بیش از دو ماه پس از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه در خیابان های مسکونی در جنوب گرجستان یک پدر و پسر به جرم و متهم به قتل است.

این دستگیری ها می آیند یک روز قبل از اینکه دوستان و خانواده از Arbery برنامه ریزی برای برگزاری یک فداکاری فاصله اجرای جمعه برای چه بوده است Arbery 26 تولد.

Arbery کشته شد در ماه فوریه حدود 2 مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. دو مرد گرگوری و تراویس McMichael گفت: پلیس آنها را دیدم او را در حال اجرا و اعتقاد او سرقت مشکوک به طوری که آنها مسلح خود را در یک کامیون و او را به دنبال. آنها گفته پلیس Arbery حمله کردند و آنها را پس از یکی از مردان از این کامیون با یک تفنگ ساچمهای.

یک مرد سوم که پیوست پدر و پسر در “تعقیب” از Arbery ثبت قتل در فیلم, با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

اما Arbery خانواده و وکلای آنها بر این باورند Arbery بود برای تنه زدن زمانی که او کشته شد. آنها باور دارند که او قربانی دهها.

“جامعه ما در اینجا در نیوبرانزویک, از دست رفته یک دونده مشتاق در 2/23/2020 در حالی که در اجرا Ahmaud Arbery زندگی گرفته شده از ما دور توسط یک گروه از مردان که به دروغ او را مشکوک انجام اشتباه ،” Facebook group “من با اجرای مود” گفت: در روز جمعه رویداد توضیحات. “لطفا برای نشان دادن حمایت خود را به عنوان یک دونده هل دهنده و یا واکر و اختصاص 2.23 مایل تمرین به Ahmaud Arbery.”

یک زندگی جریان رویداد های Arbery مادر پدر خانواده وکلا و برگرد. Al Sharpton برنامه ریزی شده بود برای شب جمعه است.

Ahmaud Arbery عکسبرداری: چرا آن را در زمان بیش از 2 سال به اتهام قتل و دستگیری

‘شوخی می کنی!!!!!’: LeBron James در Ahmaud Arbery تصویری

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قتل Ahmaud Arbery:

چه اتفاقی افتاد به Ahmaud Arbery?

Arbery خانواده می گوید: او آهسته دویدن در Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان, on Feb. 23. Arbery زندگی با مادر حدود 2 مایل از جایی که او کشته شد.

با توجه به حادثه گزارش ظ توسط Glynn شهرستان پلیس Arbery به ضرب گلوله کشته شد و پس از گرگوری McMichael, 64 و پسر 34 ساله با پسر تراویس دیدم او در حال اجرا در محله خود و مسلح خود را با اسلحه قبل از گرفتن یک کامیون به دنبال او. آنها بعدا گفته پلیس آنها اعتقاد او سرقت مشکوک.

ویلیام “Roddie” Bryan زندگی می کند که چند خانه را از Travis, ثبت تصویری, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, نوشته شده توسط دادستان منطقه که قبلا به رهبری این تحقیقات را به Arbery مرگ است.

Arbery سیاه بود; دو مرد که متهم به تیراندازی او را به عنوان مردی که ثبت, ویدئو, سفید هستند.

این Glynn اداره پلیس شهرستان روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال هیچ گزارش مربوط به منازل به قصد سرقت یا نمیتوانیم خانه در Satilla سواحل محله بین Jan. 1 Feb. 23.

‘کشته در خون سرد’: بایدن, آبرامز تماس برای عمل در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

چه پلیس گزارش می گویند ؟

گرگوری McMichael گفت که او در حیاط جلویی خود زمانی که او کشف Arbery. او به پلیس گفت که او و پسرش, تراویس فکر مرد همسان کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب اخیر شکستن در محله با توجه به گزارش پلیس.

او و پسرش را برداشت اسلحه های خود را از داخل خانه به این دلیل که آنها “نمی دانم اگر مرد مسلح شد یا نه” با توجه به گزارش پلیس. پدر و پسر پس از آن در کامیون خود را و شروع به تعقیب Arbery.

گرگوری McMichael گفت: تراویس رو از کامیون با یک تفنگ ساچمهای و Arbery “شروع به خشونت حمله” او و “دو مرد و سپس شروع به مبارزه با بیش از تفنگ ساچمهای” پلیس گزارش گفت:. گرگوری McMichael گفت: پسر خود را اخراج دو عکس به گزارش.

گزارش پلیس می گوید: گرگوری McMichael تبدیل Arbery بر روی پشت خود را به دیدن اگر او مسلح بود – اما گزارش نمی گوید که آیا او تا به حال یک سلاح یا نه.

McMichael بگویم نه پلیس چگونه و یا زمانی که ویلیام برایان درگیر شد در این حادثه و یا چرا او آن را ضبط ویدئو. برایان ذکر شده در گزارش پلیس به عنوان شاهد.

چه تصویری نشان می دهد ؟ که منتشر شده است ؟

تصویری از این حادثه شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی این هفته است.

این ویدئو که به نظر می رسد به ضرب گلوله از یک وسیله نقلیه در حال حرکت در پشت دونده نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید دویدن در سمت چپ جاده دو خط در روز روشن. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او یک مرد می ایستد در وانت تخت و دیگری ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. فریاد شنیده می شود, یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

آلن تاکر یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت که او منتشر شد تصویری برای ترویج “مطلق شفافیت است.”

تاکر گفت که در حالی که شرکت خود را به حال حفظ شده است به نمایندگی از هر کسی در مورد آن “ممکن است.” تاکر گفت: او به دست آمده تصویری از کسی که ثبت آن بر روی تلفن همراه خود را.

که گرگ و تراویس McMichael? که ویلیام ‘Roddie” برایان?

گرگوری McMichael اخیرا بازنشسته شده به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه, با توجه به یادداشت. او همچنین به عنوان یک افسر در Glynn اداره پلیس شهرستان.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع بود و در روز چهارشنبه. این McMichaels پاسخ نمی دهند به ایمیل درخواست دهید. آن خواهد شد که آیا هر کدام از McMichaels تا به حال یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

ویلیام “Roddie” Bryan زندگی چند خانه پایین از تراویس و ثبت تصویری با توجه به منطقه وکیل یادداشت.

که در حال بررسی?

گرجستان دفتر تحقیقات خواسته شده است تا با نگاه به این مورد.

خارج دادستان تام Durden روز سه شنبه گفت او قصد دارد به یک هیئت منصفه شنیدن شواهد در تیراندازی. هیات منصفه با شنیدن این اتفاق نمی افتد حداقل تا اواسط ماه ژوئن زمانی که گرجستان دادگاه بازگشایی از coronavirus محدودیت.

“اف بی آی گفت: این کمک و به عنوان پروتکل استاندارد ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض” یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net