واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم چین از coronavirus, پوشش, پیشنهاد دولت ممکن است اجازه داده اند این بیماری به گسترش و تهدید به استخراج “قابل توجهی” قیمت از پکن برای این بیماری همه گیر.

مقامات چینی را به اتهام تهمت و دولت با عمدی جهل خطرناک سوء مدیریت و حتی اقدام به “باج خواهی.”

نزدیک به روزانه بمب پرتاب بین واشنگتن و پکن نگران امنیت ملی کارشناسان که از ترس یک “جنگ سرد” است دم میان دو ابرقدرت در یک لحظه از بحران جهانی است.

“این چنین خطرناک پویا برای جهان گفت:” راشل Esplin Odell چین متخصص با کوئینسی موسسه مسئول Statecraft که طرفداران خویشتن داری در ارتش ایالات متحده و سیاست.

“هر دو دولت در حال تلاش برای سود در داخل کشور دیگر را شکست,” او گفت: مبارزه با آتش را با آتش به جهان می سوزد.

عواقب می تواند گسترده طولانی گیر تعمیق بحران اقتصادی جهانی به خطر انداختن ظریف ایران و باز کردن ژئوپولیتیک جدید شکاف, Odell و دیگران گفت.

“این نوع از ازلی موضوع که در آن شما می امیدواریم که به همکاری میان تمام جهان – به خصوص در میان پیشرو قدرت – از آنجا که حرکت نزولی است به طوری که شما لازم نیست که آن را” یعقوب گفت استوکس ارشد چین تحلیلگر سیاسی با ایالات متحده موسسه صلح یک حزبی موسسه.

بدترین ها در ‘نزدیک به 50 سال’

تا کنون هیچ نشانه ای از افزایش تنش ها منجر به یک رویارویی نظامی اگر چه نیروی دریایی ایالات متحده انجام یک “آزادی ناوبری عملیات” به تازگی در دریای چین جنوبی در منطقه پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو آن است.

اما ایالات متحده-روابط چین هستند “بدترین آنها بوده است در نزدیک به 50 سال گفت:” استوکس سابق مشاور امنیت ملی معاون رئیس جمهور جو بایدن.

یکی از اولین تلفات می تواند بسیار تبلیغ ایران مغلوب ساختن پیشی جستن و چینی معاون نخست وزیر لیو او امضا در کاخ سفید در ماه ژانویه – یک “فاز یک” توافق که مقامات کاخ سفید گفته می شود به دنبال گسترده تر پیمان برخورد با بیشتر مسائل.

معلوم نیست اگر چین خواهد بود مایل و یا قادر به دنبال از طریق و در تعهدات خود در فاز یک که شامل یک وعده به خرید اضافی $200 میلیارد دلار در آمریکا کالاها و خدمات در طول دو سال آینده – از محصولات کشاورزی به خودرو را به ابزار پزشکی.

استوکس گفت که تعهد بود و سخت را به انجام برسانند در زمان های عادی اقتصادی. با اقتصاد چین در حال حاضر کاهش به دلیل همه گیر شی جین پینگ رئيس جمهور دولت ممکن است به دنبال مذاکره مجدد یا دبه در معامله.

“و شما می توانید به مرحله دوم, اگر فاز یک کار نمی کند?” استوکس گفت. “این یک چالش بزرگ است.”

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت که او انتظار می رود یازدهم به دنبال از طریق در توافق ماه ژانویه با وجود افزایش تنش و بحران اقتصادی.

“اگر آنها نمی, وجود خواهد داشت بسیار عواقب قابل توجهی در این رابطه و در اقتصاد جهانی به عنوان به چگونه مردم انجام کسب و کار با آنها” Mnuchin گفت: در مصاحبه ای با شبکه فاکس کسب و کار.

اما حتی به عنوان Mnuchin امیدوار به حفظ تجارت ایران مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده از اعمال تعرفه های جدید در چین و تلاش برای استخراج غرامت اقتصادی و تلفات انسانی این بیماری همه گیر.

“آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و آنها نمی خواهند به آن اعتراف” رئیس جمهور گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. “آنها سعی کردم به آن را پوشش میدهد. آنها سعی کردم به آن را فقط مانند یک آتش” اما آنها شکست خورده است.

رئیس جمهور گفت که او به دنبال راه هایی برای ایجاد چین پرداخت اما او ارائه جزئیات.

“ما نمی تعیین مقدار نهایی هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: زمانی که در مورد خواسته ممکن است در ایران. “این بسیار قابل توجه است.”

اگر تهمت شرح زیر از طریق تهدیدات جدید تعرفه ها و یا دیگر اقتصادی تلافی آن می تواند به طور چشمگیری بدتر شدن بحران اقتصادی Odell.

“این امر تاثیر ناگواری بر اقتصاد جهانی و بازارهای,” او گفت:.

یک مقام ارشد چینی اجرایی لو Yucheng را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به عنوان یک “کمدی” و تشبیه ایده غرامت به “باج خواهی.” در مصاحبه مارس 29 با NBC News, Le متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از هیچ کاری برای 50 روز پس از چین قفل شده coronavirus’ کانون و هشدار داد مرگبار آن گسترش یافته است.

Yong Wang که هدایت آمریکا مرکز مطالعات در دانشگاه شهر پکن در پکن گفت: لفاظی های بی امان از تهمت و سرزنش دولت چین برای coronavirus شیوع خطرات جدید “جنگ سرد است.” آن را نیز می تواند تضعیف نظر امریکا در میان چینی ها در مکان های عمومی, او گفت:.

“از آن استفاده می شود برای اعطا گرفته در چین است که ایالات متحده در نظام سیاسی معقول بود قابل اعتماد است. که تغییر را آغاز کرده است,” او گفت:.

مانند بسیاری از چینی کارشناسان سیاسی و مقامات دولتی وانگ معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات علیه چین بخشی از یک توطئه برای منحرف کردن داخلی انتقاد از خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را دیده است نظرسنجی شماره لغزش در هفته های اخیر با بایدن برگزاری باریک سرب در چندین میدان نبرد متحده است.

چین نیز آمده است در زیر آتش خود را برای عدم شفافیت بیش از شیوع این بیماری به خصوص در مرحله اولیه هنگامی که آن را سانسور اطلاعات در مورد ویروس و سکوت پزشکان که سعی در بالا بردن آلارم. که موجب یک واکنش شدید در داخل چین – که یازدهم به سرعت نقل مکان کرد برای خفه کردن – و همچنین در خارج از کشور.

حتی در حال حاضر مقامات آمریکایی و کارشناسان بهداشت و درمان مورد سوال کرده اند که آیا چین نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر می توان اعتماد کرد. بالا بردن بیشتر نگرانی پکن را محدود کرده است دسترسی به آن تحقیقات بر روی این ویروس با توجه به گزارش سی ان ان.

ایالات متحده تنها کشور عصبانی بیش از چین دست زدن به ویروس و دیگر رهبران جهان در حال حاضر دیده می شود پتانسیل خرید اینترنتی از چیدن مبارزه با پکن است. در استرالیا, نخست وزیر, اسکات موریسون به نام تحقیقات مستقل به ریشه های کروناویروس. چین پاسخ سریع بود و شامل تهدیدات اقتصادی و تحریم محصولات استرالیا و اتهامات که موریسون بود درگیر شدن در “نفرت فرصت طلبی.”

آیا تهمت نیاز به بادقت?

تمایل به ایجاد چین پرداخت قابل درک است گفت: Dan Blumenthal مدیر مطالعات انجام شده در آمریکا شرکت موسسه واشنگتن فکر می کنم تانک. اما Blumenthal سابق پنتاگون رسمی در جمهوری جرج دبلیو بوش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به بادقت به دلیل امریکا تکیه بر چین برای تجهیزات پزشکی.

“او نمیخواهد به جنگ لفظی با یازدهم به دلایل چینی تجهیزات پزشکی صادرات و بحرانی دیگر چیزهایی که ما نیاز,” او گفت:. در دراز مدت سیاستمداران آمریکایی و را “می خواهم به مراتب کمتر وابسته” در چین و به حمایت از تلاش برای جدا کردن این دو اقتصاد. اما چنین تلاشی می تواند سال ها طول بکشد و آن را در یک قیمت می آیند, او گفت:.

“رهبران ایالات متحده در حال رفتن به باید بسیار چشمگیر با مردم است که برای یک زمان این محصولات خواهد بود گران,” Blumenthal گفت.

وانگ از دانشگاه پکن کارشناس گفت که اگر ایالات متحده هل پیش با تهدید به دنبال coronavirus مرتبط با خسارت در برابر چین و یا به “جدا” دو اقتصاد آن احتمالا نتیجه معکوس. چین در حال حاضر شروع به نشان دادن نشانه هایی که از آن خواهد شد برای اولین بار برای بهبود اقتصاد از بحران قرار دادن پکن در یک موقعیت قوی تری به مقابله به مثل اگر روابط وخامت بیشتر.

وانگ همچنین گفت که اگر آمریکا تلاش می کند به بیگانه چین دیپلماتیک و سپس پکن حرکت خواهد کرد و به شکل عمیق تر اتحاد در اروپا و آسیا و در سراسر جهان است.

“اجازه دهید روشن است: چین نمی خواهند هیچ یک از این اتفاق می افتد. آن را می خواهد به همکاری,” او گفت:. “اما آن را آماده خواهد شد به کوه های اقتصادی ضد حمله اگر چین hawks در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ادامه این مسیر خطرناک است.”

Asad مجید خان سفیر پاکستان به ایالات متحده آمریکا کشور گفت: نه احساس فشار برای انتخاب بین دو مهم متفقین تا کنون. اما گرم و بلاغت است در مورد او گفت:.

“بدیهی است که هنگامی که شما تشدید تنش بین دو تا از بزرگترین اقتصادهای جهان و کشورهای قدرتمند … در زمانی که جهان نیاز به گرد هم می آیند” این می تواند تضعیف ظرفیت جهانی برای مقابله با این چالش خان گفت.

چین تصویری مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ

Odell گفت که آیا تهمت و یازدهم آن را دوست دارم یا نه ایالات متحده و چین باید با هم کار کنند در حال حاضر بر روی همه چیز از توسعه یک واکسن جهانی عرضه تجهیزات پزشکی.

جهان نیاز ایالات متحده-چین ادغام اقتصادی و سیاسی همکاری “برای دریافت از طریق بحران کنونی” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد چند نشانه هایی که اتفاق می افتد هر زمان به زودی.

در یک شگفت انگیز, تبلیغات, تصویری, دولت چین علنا تمسخر و تهمت تلاش برای پایین بازی ویروس. متحرک تصویری, ارسال شده در مارس 30 توسط چین دولتی شین هوا اخبار آژانس با استفاده از لگو مانند ارقام برای ترویج یک روایت است که چین به کار گرفته شیوع مسئولانه در حالی که آمریکا dithered.

“ما کشف یک ویروس جدید می گوید:” یک جنگجو رقم در نظر گرفته شده به نمایندگی از چین است.

“پس چی ؟” chirps یک مجسمه آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است. “این تنها یک آنفولانزا” و “آن را به طرزی جادویی در ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de