COVID-19 یک فاجعه برای افراد معلول است. بدون 30 ساله قانون آن بدتر خواهد بود

کارن Weintraub و Jayne o'donnell ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:14 PM EDT Jul 26, 2020این جداسازی می توا

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

این جداسازی می تواند وحشتناک و غم انگیز است. استرس می تواند باعث تشدید بیماری های روانی و دیگر مشکلات سلامتی. اضافه کردن و از دست دادن تحرک و استقلال, اختلال در روال: معشوق مراقب افرادی که نمی آمده بعد برنامه که باز نمی نگرانی که عدم حمایت را به خانواده ها هیچ چاره ای اما برای نهادینه نماییم.

در بیمارستان افرادی که نمی توانند صحبت می کنند با هیچ یک ارتباط برای آنها در معرض ترس مراقبت های پزشکی خواهد بود جیره بندی داده به کسی تلقی بیشتر ارزش یا با ارزش تر از خود را دارند.

هر چند همه شده است رنج می برند در طول COVID-19 گیر افراد معلول را شاید بتوان محروم ترین زندگی خود را بیشتر مختل شود.

Germán Parodi نشده چپ فیلادلفیا خانه او سهام خود را با 76 ساله مادر بزرگ از مارس. Parodi که با استفاده از یک صندلی چرخدار و نگرانی از دست دادن خود را از تناسب اندام فرصت های خود را تحت تاثیر قرار توانایی های شناختی تا او را مطمئن ساخته شده به ماندن فوق العاده مشغول است. او را بر روی ویدئو چت و تماس های تلفنی در هفت روز هفته گفت: کار برای یک گروه غیر انتفاعی او همکاری اجرا می شود برای کمک به دیگران معلول است.

وضعیت را به مراتب بدتر از او و دیگر طرفداران گفت: بدون یک قانون است که تبدیل به 30 یکشنبه.

قانون آمریکایی های معلول امضا شده در جولای 26, 1990 توسط President George H. W. Bush, تضمین حمایت برابر برای افراد با طیف گسترده ای از معلولیت از مسائل مربوط به سلامت روان به چالش های فیزیکی است. این مدل شد پس از سال 1964 حقوق مدنی, قانون ارائه دسترسی برابر به خدمات دولتی و مدارس و ساختمان های کارفرمایان خصوصی و امکانات تجاری.

"ما در یک مکان بسیار بهتر در سال 2020 از ما بودند در سال 1990. به طور چشمگیری بهتر" گفت: Michael اشلی استین از بنیانگذاران و مدیر اجرایی دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد پروژه در ناتوانی و استاد مدعو در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

اگر چه ادا ساخته شده است که تفاوت عمیقی از آن نیست حذف همه تبعیض علیه افراد معلول – بیش از هر حقوق مدنی قانون حل و فصل همه تعصب در برابر مردم سیاه و سفید.

"جز در موارد نادر از عناد آشکار از تبعیض و نگاه ما نسبت به افراد معلول در این کشور تمایل دارد تا از آنچه ما تماس بگیرید 'كه غفلت'" استین گفت. "این است که ما در حال تلاش برای حذف آنها از فرصت آن است که ما حتی نمی زحمت به نظر آنها واجد شرایط و یا شایسته از فرصت ها است."

ADA مانند دیگر حقوق مدنی قوانین استین گفت: "قرار می دهد بار بر مستضعفان به ایجاد تغییرات" نیاز به یک بی پایان مبارزه برای محافظت از این حقوق.

برخی از کسانی که دعوا را به دست آورد سرفصل طول COVID-19 شیوع مانند زمانی که درمان متوقف شد برای تگزاس نام مایکل Hickson که فلج شده بود و برای سه سال قبل از ابتلا به این ویروس. دیگران اتفاق افتاده اند بیشتر بی سر و صدا – Parodi کمک به یکی از مشتریان خود را اقامت در خارج از خانه سالمندان.

بیش از 1 در 4 بزرگسالان آمریکایی به نوعی از ناتوانی است که محدودیت های خود را در عملکرد روزانه است. هر چه آنها کمک می کند تا احتمالا کمک به بسیاری از مردم گفت: دکتر Oluwaferanmi Okanlami استادیار خانواده, پزشکی, طب فیزیکی و توانبخشی در دانشگاه میشیگان. جلوگیری از کاهش در گوشه و کنار خیابان به عنوان مثال اجازه می دهد تا کاربران روی صندلی چرخدار دسترسی آسان تر به پیاده رو و همچنین کمک به پدر و مادر با کالسکه و کسانی که با استفاده از dollies به تحویل.

وجود دارد مقدار زیادی از "abled" جامعه می توانند یاد بگیرند از جامعه معلولین در طول همه گیر گفت: Okanlami بود که همه آمریکایی تیم اول دانشگاه یا دانشکده آهنگ ورزشکار در دانشگاه استنفورد و ارتوپدی مقیم در دانشگاه ییل قبل از غواصی حادثه هفت سال پیش. افراد معلول استفاده می شود به عدم اطمینان از چالش های پزشکی. آنها استفاده می شود به اطمینان حاصل شود آنها خواهید بود ایمن اگر آنها سعی می کنند یک رستوران و یا یک هتل جدید. "ما تا به حال به انجام این کار است," او گفت:.

همه گیر ممکن است کمک به افراد معلول و حتی بیشتر زمین بازی, او گفت:. ناتوانی ممکن است کمتر آشکار از طریق زوم; بسیاری از مردم سفارش غذا و مواد غذایی تحویل داده است. مانند هر کس دیگری Okanlami گفت: افراد معلول می تواند کمک به جامعه اگر با توجه به ابزار مناسب.

"ما می توانیم خیلی بیشتر برای حمایت از افراد معلول از ما در حال انجام," او گفت:.

خواستار حمایت های حقوقی

ADA استناد شده است بارها و بارها در طول همه گیر برای محافظت از افراد معلول. در اوایل آلاباما ایجاد یک سیستم سهمیه بندی برای فن های مورد استفاده برای درمان مردم به شدت بیمار با COVID-19. کسانی که با معلولیت ذهنی نیست واجد شرایط برای قرار دادن در یک ونتیلاتور با توجه به دولت در قوانین. اداره فدرال از حقوق مدنی اعلام کرد که تخطی از ادا و دولت آن تجدید نظر اولویت بندی لیست.

"این نمونه دیگری از یک راه بسیار قدرتمند است که ADA یک ابزار مهم برای جلوگیری از برخی از موذی ترین تبعیض – به معنای واقعی کلمه تبعیض است که تاثیر بر 'آیا شما زندگی می کنند و یا شما می میرند,' " گفت: آلیسون Barkoff مدیر وکالت برای مرکز عمومی نمایندگی های عمومی-قانون منافع شرکت است که با تمرکز بر معلول جامعه است.

Barkoff گفت: او مشغول به کار شده است برای تغییر هیچ بازدید کننده سیاست است که بسیاری از بیمارستان ها نهاد در اوایل روز در ایالات متحده شیوع. افرادی که برقراری ارتباط از طریق صحبت کردن او گفت: نیاز به یک پرستار در بیمارستان که می توانید مطمئن شوید که آنها می دانند پزشکی روش ها و انتخاب ها و کمک به آنها را در تصمیم گیری مراقبت.

Barkoff سازمان ثبت شکایت علیه بیمارستان بازدید کننده سیاست, به نقل از ادا. کانکتیکات توافق کردند که برای ارائه دسترسی برابر به درمان در بیمارستان / دولت باید اجازه دهد که فرد در پشتیبانی از مردم با ارتباط به چالش. Barkoff گفت: کشورهای دیگر به دنبال کانکتیکات منجر شود.

"که یکی دیگر از جایی که ما شده ایم با استفاده از ADA به مطمئن شوید که مردم به آنچه آنها نیاز دارند در طول COVID بحران" او گفت:.

این ادا و پس از آن قانون تضمین افراد با معلولیت یک نقطه در یک خانه سالمندان در صورتی که نیاز قابل توجه و مراقبت. آن را تضمین نمی کند دستیاران برای افرادی که ترجیح می دهند که خود به خود و یا با خانواده و یا دوستان با برخی از پشتیبانی.

کمبود بودجه برای خدمات اجتماعی – پرداخت برای دستیاران و مناسب ماسک و دستکش به عنوان مثال ممکن است محروم کردن مردم از حقوق خود را تحت ADA Barkoff گفت.

"اگر مردم در حال از دست دادن خدمات و اگر متحده در حال فکر کردن در مورد چگونه ما مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن مردم در جوامع خود و مردم مجبور بودن به تنظیمات نهادی که کاملا نقض اولمست اینه که قانون و قانون آمریکایی های معلول," Barkoff گفت: با اشاره به پیگیری قانون در سال 1999 ممنوع است که پیوند مردم با معلولیت از جامعه است. فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به تازگی به یاد متحده تعهد خود را تحت دو قانون, او گفت:.

Parodi از فیلادلفیا مدافع گفت: "وکلای کالیفرنیا که با منتقل کردن از یک خانه سالمندان در آغاز همه گیر ترس از عفونت و خانه را عدم دنده محافظ. او با استخدام کارگران و زندگی خود است اما از دست دادن دسترسی به آنها ممکن است مجبور به بازگشت به خانه سالمندان.

او نگران است که شبیه به یک حکم اعدام گفت: Shaylin Sluzalis co-مدیر اجرایی با Parodi از غیر انتفاعی و مشارکت فراگیر فاجعه استراتژی که مشاوره افراد با ناتوانی در مقابله با بلایای طبیعی و یا شرایط اضطراری.

بیش از 40 درصد از COVID-19-مربوط به مرگ و میر در سراسر کشور رخ داده است در خانه های پرستاری; Parodi گفت که در خانه اش در ایالت پنسیلوانیا این رقم 77 درصد.

"ما نیاز به حق جامعه خدمات به قادر خواهید بود به طور کامل لذت بردن از حقوق ADA," او گفت:.

حقوق معلولین گروه لابی کنگره شامل بودجه برای خدمات اجتماعی در آینده همه گیر لایحه است که میله میله به عمومی دوشنبه.

جولیا Bascom, مدیر اجرایی مبتلا به اوتیسم خود حمایت شبکه امیدوار است با خلق و خوی عمومی است که تغییر به نفع جامعه پشتیبانی می کند. "موسسات همواره یک شکل از تبعیض و همواره خطرناک است, اما به همه گیر واقعا به ارمغان آورد و این به خط مقدم از عموم مردم ذهن در راه ما دیده نمی شود برای مدت زمان طولانی," او گفت:.

قانون است برای اطمینان از دسترسی به آموزش و پرورش

ADA مردم تضمین دسترسی برابر به فضاهای عمومی مانند ساختمان مدرسه, رستوران ها, هتل ها, سینما و امکانات بهداشتی و فروشگاه ها. طراحی ساختمان اتحادش را تغییر بیش از چند دهه از تصویب قانون به ترکیب رمپ گسترده تر درگاه و آسانسور.

هنوز هم وجود دارد ساختمان که در آن تنها راه است تا از پله ها.

"که ارتفاع از احساس مثل شما نیست می خواستم شما دیده نمی شود شما ارزش ندارد" گفت: Okanlami که در خدمت به عنوان یک سخنگوی سرپرست بیمه عمر شرکت. آمریکا در آن برابر & قادر مشارکت. "وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن افراد معلول محروم هستند."

Okanlami گفت که پس از تصادف او هنگامی که او شروع به استفاده از یک صندلی چرخدار او احساس ناخواسته و نهان. "من فکر نمی کنم که مردم همیشه به عمد با قرار دادن این موانع" او گفت:. "مردم فقط نمی دانم که این موانع وجود دارد."

از جمله محدودیت های زیست محیطی تبدیل شده اند و حتی بیشتر مشکل ساز در طول همه گیر او و دیگران گفت: زمانی که مردم نیاز به دسترسی امن به ساختمان ها و فرصت ها به ورزش است.

یکی از تحول جنبه از ادا آن نیاز است که کودکان معلول داده شود و آموزش و پرورش برابر. همه گیر کشیده تا به هر مدرسه در کشور به کودکان دست در پیشرفت تحصیلی و اجتماعی از جنبه های آموزش و پرورش است. برای کودکان معلول مشکل این است که حتی حاد تر. برخی بستگی به ثبات و برنامه از روز در مدرسه. دیگر نیاز به ثابت در فرد با توجه به پیشرفت است.

دوقلوها سیاه و گلسرخ سرخ شده از دیرفیلد, ایلینوی, از دست رفته خواهد شد شش ماه از درمان آنها نیاز دارند و بیش از یک سال و پشت همسالان خود در آن زمان آنها شروع مهد کودک در این پاییز. آنها اختلال عصبی نارسای حرکتی که بر مهارت های حرکتی و حافظه و پردازش و دیگر مهارت های شناختی.

مهد کودک خود را مددکار اجتماعی آنها کمک کرد تا بازی-قانون و حفظ موقعیت های اجتماعی گفت: پدر خود وارن سرخ شده, که همچنین دارای نارسای حرکتی. که همه متوقف هنگامی که مدارس تعطیل مارس.

آیدن دیگر نمی تواند نام این مواد غذایی در یخچال و فریزر و یا توصیف آیا او گرسنه است به عنوان مخالف به تشنه. او را مجبور به یادگیری همه آنها را دوباره زمانی که او به مدرسه می رود, گفت:, سرخ شده, بنیانگذار نارسای حرکتی پایه و ایالات متحده آمریکا.

وجود هر سه درمانگران و یکی از همکلاسی های "دوستان" به عنوان بخشی از فردی برنامه های آموزش و پرورش. که اگر در کلاس های باز و کسانی که متخصصان در حال حاضر به نشان می دهد تا.

"بچه های من نمی تواند کار در زوم های سرخ" گفت. "کسی که به جسمی راهنمای جنبش های خود را. به ستایش و پاداش است اما تجارب و حفظ به طور کامل عضو جامعه حیاتی است."

افراد مبتلا به این اختلال از جمله هری پاتر دانیل رادکلیف ستاره, اغلب افسردگی و اضطراب است. دوقلوها' سطح اضطراب هستند "رفتن را از طریق سقف های سرخ" گفت. هر دو آنها فکر می کنم آنها چیزی اشتباه به علت انزوای اجتماعی و از این راه زندگی همیشه خواهد بود.

"یک روز COVID در حال رفتن به بیش از, و همه در حال رفتن به تلاش برای گرفتن تا سرخ" گفت. "کسانی که در جامعه باید کسانی که در مبارزات اما عدم درمانی پشتیبانی (در آتن) بدان معنی است که ما باید برای گرفتن و حتی بیشتر."

تاکید بر خدمات

COVID-19 قرار داده و فشار فوق العاده ای بر روی برنامه ها برای افراد معلول است.

بعد برنامه های توقیف در شهر نیویورک در ماه مارس بازگشایی در هفته گذشته اما تنها برای افرادی که در خانه زندگی می کنند نه برای کسانی که در گروه خانه.

خاموش کردن کامل نبود گزینه ای برای YAI, یک سازمان است که فراهم می کند پشتیبانی از 20 ، 000 نفر با فکری یا توسعه معلولیت در داخل و اطراف شهر از جمله برنامه های روز و گروه خانه.

آن را بسیار دشوار است در ابتدا گفت: تیفانی Goldson, آیی منطقه ای حمایت از استاد راهنما برای برانکس. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما پرتاب و به اندازه کافی حمایت," او گفت:.

Goldson اشاره به عدم وجود شخصی دنده محافظ بسته شدن اشتغال و برنامه های روز پایان از خانواده بازدید و جشن تولد, تغییر زمان وعده های غذا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله, سراسر شهر بود حکومت و نیاز به آموزش شهروندان برای ایستادن دور از هم پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه – حتی اگر خود را در مسائل حسی ساخته شده است که ناراحت کننده است.

برخی از ساکنان و کارکنان مریض شدم; 20 یای ساکنان و دو نفر از کارکنان درگذشت.

Gary Milchman منطقه, مدیر برنامه ها و خدمات برای آیی منهتن گفت: آن را سخت به پر کردن آن 20 باز کردن شکافها در خوابگاه. شمار این چالش عاطفی – در حالی که ساکنان و کارکنان غمگین برای دوستان از دست رفته – به عنوان به خوبی به عنوان یک مالی یکی: دولت می پردازد توسط فرد تا تخت خالی به معنی کمتر بودجه اگر چه ساکنان دیگر هنوز هم نیاز به خدمات مشابه.

آیی به اندازه کافی بزرگ است و از نظر مالی به اندازه کافی پایدار به آب و هوا از جمله چالش های مالی, او گفت:, اما دیگر خدمات اجتماعی سازمان است که تهیه کردن به افراد معلول ممکن است.

برای آیی هدف اصلی باقی مانده است "مطمئن شوید که هر یک از ما افراد تحت درمان به عنوان یک فرد ... به طوری که آنها می توانند زندگی مستقل ترین و لذت بخش مولد زندگی ممکن است" Milchman گفت. "برای من که زندگی می کنند تا به روح واقعی ادا."

تماس با Weintraub در kweintraub@usatoday.com

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن