Adrian Peterson را 'بدون شک' زانو زدن در طول سرود

Redskins در حال اجرا پشت آدریان پترسون می گوید او را "بدون شک" نگاهی به زانو در طول سرود ملی این آینده NFL sea

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399

Redskins در حال اجرا پشت آدریان پترسون می گوید او را "بدون شک" نگاهی به زانو در طول سرود ملی این آینده NFL season اعتراض به نژادی و بی عدالتی و او انتظار ندارد که تنها یکی.

"فقط چهار سال پیش شما در حال دیدن [کالین] Kaepernick گرفتن زانو و در حال حاضر ما در حال تمام شدن آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل بدون شک" پترسون گفت: هوستون کرونیکل در روز جمعه.

هنگامی که از او پرسیده شد که برای روشن شدن اگر او شخصا برنامه ای برای گرفتن یک زانو پترسون گفت: "آره بدون شک بدون شک."

"ما باید برای قرار دادن تلاش به عنوان یک گروه دسته جمعی" او ادامه داد. "آنها در حال رفتن به سعی کنید به مجازات همه ما ؟ اگر نه در حال بازی فوتبال در جریان است به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند و همه چیز را تغییر دهید پس از آن که آنچه در آن نیاز به."

35 سال پترسون — که زد برای 898 متری و پنج touchdowns فصل گذشته ساخته شده و این نظرات در حالی که بحث در مورد پرستاران کارفرمایی Drew Brees' به شدت مورد بررسی قرار نظر هفته گذشته که بازیکنان که به زانو در طول سرود شد "بی احترامی به پرچم." Brees بود که پیترسون هم تیمی در نیواورلئان در سال 2017, بعد عذرخواهی کرد و پس از اعضای پرستاران و دیگر بازیکنان NFL در اطراف لیگ با انتقاد از موضع خود.

در میان کشور های نژادی و بی عدالتی تظاهرات که موجب شد با کشتن جورج فلوید در دست پلیس چندین سیاه برجسته بازیکنان NFL ایجاد یک تماس تصویری در لیگ محکوم به نژاد پرستی و اعتراف به تقصیر در تلاش های قبلی به سکوت بازیکنان در تظاهرات صلح آمیز است. بسیاری از بازیکنان را نیز گرفته شده در تظاهرات.

کمیسر راجر Goodell پاسخ خود را به تصویری و بستری لیگ بود "اشتباه برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن