غیر ممکن است غذاهای فراتر از گوشت دیدن سنبله در تقاضا به عنوان coronavirus ویران کردن بر روی گوشت عرضه

کمبود گوشت گاو و گوشت خوک می تواند یک به علاوه برای دو تا از بزرگترین سازندگان از کارخانه های مبتنی بر گوشت اس

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

کمبود گوشت گاو و گوشت خوک می تواند یک به علاوه برای دو تا از بزرگترین سازندگان از کارخانه های مبتنی بر گوشت است.

فراتر از گوشت Inc. BYND, +5.25% و خصوصی برگزار شد غیر ممکن است مواد غذایی, Inc. به احتمال زیاد حامیان در پی تعطیلی عمده گوشت-بسته بندی گیاهان آمار شیوع کروناویروس.

شواهد در صفحه نمایش زنده سهشنبه پس از فراتر از گوشت گزارش مالی سه ماهه اول نتایج که منفجر گذشته وال استریت ارسال سهام خود را تا 7 درصد در گسترش تجارت است. سهام فراتر از گوشت باید رسید 85 درصد از مارس 18, به عنوان خرده فروشان درخواست "تسریع" تحویل به دوباره پر کردن قفسه های سراسر کشور یک سخنگوی شرکت گفت.

یک 141% پرش در سه ماهه اول درآمد و سود "بیش از انتظارات ما با وجود به طور فزاینده ای به چالش کشیدن عامل محیط زیست با توجه به COVID-19 بحران بهداشتی" فراتر از گوشت اجرایی اتان قهوه ای در بیانیه ای گفت: اعلام نتایج.

همچنین نگاه کنید به: فراتر از گوشت نوسانات سود به عنوان گوشت زنجیره تامین با کروناویروس

این تقریبا همان داستان در غیر ممکن است مواد غذایی که در آن رئیس امور مالی دیوید لی گفت MarketWatch آن را "full steam ahead."

مورد در نقطه: غیر ممکن است غذاهای روز سه شنبه گفت: گل سرسبد آن غیر ممکن برگر محصول در دسترس خواهد بود در 1,700 Kroger Co. کرون +0.86% فروشگاه بلافاصله شروع. بیشتر چه, آن را اعلام کرده است علاوه بر این از 777 مکان های خرده فروشی سه ماه گذشته در آوردن غیر ممکن را در سراسر کشور رسیدن به بیش از 1000 فروشگاه ها — از جمله اخیر آغاز بکار در Albertsons Cos. Inc. ، Jewel-Osco, غرفه, Safeway, Inc., و وان توازن غیر ممکن است در دسترس در میانه و غرب است.

خرده فروشی گسترش است همزمان با ثبت تقاضا برای این شرکت گوشت گاو و گوشت خوک جایگزین. فروش در فروشگاه های مواد غذایی آمار یک رکورد در ماه مارس و آوریل را به راحتی گرفتگی رکورد قبلی با توجه به لی.

"ما را دیده اند و نه هر گونه وقفه در زنجیره تامین" لی گفت MarketWatch. "در حالی که 95% از ما مصرف کنندگان گوشت خواران راه ما را به ما محصول فوق العاده متفاوت است. صنعت گوشت به رشد یک حیوان حمل و نقل آن کشتار آن روند آن و تبدیل آن به گوشت آن را در خدمت. ما دور زدن حیوانات, ما مستقیما به گیاهان است. ما بسیار متفاوت راه را به ما محصول است که بسیار کارآمد تر برای ما و به مراتب بهتر برای این سیاره است."

در ضمن غیر از محصولات مواد غذایی ادامه یک آزمون آزمایشی در رستوران مارک های بین المللی, Inc.'s QSR, -0.02% برگر کینگ زنجیره ای.

فراتر از گوشت نیز تا حد زیادی گسترش آن نقطه از فروش. در آوریل 21, آن شروع به فروش محصولات خود از طریق حدود 4,200 استارباکس, Inc. SBUX, +1.40% مکان در چین است. (استارباکس در روز دوشنبه گفت: این امر باز کردن بیش از 85 درصد از شرکت خود عمل فروشگاه ها در ایالات متحده در پایان این هفته و 90 درصد در اوایل ماه ژوئن.) علاوه بر این, فراتر از گوشت در ماه گذشته گفت: آن را امن $150 میلیون پنج سال امن گردان تسهیلات اعتباری برای حفظ رشد آن ميشود. تسهیلات اعتباری را فراهم می کند این شرکت با گزینه ای را برای گسترش تسهیلات به 350 میلیون دلار در صورت لزوم.

"ما شاهد افزایش فشار از حساب های خرده فروشی برای پر کردن سفارشات و نگه دارید تا با تقاضا بیش از چند هفته آینده," لری Praeger, مدیر عامل شرکت دکتر Praeger معقول غذاهای پیشگام در این کارخانه بر اساس منجمد-مواد غذایی بخش گفت MarketWatch. آن نیوجرسی کارخانه در حال اجرا است در 75% تا 80% ظرفیت و تولید حدود 100000 پوند در روز است. یک خط تولید جدید در آثار به دو دکتر Praegers ظرفیت. (Praeger معقول مواد غذایی به فروش می رسد در Kroger, Amazon.com Inc.'s AMZN, +0.07% Whole Foods Market, Costco Wholesale Corp. هزینه +1.12% و معامله گر جو.)

این یکی دیگر از داستان در Tyson Foods, Inc. TSN, +3.01%. بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت سهام کتک دوشنبه پس از آن گزارش 15 درصد کاهش در درآمد و تولید اختلال و تعطیلی کارخانه به عنوان صدها نفر از کارگران خود را تست مثبت برای COVID-19. تایسون انتظار حجم به کاهش در نیمه دوم مالی سال 2020 است.

همچنین نگاه کنید به: Tyson Foods سهام اسلامپ بعد از درآمد و فروش را از دست ندهید

"عملیاتی داریم و انتظار می رود برای ادامه به صورت slowdowns و موقت معطل ماندن از امکانات تولید از اعضای تیم کمبود و یا انتخاب ما را برای اطمینان از ایمنی عملیاتی" شرکت گفت.

تایسون فصلنامه نتایج تقویت رشد روایت از یک اختلال در کشور گوشت عرضه است. Costco رسانه های محدود کننده گوشت خرید یمن هشدار دادند در هفته های اخیر از غذا مدیران در حالی که برخی از وندی Co. ون -2.43% رستوران ها باید به طور موقت گرفته همبرگر کردن منو.

"عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است" شرکت رئیس جان تایسون گفت: در یک پست وبلاگ در وب سایت این شرکت مارس 26 هشدار از آینده کمبود در استیک و گوشت خوک. "میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند" به عنوان گیاهان نزدیک او اضافه شده است. در این ماه شرکت توقیف یک کارخانه فرآوری گوشت در پاسکو, بشویید., که تولید به اندازه کافی گوشت گاو در یک روز برای تغذیه از 4 میلیون نفر; دو تا از بزرگترین امکانات در آیووا و ایندیانا; و مرغ کارخانه فرآوری در تنسی به دلیل COVID-19 شیوع است.

تایسون نظرات موازی هشدار از JBS SA, بزرگترین گوشت شرکت اسمیتفیلد Foods, Inc., جهان بالا گوشت خوک تهیه کننده است که مصرف کنندگان به احتمال زیاد برای دیدن گوشت کمبود. در یکشنبه, JBS گفت: آن را تعطیل دیگر گوشت گاو تولید تسهیلات در ویسکانسین.

این Smithfield غذاهای گیاهی در Sioux Falls, S. D., بسته شد مارس 14 بعد از دو کارگر کشته و 783 نفر دیگر آزمایش مثبت برای ویروس.

بیش از 5000 گوشت و مواد غذایی پردازش کارگران آلوده شده اند و یا در معرض COVID-19 با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

با تولید گوشت خوک در آمریکا پایین در حدود 25 درصد غیر ممکن است مواد غذایی' ورود به بازار گوشت خوک در ماه ژانویه به نظر می رسد prescient. این شرکت عرضه آن محصولات گوشت خوک در CES tech کنفرانس در لاس وگاس در ژانویه.

همچنین نگاه کنید به: غیر ممکن است مواد غذایی می افزاید: گوشت خوک به منو انتخابات مهم ترین پروژه های علمی و تلاش کسب و کار در جهان'

"به عنوان شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و ما فکر می کنیم گوشت پردازنده ها ادامه خواهد داد تا در مواجهه با وظیفه ای دشوار از تعادل کارگر ایمنی و حصول اطمینان از این کشور گوشت زنجیره تامین را اجرا می کند هموار" موضوعی تحلیلگر تحقیقات آرون Sundaram گفت: در یک یادداشت مارس 27. او انتظار دارد تایسون و هورمل غذاهای Corp. HRL, -0.36% در نهایت سود در دراز مدت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب