Kyrie Irving فشار برای بازیکنان به جست و خیز NBA بازگشت در اصلاحات اجتماعی پایه

Kyrie Irving بسیار آوازی طرفدار بازیکنان نه گزارش به اورلاندو وقتی NBA فصل رزومه به دلیل ناآرامی در سراسر کشور

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

Kyrie Irving بسیار آوازی طرفدار بازیکنان نه گزارش به اورلاندو وقتی NBA فصل رزومه به دلیل ناآرامی در سراسر کشور با محوریت اجتماعی و بی عدالتی و نژاد پرستی.

ورزشی گزارش شبکه گارد — که یکی از بازیکن ارتباط معاون رئیس جمهور و رهبری یک تماس با بیش از 80 بازیکن از جمله رئيس جمهور اتحادیه Chris Paul شبکه هم تیمی Kevin Durant کارملو آنتونی, Donovan میچل و دوایت هاوارد در اواخر شب جمعه. در این تماس که به طول انجامید بیش از یک ساعت با بازیکنان در مورد احتمال نشستن از راه اندازی مجدد که برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر ماه ژوئیه به دلیل coronavirus مسائل و به عنوان یک راه برای ایستادگی در برابر بی عدالتی اجتماعی.

ادامه اعتراضات در سراسر این کشور پس از کشته شدن جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25. NBA بازیکنان و مربیان شده اند در میان قوی ترین ورزش صدا علیه بی عدالتی اجتماعی و نژاد پرستی در سال های اخیر است.

"من مایل به رها کردن همه چیز من [برای اصلاحات اجتماعی]," ورزشی گزارش ایروینگ که از دست داده بود برای این فصل در ماه مارس به دلیل آسیب دیدگی شانه, گفت: در تماس است.

Kyrie Irving
Kyrie Irving, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

با توجه به یاهو تماس — که شامل WNBA بازیکنان — بود به بحث وحدت نژادپرستی نظاممند سرمایه گذاری در جوامع و در نهایت منجر به این موضوع همه آنها را از بودن در آن با هم با هر آنچه که آنها تصمیم به انجام.

"من نمی پشتیبانی از رفتن به اورلاندو" ورزشی گزارش ایروینگ است که انتظار می رود به بازی به دلیل مصدومیت گفت: در تماس است. "من نه با نظام نژاد پرستی و گاو–t. چیزی بوی کمی ماهی."

NBA حکام رای دادند 29-1 در 4 ژوئن به فصل خود با اردوگاه های آموزشی آغاز ژوئن 30 و فصل بازگشایی جولای 31 با 22 تیم در قالب دیزنی جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. NBA بازیکنان مورد تایید اتحادیه لیگ را راه اندازی مجدد طرح اما نگرانی های ایمنی باقی می ماند در میان بازیکنان است. این تیم جدا خواهد شد در یک "حباب" و باید به رعایت coronavirus ایمنی پروتکل هنوز به نهایی شود.

NBA و اتحادیه انتظار می رود را به بازیکنان گزینه ماندن در خانه و بدون مواجهه با نظم و انضباط و یا جریمه ESPN در گزارش این هفته است. با این وجود بازیکنان حقوق خواهد بود کاهش می یابد, بر اساس چگونه بسیاری از بازی های آنها از دست رفته است.

میچل, جاز ستاره اضافه شده این است که یک "بزرگ [آسیب] خطر" چیدن یک فصل پس از یک مدت زمان طولانی خاموش با توجه به ورزشی است.

ایروینگ تورهای در حال حاضر نشستن هفتم در شرق. آنها را شریک در هشت بازی فصل به طور منظم خواهد شد که توسط یک پتانسیل بازی در سری و پس از آن برگشتی در زیر راه اندازی مجدد فرمت.

یک بازیکن ESPN گفت: او احساس دوشنبه در تماس بود و مولد و قدردانی ایروینگ کلمات و تلاش.

"او در تلاش برای به بازیکنان یک پلت فرم قادر به بحث و گفتگو — در حباب, برابری نژادی و وحدت است. ... آن را به یک تماس خوب" این بازیکن گفت.

با توجه به ESPN, تازه ترین پیشنهاد برای WNBA فصل شامل 22 بازی فصل به طور منظم شروع جولای 24. بازی را در محل IMG آکادمی در فلوریدا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن