روز پس از Ghislaine ماکسول دستگیری اپستاین شاکی خواستار تحقیقات به باتری جنسی اتهام

کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:03 PM EDT Jul 6, 2020واشنگتن – روز پس از جفری اپستین دیرین

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

واشنگتن – روز پس از جفری اپستین دیرین دانشیار Ghislaine ماکسول دستگیر شد, یک مدل که متهم خوار سرمایه از باتری جنسی در سال 1997 است که به درخواست برای رسیدگی به همین دلیل اتهامات او را که در آن ظاهرا نادیده گرفته شده است.

در نامه ارسالی دوشنبه به کالیفرنیا مقامات گلوریا Allred که نشان دهنده متهم گفت: مشتری او بود هرگز در تماس با پلیس یا دادستان پس از او ثبت گزارش پلیس بیش از 20 سال پیش بود و هرگز گفت که آیا تا به حال شده است یک بررسی. اپستاین هرگز متهم شده است.

آلیشیا Arden گفت: او ملاقات اپستاین در کرکره های یک هتل در سانتا مونیکا تفکر او در آینده به استماع برای تبدیل شدن به یک مدل راز ویکتوریا. Arden گفت: اپستاین که او را ملاقات در اتاق هتل پابرهنه, groped او و تلاش برای بلند کردن دامن او.

ماکسول بازداشت: فدرال بازداشت جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول متهم استخدام جنسی کودکان قربانیان

پس از اپستاین شد پریشان با تلفن Arden گفت که او موفق به حرکت به دور و شروع به ترک اتاق او به خبرنگاران گفت: روز شنبه. قبل از او در سمت چپ Arden گفت: اپستاین قرار داده و 100 دلار در جدول.

"من ترک پول در اتاق هتل و رفت .... من احساس تجاوز و بدرفتاری" گفت: Arden بود که پس از آن یک مدل مشتاق او در اواسط 20s. او گفت: او ثبت گزارش پلیس با سانتا مونیکا اداره پلیس روز پس از حادثه.

Allred, در نامه به لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey و سانتا مونیکا رئیس پلیس سینتیا Renaud خواسته مقامات محلی برای تعیین آنچه در عمل اگر هر پلیس صورت گرفت در پاسخ به آردن را با خود ندارد.

"ما می خواهم به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. بود وجود دارد یک بررسی ؟ بود وجود دارد یک بررسی" Allred به خبرنگاران گفت:. "من فکر نمی کنم Alicia باید به زندگی با این سوال پاسخ داده نشده. ... به همین دلیل بود که ظاهرا نادیده گرفته? آیا آنها مصاحبه آقای اپستاین? او کاهش به مصاحبه? آیا آنها را کلمات خود را در برابر او? و یا آیا آنها هر چیزی را انجام دهید?"

سانتا مونیکا اداره پلیس گفت: آسوشیتد پرس در سال گذشته که Arden کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی ادعا که Arden را رد کرده است. یک کارآگاه یادداشت نشان داد که اپستاین سوال شد در مدت کوتاهی پس از Arden ظ گزارش داد و متضاد بیانیه AP گزارش شده است.

اپستاین درگذشت خودکشی در فدرال بازداشتگاه در نیویورک در حالی که در انتظار محاکمه از قاچاق جنسی اتهامات سال گذشته است.

دیرین خود دانشیار ماکسول بود که هفته گذشته بازداشت شده و به اتهام کمک به تهیه قربانیان جوان برای اپستین قاچاق جنسی کودکان در عملیات آغاز شد که بیش از 25 سال پیش.

Ghislaine ماکسول بازداشت: او را متهم نظافت اپستین قربانیان

یک هیئت منصفه فدرال در نیویورک تحت تعقیب ماکسول در دروغ و توطئه اتهام که او را متهم به کمک به اپستاین "استخدام داماد و در نهایت قربانیان سوء استفاده" بین سال 1994 و 1997. هر دو گفته می دانستند قربانیان زیر 18 سال و به عنوان جوان 14.

ماکسول و اپستاین ترغیب و فریب قربانیان به اپستین خانه های پراکنده در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور "که ماکسول می دانستند و در نظر گرفته شده را در نتیجه خود را برای نظافت و انقیاد به سوء استفاده جنسی" کیفرخواست متهم شده است.

ماکسول دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire, که در آن مقامات گفت که او تا به حال خریداری یک ملک بزرگ.

اداره زندانها: پس از جفری اپستین خودکشی, قانون جدید برای سپاه پاسداران: جلوگیری از گشت و گذار در وب و تماشای زندانیان

کمک: Kevin Johnsontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن