این فقط دگزامتازون: استروئید های دیگر ممکن است مورد استفاده برای درمان بدحال COVID-19 بيمار مطالعه می گوید:

Adrianna رودریگز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 22, 2020دگزامتازون نه تنها استروئید نشان د

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

دگزامتازون نه تنها استروئید نشان داده است که وعده در جنگ علیه COVID-19.

محققان در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و فیور نظام سلامت چراغ مطالعه که در آن بسیاری از بیماران خود را در زمان پردنیزولون یکی دیگر از استروئید در همان خانواده به عنوان دگزامتازون و در بیماران با التهاب سطح بودند همراه با 75% کاهش در خطر از بین رفتن در تهویه مکانیکی و یا در حال مرگ است.

مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی از بیمارستان, پزشکی, همچنین به دنبال به دقت اشاره کردن به یک پنجره که در آن این استروئید می تواند بیشتر مفید به بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 ویروس.

نویسندگان انیشتین-فیور مطالعه نشان داد یک آزمایش ساده خون می تواند دیکته زمانی که یک پزشک باید درمان بیمار خود را با استروئیدها. آزمایش خون اقدامات سطح C-reactive protein (CRP) که در کبد تولید می کند در پاسخ به التهاب است.

استفاده از استروئید در بیماران با سطح CRP بیشتر از 20 نفر در ارتباط با کاهش خطر ابتلا به تهویه مکانیکی و یا مرگ. اگر CRP بودند کمتر از 10, استفاده از استروئید همراه با 200% افزایش می یابد.

"یافته های ما نشان می دهد که استروئید درمانی باید متعلق به مردم با التهاب گفت: ارشد نویسنده دکتر ویلیام جنوب شرق استاد پزشکی و رئیس بخش پزشکی در بیمارستان انیشتین و فیور. "این یک داستان متفاوت برای افرادی است که قابل توجه التهاب: هر گونه سود هرحال خطرات ناشی از استفاده از استروئید."

دکتر رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک گفت که با استفاده از استروئید خیلی زود در روند عفونت می تواند باعث مهار سیستم ایمنی بدن را از انجام آن کار از پاکسازی ویروس.

Remdesivir و COVID-19: اطلاعات جدید نشان می دهد داروی آزمایشی می تواند کوتاه چگونه مردم بیمار هستند

دگزامتازون: تقاضا برای مواد مخدر افزایش می یابد و پس از مطالعه در می یابد COVID-19 مزایای FDA داده ها را نشان می دهد

"شما نمی خواهید به بیش از حد استروئید در اوایل," او گفت:. "ما باید واقعا روشن در ویندوز تعریف شده که این داروها باید خود را بیشتر مفید اثر است."

انتخاب بین استفاده از دگزامتازون یا پردنیزولون کمتر است مهم.

با توجه به Glatter دگزامتازون است قوی تر و طولانی مدت. در حالی که برخی از پزشکان ممکن است ترجیح می دهند به دگزامتازون دیگر پزشکان ممکن است ترجیح می دهند به تجویز پردنیزولون به دلیل کوتاه تر پنجره از فعالیت های آنها را می دهد فرصت های بیشتر به مقیاس مواد مخدر به عقب در صورت نیاز.

اگر چه این استروئید باید "تفاوت های کوچک," Glatter می گوید که "همه به همین شکل عمل."

جنوب گفت: مطالعه مشاهدهای مقایسه نمی, دو, مواد مخدر, اما محققان نمی بینم تفاوت بین پردنیزولون و دگزامتازون. با این حال برخی از پزشکان ممکن است ترجیح می دهند دگزامتازون به دلیل آن باعث بدن برای نگه داشتن بر روی آب و نمک ،

"به طور کلی زمانی که افراد دارای مشکل تنفسی و نیاز به تهویه یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید آنها را به بیش از حد نمک و آب در بدن خود," او گفت:.

هر دو Glatter و جنوبی می گویند این داروها می تواند تبدیل به یک بازی تعویض برای درمان بدحال COVID-19 بیماران به دلیل استروئیدها ارزان هستند و به طور گسترده ای در دسترس در سراسر جهان.

اما جنوب تنش استروئیدها برای همه نیست و ممکن است بیش از حد به زودی شروع به تجویز استروئیدها به صورت سرپایی.

"یکی از چیزهایی که کلیدی ما آموخته است که جواب این سوال" آیا استروئیدها مفید است ؟ ' ساده نیست," او گفت:. "وجود دارد یک مقدار قابل توجهی از کار را به انجام در عین حال به تعریف بهتر که آن دسته از بیماران هستند."

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب