آن را امن تر به اقامت در یک هتل و یا یک Airbnb در طول تعطیلات تابستان خود را? "ما نیاز به تعادل و سلامت عقل و خطر'

زمانی که پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در سراسر کشور در ماه مارس بسیاری از آمریکایی ها به سرعت به دنبال با

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

زمانی که پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در سراسر کشور در ماه مارس بسیاری از آمریکایی ها به سرعت به دنبال بازپرداخت برای رزرو هتل و بلیط هواپیما و هزینه های سفر. اما در حال حاضر که دولت باید آرام برخی اجتماعی-فاصله اقدامات آمریکایی ها رفته اند دایره کامل و در حال برنامه ریزی سفرهای جاده ای.

اما وقتی که می آید به محل سکونت شما ممکن است در مواجهه با این سوال: که آن را امن تر به ماندن در یک Airbnb یا هتل ؟

ترک خانه خود را به هر دلیلی افزایش شانس خود را از آلوده شدن و گسترش COVID-19 و سفر است که قطعا از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دارد که "ماندن در خانه است بهترین راه برای محافظت از خودتان و دیگران از بیمار است."

اما اگر اقدامات احتیاطی مناسب و ملاحظات در نظر گرفته شود در پیشرفت شما نباید نوشتن یک تابستان گریز به طور کامل گفت: Thomas روسیه و رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بوفالو.

"ما نیاز به تعادل و سلامت عقل و خطر" روسیه گفت. "این برای ما مهم است به خارج و مجددا از ما غارها اما ما نیاز به انجام این کار با خیال راحت."

CDC شما را تشویق به در نظر گرفتن برخی از این سوالات اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر.

قبل از گام گذاشتن در یک سفر "مسافران باید تحقیقات محلی اثرات در هر منطقه ای آنها در حال برنامه ریزی برای دیدار گفت:" اسکات Pauley سخنگوی CDC. "بهترین منبع برای کسانی که موضعی گزارش ها از ادارات بهداشت محلی برای منطقه آنها در حال سفر است."

" "ما نیاز به تعادل و سلامت عقل و خطر است.' "

— توماس Russo دانشگاه بوفالو

اگر شما سفر CDC توصیه می کند شما "انتخاب کنید تا مواد غذایی در درایو-throughs جلوگیری از سمت خدمات رستوران و یا فروشگاه های و تمرین های اجتماعی به طور منظم-فاصله پروتکل از جمله پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی.

سفر با مردم شما بوده ام پناه در محل با آن خانواده یا هم اتاقی روسیه به عنوان یک "ثابت خطر است." به سادگی در یک ماشین با آنها را نمی خواهد افزایش شانس خود را از ابتلا به کروناویروس دیگر از تماشای تلویزیون در خانه.

سفر با افراد خارج از خانواده خود را, اما خطر از گسترش این ویروس, او گفت:. در نظر بگیرید که آیا شما امکان برقراری ارتباط با کسی است که بیشتر در خطر ابتلا به کروناویروس پس از تعطیلات خود را, او اضافه کرد: از جمله افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی.

این مورد برای ماندن در Airbnb بیش از یک هتل

با توجه به اینکه فرد-به-فرد تماس اعتقاد بر این است که به راه اصلی coronavirus اسپرد کارشناسان توصیه می کنند از رانندگی خود را به عنوان مخالف به سفر با اتوبوس و قطار و یا هواپیما. "شما محدود به کمتر تعامل با مردم از شما می خواهم اگر شما پرواز" روسیه گفت.

به همین دلیل روسیه توصیه می کند ماندن در یک Airbnb یا Airbnb معادل بیش از یک هتل. "در یک هتل آن را اجتناب ناپذیر است که شما باید با تعامل بیشتر از یک Airbnb," او گفت:.

مرتبط با: Redfin مدیر عامل: تعطیلات املاک و مستغلات بازار نان تست به دلیل همه گیر به عنوان Airbnb صاحبان عجله به خانه های خود offload

هتل های در حال ارائه تماس check-ins, اما آسانسور, باریک راهرو و خطر از آینده در تماس با تمیز کردن و اداری کارکنان می تواند آن را سخت به نگه داشتن شش پا جدا از سایر مردم است.

اگر سفر از آمریکا به کانادا نیست در حال حاضر محدود او گفت: او را گرفته اند تعطیلات او رزرو شده به بریتیش کلمبیا جایی که او برنامه ریزی شده به ماندن در خانه به او اجاره از طریق VRBO یک خانه اجاره سایت متعلق به Expedia باغ, -5.29%.

در اواخر آوریل, Airbnb نورد "پیشرفته تمیز کردن ابتکار عمل" مجموعه ای از پروتکل های میزبان به دنبال طراحی شده بودند که توسط سابق ایالات متحده جراح عمومی Vivek Murthy.

" 'زیبایی Airbnb است که هر یک از اموال منحصر به فرد است و هر یک از میزبان بسیاری از اختیار است.' "

— شریل کلاین دانشگاه دلاور

Airbnb گفت که این پروتکل خواهد بود در دسترس عموم است. یک سخنگوی این شرکت گفت: MarketWatch که پروتکل آماده است اما در نور از ناآرامی های اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس آنها به تعویق افتاده است.

میزبان ملزم به پیروی از پروتکل اما کسانی که "به ویژه از تماس خود را در صفحه لیست بنابراین مهمانان خواهد می دانم که آنها متعهد به پیروی دقیق تر تمیز کردن و مایع شیوه" یک Airbnb ارسال متحده است.

که در خط با Airbnb مدل کسب و کار گفت: شریل کلاین استاد در دانشگاه دلاور است که تحقیق هتل بهداشت.

"زیبایی Airbnb است که هر یک از اموال منحصر به فرد است و هر یک از میزبان بسیاری از اختیار وقتی که می آید به ایجاد تجربه مهمان هنگام اجاره خواص خود را." که ممکن است با یک حرکت نزولی ، "این انعطاف پذیری به معنی آنها را به همان مجموعه ای از استانداردها به عنوان هتل بزرگ شرکت" او اضافه شده است.

با توجه به این که Airbnb نمی بازرسی خواص اجاره آن را به "تکیه بر کلمه از میزبان به تعیین اگر این تمیز کردن پروتکل ها را به دنبال دارد."

"من در نظر ماندن در یک Airbnb اگر آن را به حال چهار روز بافر بین مهمانان تمیز شد با استفاده از پروتکل های جدید و اگر من اجاره فضای کل و نه به اشتراک گذاری آن با میزبان," او گفت:.

این مورد برای اقامت در یک هتل

هتل کمتر اختیار وقتی که می آید برای تمیز کردن اتاق گفت: تراشه راجرز مدیر عامل شرکت آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط است.

در اوایل ماه مه انجمن معرفی industrywide تمیز کردن استاندارد است که راجرز گفته بودند نوشته شده توسط CDC. این دستورالعمل به معنای "پایه استاندارد است که می توان به هر هتل در سراسر کشور است."

16 بزرگترین گروه هتل در کشور از جمله ماریوت MAR, -4.72%, هیلتون HLT, -4.10% و هایت ثانیه -6.87% باید همه امضا کردن این استانداردها و درگیر در تنظیم آنها.

همچنین نگاه کنید به: "باز به این معنا نیست فعالیت های اجتماعی': خود را coronavirus راهنمای با خیال راحت رفت و آمد و خرید, سفر و مراجعه به پزشک به عنوان متحده بازگشایی

کلاین گفت که این هتل ها "را به طور چشمگیری بهبود یافته خود را تمیز کردن پروتکل" نسبت به قبل از coronavirus روز. "آنها باید اجرا خانه داری برنامه های آموزشی و استفاده از CDC و سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می شود پاک کننده و ضد عفونی کننده."

"من احساس راحت اقامت در اصلی هتل های زنجیره ای به دلیل استاندارد هتل, روش های عملیاتی," او گفت:.

بهترین شیوه به دنبال بدون توجه به جایی که شما تصمیم به ماندن

صرف نظر از این که آیا شما انتخاب می کنید به ماندن در یک هتل و یا یک Airbnb "آن است که یک ایده خوب را به خود را تمیز و بهداشتی محصولات و دوباره پاک کردن آن دسته از مناطقی که در بالا لمس مناطق" کلاین گفت.

بالا-مناطق لمس او گفت شامل دستگیره های درب, نور, سوئیچ تلفن از راه دور-کنترل دستگاه های کابینت آشپزخانه و وسایل حمام.

لازم نیست به خود را به ارمغان بیاورد ملحفه ها و حوله "اگر شما در حال اقامت در هتل های معتبر و یا اجاره خانه." در واقع منسوجات خانگی هستند "به احتمال زیاد تمیزترین آیتم در اتاق مهمان زیرا آنها شسته [پس از] هر مهمان و به احتمال زیاد شسته و تغییر روزانه" کلاین گفت.

با این حال او گفت که او نمی خواهد با استفاده از چادر شب رختخواب, تخت خواب روسری یا بالش های تزئینی از "آنها ممکن است شسته شود و به عنوان اغلب." متناوبا, شما همیشه می تواند برای درخواست آنها را به جا شود.

و در هنگام چک کردن ؟ کارشناسان توصیه آوردن خود قلم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب