پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری آمده یک شبه پایین به عنوان سهام برای هدف بالاتر باز در وال استریت

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کمرنگ خود را یک شبه قطره در روز جمعه به عنوان یک قایق از ستارگان درآمد از

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کمرنگ خود را یک شبه قطره در روز جمعه به عنوان یک قایق از ستارگان درآمد از highflying شرکت های فن آوری تقویت تمایلات سرمایه با وجود رکود اقتصادی ضربه به اقتصاد جهانی از coronavirus.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.539% پایین بود 0.6 اساس نقطه به 0.535% پس از لوله کشی 0.521% زیر آن قبلی مارس کم است. 2-سال توجه داشته باشید رای TMUBMUSD02Y, 0.113% لبه 0.8 اساس نقطه پایین به 0.113% در حالی که 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.207% در 1.196%.

چه رانندگی Treasurys?

آمازون, Facebook, اپل و گوگل گزارش نتایج قوی تر از وال استریت پیش بینی کرده بود با قرار دادن یک توقف به یک شبه سود در اوراق قرضه دولتی. بازار سهام را افزایش رانده شده بی امان صعود در یک تعداد انگشت شماری از تکنولوژی شرکت سهام افزایش نگرانی که بازار سهام در حال تبدیل شدن جدا از این گسترده تر ضعف های توزین در ایالات متحده و اقتصاد جهانی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

آتی برای شاخص S&P 500 SPX -0.37% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.85% شد با اشاره به میزان متوسطی بالاتر باز در روز سه شنبه.

همانطور که انتظار می رود سرمایه گذاران را دیدم برخی از کبودی اقتصادی منطقۀ یورو اطلاعات 19-عضو ارز بلوک گزارش خود بزرگترین انقباض ثبت شده در سه ماهه دوم کاهش 12 درصد است.

در ایالات متحده هزینه های مصرف کننده افزایش 5.6% در ماه ژوئن مارک آن دومین ماه متوالی افزایش دهد. درآمد شخصی نیز کاهش 1.1% در ماه ژوئن.

جزئیات: 'عظیم رفاه اقتصاد' - بزرگ فدرال کمک مانع از حتی تندتر تولید ناخالص داخلی سقوط

چه رانندگی Treasurys?

"در پایان برای ما نگرانی بزرگتر در حال حاضر COVID و اقتصاد است. و به ویژه در بازار کار. این نشان می دهد این فناوری بزرگ نام نیست و نمی خواهد در ادامه به تاثیر سهام شاخص است. آنها خواهد شد. ما به سادگی احساس می کنم عملکرد این شاخص خوبی است که بازتابی از واقعیت های اقتصادی در حال حاضر گفت:" گرگوری Faranello سر از ایالات متحده نرخ در AmeriVet اوراق بهادار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب