Coronavirus به روز رسانی: آمریکا تعداد بیش از 1 ، 000 مرگ و میر برای چهارمین مستقیم بعد به عنوان ویروس گسترش تسریع در جنوب و غرب

Coronavirus بیماری COVID-19 ادعا کرد یکی دیگر از 1,100 زندگی در ایالات متحده در یک روز به فشار مرگ و میر بالا

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

Coronavirus بیماری COVID-19 ادعا کرد یکی دیگر از 1,100 زندگی در ایالات متحده در یک روز به فشار مرگ و میر بالا 145,000 در روز شنبه به مناسبت چهارمین مستقیم بعد از بیش از 1000 ایالات متحده تلفات این اولین بار است که اتفاق افتاده است پس ممکن است که به طور متوسط از 2 ، 000 نفر در روز است.

ایالات متحده 4.13 میلیون موارد تایید شده بیماری حسابداری برای حدود یک چهارم از جهانی شمارش از 15.7 میلیون, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 74,000 موارد جدید شمارش شدند روز جمعه یکی از بزرگترین واحد-بعد برگه را پس از وقوع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو برنامه ریزی شده در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه وقایع بودند که با توجه به محل در نقطه داغ فلوریدا در ماه آینده یکی از یک سری از وارونه از سیاست های این هفته است. تهمت نیز تغییر نظر خود را در پوشیدن ماسک صورت در نهایت اصرار آمریکایی مطابق با یک کلید توصیه از کارشناسان بهداشت و اذعان کرد که این بیماری همه گیر بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

این ویروس گسترش شتاب از طریق تابستان صعود به 4 میلیون از 3 میلیون در فقط 15 روز به عنوان واشنگتن پست گزارش شده است. در اوایل روز از وقوع آن در زمان 45 روز به افزایش از 1 میلیون به 2 میلیون نفر و پس از آن در زمان 27 روز به افزایش به 3 میلیون نفر است.

چهل و دو کشور و سرزمین را دیده اند افزایش موارد در 14 روز گذشته, با توجه به, نیویورک تایمز, ردیاب, رهبری, لوئیزیانا, می سی سی پی و آلاباما. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که دولت خود را در حال نزدیک شدن به نقطه شکستن پس از آن مورد شمارش گل رز بالاتر از 100,000.

متحده در جنوب و غرب ادامه گزارش افزایش نرخ از بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفتن شمارش نزدیک به اوج رسید و در مارس 15, با توجه به COVID-19 ردیابی پروژه. وجود دارد 59,670 COVID-19 بيمار در آمریکا بیمارستان های روز جمعه در مقایسه با مارس رکورد 59,940.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید در نیروی کار ایجاد شده برای مدیریت این بیماری همه گیر در زمان بیشتر لحن غم انگیز از حد معمول در روز جمعه در ان بی سی "امروز نشان می دهد."

"من فقط می خواهم به آن را حذف به آمریکا: آنچه ما در حال حاضر اساسا سه جدید Yorks با این سه عمده متحده," او گفت: با اشاره به کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. "و بنابراین ما واقعا نیاز به پاسخ به عنوان یک آمریکایی از مردم و است که چرا شما ما را بشنوند خواستار ماسک و اجتماعی افزایش فاصله واقعا جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر."

ماسک صورت مسئله همچنان به عنوان یک مسئله موجب ناراحتی با آمریکا با چالش های قانونی در برابر حکم گسترش به اورگان در روز پنج شنبه زمانی که گروه محافظه کار بنیاد آزادی ثبت یک دست کت و شلوار در برابر رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای است.

"فرمانداران در سمت چپ متمایل متحده در سراسر کشور در حال ساخت تا قوانین را به عنوان آنها – و نادیده گرفتن قوانین رویه دولت خود قوانین تنظیم" جیسون Dudash آزادی بنیاد اورگان مدیر گفت: در بیانیه ای در وب سایت.

هفته گذشته گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف بیش از صورت خود ماسک قیمومیت. چند گرجستان شهرستانها نیز زمینه مناسب در حالی که شهرستان ها و مناطق در کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا نیز راه اندازی شده مناسب.

کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرده اند که با پوشیدن ماسک صورت کلید حاوی ویروس همراه با شستن مکرر دست و اجتماعی فاصله. رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های اخیر در کنفرانس خبری که اگر هر آمریکایی توافق کردند به پوشیدن ماسک "در شش هفته آینده ما می تواند درایو (ویروس) به زمین است."

دفعات بازدید:این بزرگترین اشتباه مردم در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت

دکتر حزقیال Emanuel از دانشگاه پنسیلوانیا یک انکولوژیست bioethicist و عضو ارشد در مرکز آمریکا تصریح کرد نگرانی خود را که امریکا در حیف و میل چهار ماه گذشته "و آن است که واقعا بسیار بسیار افسرده," او در مصاحبه ای گفت: در MSNBC.

"ما واقعا حق بازگشت در ماه مارس," او گفت:.

آخرین برگه

جهانی, مرگ, شمارش از COVID-19 غرفه در 640,601 این دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده و حداقل 9.1 میلیون نفر بهبود یافته اند.

برزیل دوم به ایالات متحده آمریکا با 2.3 میلیون نفر و 85,238 مرگ و میر. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsanaro است که برای انتقاد از خود blasé رویکرد به همه گیر گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 تنها چند هفته پس از آزمایش مثبت نگهبان گزارش شده است.

هند سوم اندازه گیری موارد در 1.3 میلیون دلار و به دنبال آن روسیه با 805,322 و آفریقای جنوبی با 421,996.

انگلستان دارای 299,503 موارد و 45,762 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 86,202 موارد و 4,651 مرگ و میر.

چه اقتصاد گفت ؟

وجود اخبار خوب در مسکن جبهه جمعه هنگامی که داده ها نشان داد فروش جدید خانه های تک خانواری به شدت افزایش یافت و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی فشار فروش رای به بالاترین سطح در 13 سال به عنوان MarketWatch را گرگ راب گزارش شده است.

فروش سالانه سرعت برای آمریکا جدید-فروش خانه رز 13.8 درصد در ماه گذشته به 776,000 بازرگانی این گروه در روز جمعه گفت. که بالاتر از قبل از چرخه بالا از 774,000 آمار در ماه ژانویه و قوی ترین است که از جولای سال 2007 با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch انتظار داشتند فروش ژوئن نرخ 710,000 در مقایسه با اصلی ممکن است برآورد 676,000. روز جمعه دولت تجدید نظر ممکن است رای به 682,000. تحت فشار قرار دادند که ممکن است در افزایش فروش خانه های جدید به 19.4 درصد

"تاثیر کاهش نرخ وام مسکن — پایین 80 واحد در این سال -- بیش از جبران موج Covid ناشی از کار و زیان که به نظر می رسد هدف قرار دادن جوان مستاجرها به جای خواهد-بود homebuyers; ميانه خریدار است که 47 سال سن در حالی که متوسط کارکنان رستوران است 29" گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان.

ببینید: امریکا رو اخراج بحران به عنوان moratoriums پایان می رسد: "این یک فاجعه بالقوه'

یک گزارش جداگانه در بر داشت بخش خدمات عقب تولید به عنوان برخی از مناطق این کشور را reimposed مستند اقدامات است.

IHS Markit گفت: ایالات متحده خود را فلش شاخص مدیران خرید بخش تولید گل رز به 51.3 در ماه جولای از 49.8 در ماه قبل است. فلش خدمات شاخص مدیران خرید گل رز تنها به 49.6 از 47.9 در ماه ژوئن.

هر مطلب فوق 50.0 نشان می دهد بهبود شرایط در حالی که خوانش زیر که اندازه گیری نشان می دهد انقباض. فلش برآورد به طور معمول بر اساس حدود 85%-90% از مجموع پاسخ های نظر سنجی در هر ماه.

ببینید:بیس بال عقب — در اینجا این است که چگونه ایالات متحده ورزشی لیگ در حال بازگشت در طول همه گیر

اقتصاد ایالات متحده در حال تجربه اولین رکود اقتصادی رانده شده توسط بخش خدمات. و اقتصاددانان نگران هستند چرا که برخی از خدمات کلیدی در بخش های مانند سفر, رستوران ها و سرگرمی ها انتظار نمی رود به بهبود می یابند به زودی با توجه به همه گیر. تولید است به آرامی گرفتن روی پای خود است اما هنوز تجربه headwinds.

"عدم رشد ناامیدی گفت:" کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

آیا شرکت گفت ؟

سه میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% اجزا سود گزارش شده با شروع از اواخر روز پنجشنبه با لوله تراشه Intel Corp. که نا امید با خبر از تاخیر در آن نسل بعدی از تکنولوژی نیمه هادی MarketWatch را جان Swartz گزارش شده است. اینتل گفت: آن را در واقع ممکن است استفاده از یک شخص ثالث برای تولید آن به عنوان یک طرح احتمالی.

اینتل INTC, -16.24% سهام ناودان پس از آن گزارش همراه با درآمد سه ماهه دوم که مقدمه ای از 7 نانومتری تراشه خواهد بود با تاخیر حداقل شش ماه. AMD AMD +16.50% در حال حاضر فروش 7-nm نیمه هادی ها برای سرورها و رایانه های شخصی; در تراشه طرز سخن گفتن نانومتر یا نانومتر اندازه ترانزیستور در یک تراشه کامپیوتری با قاعده کلی این است که ترانزیستور کوچکتر سریع تر و کارآمد تر با استفاده از قدرت است.

"ما را شناسایی کرده اند یک نقص حالت در ما 7 نانومتری روند که منجر به تخریب عملکرد" گفت: باب قو, اینتل, مدیر اجرایی در یک کنفرانس تلفنی در اواخر روز پنجشنبه. "ما ریشه ناشی از این موضوع و این باور وجود دارد هیچ اساسی موانع, اما ما همچنین سرمایه گذاری در طرح های احتمالی برای مقابله با بیشتر برنامه عدم قطعیت است."

ببینید در حال حاضر: Intel اذعان به شکست دیگری با سابقه مسائل تولید

وجود دارد بهتر اخبار از امریکن اکسپرس Co. AXP -1.38%, که نوشته شده تعجب سود برای سه ماهه دوم اما درآمد که عقب مانده تخمین می زند در میان سقوط در کارت های عضو گذراندن دوران بیماری همه گیر.

Verizon Communications VZ +1.79% ضرب و شتم در سود و درآمد اما در گزارش خود نشان داد اثرات منفی از این بیماری همه گیر. این اپراتور بی سیم تخمین می زند که هر دو GAAP و تعدیل EPS شاهد اثرات منفی حدود 14 سنت ناشی از اثرات به سرویس های بی سیم درآمد و کاهش تبلیغات و درآمد جستجو برای ورایزون رسانه ای واحد است.

در جای دیگر وجود دارد یک شکست برای Moderna, Inc. MRNA, -2.81%, یکی از بسیاری از شرکت های مشغول به کار در یک COVID-19 کانديد واکسن. ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر به نفع حکومت آربیوتس Biopharma Corp. ABUS, -20.00% در ثبت اختراع اختلاف بین شرکت های MarketWatch را Jaimy Lee گزارش شده است.

این تصمیم ممکن است به این معنی که آربیوتس تلاش خواهد کرد برای ایجاد یک خانواده سلطنتی ادعا می کنند به محصولات توسعه یافته توسط مدرن را ليپيد نانوذرات تحویل تکنولوژی که در حال حاضر استفاده می شود به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن.

SVB Leerink را مانی Foroohar گفت: این حکم یک "ناامید کننده به نوبه خود" به صورت مدرن و "هر معنی دار سلطنتی بار می تواند مانع MRNA قیمت گذاری انعطاف پذیری و حاشیه مشخصات در مقابل دیگر بازیکنان در SARS-CoV-2 واکسن بازار است."

چه آن را برای رسیدن به گله ایمنی برای Coronavirus

در اینجا آخرین اخبار در مورد شرکت ها و COVID-19:

• طرفداران آیفون احتمالا باید صبر کنید حداقل یک ماه دیگر قبل از براق مدل های جدید پرده برداری کرد. Apple Inc. AAPL -0.24% است و به تأخیر انداختن آن سالانه رویداد سقوط تا زمانی که در حالت دوم نیمی از ماه اکتبر به جای آن از اوایل ماه سپتامبر با توجه به فن آوری وبلاگ. این شرکت مجبور شد به عقب راندن این رویداد برای 5G-سازگار با آی فون 12 خط به دلیل تاخیر تولید ناشی از این بیماری همه گیر ژاپنی اپل وبلاگ Mac Otakara گزارش شده است. اپل اعلام چهار جدید اپل با 5G مدل های موجود در نوامبر است.

• بوستون Beer Co. سام +25.65%, ساز سام آدامز و دیگر مشروبات الکلی, گزارش غیر منتظره دو برابر شدن نرخ سود از سال قبل از میان همه گیر. مدیر اجرایی دیو Burwick اعتبار "را افزایش می دهد ما واقعا سخت Seltzer و پیچیده چای مارک و علاوه بر این از اره ماهی سر برندها" برای برخی از تقاضا داشت. بوستون آبجو در حال حاضر انتظار دارد تمام سال درآمد $11.70 به $12.70 یک سهم در حالی که تحلیلگران به طور متوسط پیش بینی کرده بود تا سال 2020 درآمد از $9.84 یک سهم.

• eHealth, Inc. EHTH, -30.55%, آنلاین سلامت, بیمه, بازار, گزارش تعدیل سود سه ماهه و فروش است که در آمد بالاتر از انتظارات است. درآمد حاصل از افزایش 35 ٪ به $88.8 میلیون. این شرکت گفت: تعداد جدید پرداخت برای همه اعضای آن مدیکر محصولات 40 درصد افزایش یافت به 72,651 مردم است. •

• ETrade مالی Corp. ETFC, -0.90% گزارش مالی سه ماهه دوم نتایج است که کمی بیش از وال استریت بود. این شرکت همچنین اعلام کرد سه ماهه سود نقدی از 14 سنت به اشتراک بگذارید.

• Honeywell International, Inc. HON, -2.79% گزارش سه ماهه دوم سود و فروش آن کاهش یافت اما ضرب و شتم انتظارات. این شرکت گفت که انتظار دارد فروش با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر را ادامه خواهد داد به خصوص در هوا و فضا و نفت و گاز و کسب و کار. هوافضا و فروش کاهش یافته و 28 درصد به $2.54 میلیارد و اما در صدر FactSet اجماع $2.41 میلیارد دلار; عملکرد مواد و فن آوری های فروش کاهش 19 ٪ به $2.22 میلیارد اما در صدر انتظارات $2.19 میلیارد دلار; ایمنی و بهره وری فروش تضعیف 1 ٪ به $1.54 میلیارد دلار به ضرب و شتم انتظارات $1.43 میلیارد و فن آوری های ساختمان فروش ریختن 19 درصد به $1.18 میلیارد دلار گم شده و انتظارات از $1.24 میلیارد دلار است.

• سازنده اسباب بازی Mattel, Inc. حصیر -2.49% گزارش باریک تر-از-انتظار دوم-از دست دادن سه ماهه و فروش که بالاتر از وال استریت انتظار به لطف فروش در آمریکای شمالی و مجموع فروش باربی و دیگر عروسک ها و بازی ها. فروش آنلاین "به رشد خود ادامه داد به شدت در تمام مناطق است." فروش ناخالص در آمریکای شمالی افزایش 3% در درجه اول در خرید و فروش باربی را به عنوان به خوبی به عنوان چهره های اکشن, ساختمان, مجموعه بازی های شرکت گفت. فروش آن اسباب و وسایل نقلیه از جمله چرخ های داغ سقوط کرد ، ماتل گفت: آن زنجیره تامین ادامه داد: به خوبی انجام دهد با وجود تعطیلی موقت متصل به کروناویروس بیماری همه گیر. "در حال حاضر تمام کارخانه های ما باز با حداقل اختلال در عملیات به عنوان ما وارد اوج تولید فصل" آن را گفت. نقدینگی است که انتظار می رود به اندازه کافی "به طور موثر مدیریت از طریق COVID-19 اختلال و به ادامه اجرای استراتژی ما" شرکت گفت.

• مک دونالد Corp. MCD, +0.59% نیاز مشتریان به پوشیدن چهره و پوشش در تمام رستوران آن شروع اوت 1. حدود 82 درصد از مک دونالد رستوران ها در مکان های که در آن صورت حکم پوشش در حال حاضر در محل.

• برترین تصاویر را به تاخیر انتشار دو از آن پیش بینی ترین, فیلم, "Top Gun: ماوریک" و "یک محل آرام بخش دوم" به 2021 با توجه به همه گیر. "آرام جای" عاقبت است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای مارس 23 2021 و "Top Gun" عاقبت است در شیر برای جولای 2, 2021. پارامونت است که یک واحد از ViacomCBS Inc. VIAC, -1.51%

• ScanSource Inc. SCSC, -8.90%, ارائه بارکد, شبکه, امنیت و ارتباطات کسب و کار, خدمات, ارائه, خوش بین, فروش, چشم انداز, در حالی که همچنین گفت: آن را قطع مشاغل به عنوان بخشی از هزینه طرح کاهش. این شرکت انتظار دارد مالی سه ماهه چهارم فروش خالص از $758 میلیون دلار در مقایسه با FactSet اجماع برای مجموع درآمد حاصل از $718 میلیون. ScanSource اعلام کرد که 30 میلیون دلار هزینه برش طرح که شامل کاهش آن, شمال امریکا, نیروی کار حقوق و دستمزد کاهش از 10 درصد به 25 درصد آن اجرایی, تیم, حذف, نقدی, نگهدارنده برای هیئت مدیره برای بقیه سال و برش هزینه های اختیاری. این شرکت در حال بسته شدن آن Canpango خدمات حرفه ای کسب و کار که آن را به دست آورد و در ماه اوت سال 2018 است که انتظار می رود در نتیجه یک 2 میلیون دلار هزینه است.

• نگرانیها. SLB, +0.93% چرخش به یک میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم و درآمد حاصل از سقوط کوتاه از برآورد به عنوان دو اثر از این بیماری همه گیر و سقوط قیمت نفت وارد شده است ، "این احتمالا بیشتر به چالش کشیدن سه ماهه در دهه گذشته" رئیس اجرایی Olivier لو Peuch گفت: به عنوان او اعلام کرد 21,000 کاهش شغل. درآمد کاهش 28 درصد از سه ماهه اول "ناشی از سقوط بی سابقه در آمریکای شمالی فعالیت و فعالیت های بین المللی رها با توجه به تجدید نظر رو به پایین به مشتری بودجه برجسته COVID-19 اختلالات. این صحبت می کند حجم در مورد یک صنعت در مواجهه با تاریخی نفت عرضه و تقاضا و عدم تعادل ناشی از تقاضا تخریب از جهانی COVID-19 مهار تلاش است." این شرکت در حال سازماندهی مجدد و ترکیب آن 17 خطوط تولید به چهار بخش بازسازی جغرافیایی حدود پنج کلید حوضه فعالیت و ساده مدیریت, او گفت:. Schlumberger انتظار برای حذف 1.5 میلیارد دلار از هزینه های به طور دائم. "نگاهی به ماکرو نظر در کوتاه مدت, نفت تقاضا به آرامی شروع به عادی است و انتظار می رود برای بهبود به عنوان اقدامات دولت حمایت مصرف" گفت: مدیر عامل شرکت. "اما پس از آن امواج از پتانسیل COVID-19 تجدید حیات مطرح منفی خطر ابتلا به این چشم انداز است."

• Skechers USA Inc. SKX, -2.67% گزارش باریک تر از حد انتظار تعدیل سه ماهه دوم ضرر و فروش که بالاتر از انتظارات است. "Skechers مانند بسیاری از کسب و کار در سراسر جهان هرگز رو بیشتر به چالش کشیدن زمان از طول همه گیر که ناشی از بسته شدن تقریبا هر بازار در سراسر جهان" رئیس اجرایی Robert Greenberg گفت. این شرکت به پایان رسید سه ماهه با پول نقد و معادل وجه نقد در حدود 1.6 میلیارد دلار تشکر در بخشی به نقاشی کردن $490 میلیون دلار از تسهیلات اعتباری در سه ماهه اول. این شرکت ارائه نمی دهد یک چشم انداز.

• دفتر تامین تجهیزات خرده فروش کالاهای اساسی نیاز به پوشش صورت در تمام فروشگاه های خود شروع دوشنبه. کالاهای اساسی ضروری است, خرده فروش, فروش ضد عفونی کننده دست و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و همچنین تجهیزات برای کار و تحصیل از خانه. کالاهای اساسی می پیوندد خرده فروشان مانند Walmart, Inc. WMT, -0.30% و هدف شرکت TGT, +1.11% که نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در فروشگاه ها.

همچنین نگاه کنید به: Christopher Nolan فیلم های پرفروش 'شعار' در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

• طراحی شده Brands, Inc. TLRD, -1.93% دریافت کرده متوجه عدم از بازار بورس نیویورک. خرده فروش پشت men's Wearhouse, Jos. A. بانک و دیگر مارک های فروش لباس و پوشاک دیگر از انطباق با بازار بورس ادامه لیست معیارهای که نیاز به شرکت های فهرست شده به حفظ 30 روز معاملاتی بازار به طور متوسط سرمایه گذاری حداقل 50 میلیون دلار به علاوه به طور متوسط بسته شدن قیمت سهم حداقل $1 بیش از یک دوره متوالی 30 معاملاتی روز در میان دیگر معیار. این شرکت دارای 18 ماه برای به دست آوردن انطباق و متوجه تاثیر نمی گذارد آن عملیات کسب و کار, گزارش الزامات و تعهدات بدهی.

• والت دیزنی Co.'s قطع -0.43% "مولان" برنامه ریزی شده برای انتشار Aug. 21 و انتظار می رود فیلمهای تابستان — شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل تعطیلی تئاتر و تولید خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر. زنده-فیلم اکشن شده است بارها و بارها به تاخیر افتاد. علاوه بر این, دیزنی با تاخیر منتشر شده از Star Wars و آواتار فیلم های سال است. "در طول چند ماه گذشته آن را روشن است که هیچ چیز را می توان در سنگ آید به ما چگونه انتشار فیلم در طول این جهانی بهداشت بحران و امروز که به معنی توقف ما آزادی طرح برای 'Mulan' به عنوان ارزیابی ما چگونه ما به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد این فیلم به مخاطبان در سراسر جهان" یک استودیو والت دیزنی سخنگو در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب