 15 میلیون دلار کاهش از پلیس بودجه قابل ملاحظه ای کمتر از 50 میلیون دلار پورتلند معترضان تا به حال خواستار آن شدند. اما او معتقد است که این فقط آغاز است.

“برای چند دهه ما شده ایم گرفتن یک پیش فرض بازگشت میلیون ها و میلیون ها نفر از سرمایه گذاری در پلیس,” او می گوید. “این انقلاب در سراسر جهان است و نه چیزی است که من فکر کردم من می خواهم در طول عمر من … این است که رفتن به منجر به multigenerational تحول در همه شهرستانها ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de