حاشیه: تقریبا 1 در 3 آمریکایی ها کمتر احساس میهنی این July 4th

آمریکایی شور و شوق برای چهارم جولای به نظر می رسد fizzling از این سال است. مردم کمتر در برنامه ریزی برای جشن

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

آمریکایی شور و شوق برای چهارم جولای به نظر می رسد fizzling از این سال است.

مردم کمتر در برنامه ریزی برای جشن روز استقلال نسبت به سال گذشته با توجه به جدید در سراسر کشور نماینده WalletHub نظرسنجی و همچنین به عنوان مصرف کننده تحقیقات از فدراسیون ملی خرده فروشی. در واقع تقریبا یک سوم آمریکایی ها گفت WalletHub که آنها کمتر احساس میهنی در این سال و 78 درصد طرح به صرف پول کمتر در تعطیلات در مقایسه با سال گذشته است.

البته آمریکا غرور نبود تا سال گذشته هم با توجه به تحقیقات گالوپ در سال 2019 که کمتر از نیمی از ساکنان ایالات متحده شد "بسیار" افتخار تگرگ از زمین رایگان و شجاع است.

WalletHub بررسی بیش از 350 آمریکایی ها از سراسر کشور حاضر به ارزیابی نظرات خود را در این تابستان را جشن از این کشور اعلام استقلال و همچنین برای شنیدن احساسات خود را در آزادی و میهن پرستی و ایمنی در زمان حوادث مانند تظاهرات علیه خشونت پلیس و نابرابری COVID-19 همه گیر و انتخابات ریاست جمهوری. یافته های کلیدی عبارتند از:

بیش از 78 درصد از نظر سنجی آمریکایی ها گفت: آنها در حال صرف پول کمتر این چهارم جولای در مقایسه با سال گذشته است. و آنها فکر می کنم دولت باید هزینه های کمتر در تعطیلات بیش از حد. دو سوم از آمریکایی ها مورد بررسی قرار گفت که دولت های محلی باید با استفاده از مالیات دهندگان دلار برای نمایش آتش بازی چهارم. با توجه به بیش از 20 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری پس از همه گیر آمار ایالات متحده و دولت است و با توجه به دور دوم محرک چک برای کمک به مردم پرداخت صورتحساب خود آن را آشکار بسیاری از مردم از اولویت های بزرگتر در این لحظه از نمایش آتش بازی. و یا با توجه به نحوه رسیدگی به شکایات از آتش بازی های غیر قانونی شده اند و شاید در شهرستانها در سراسر کشور برخی از افراد فقط می تواند بیش از درخشان صفحه نمایش در حال حاضر.

ادامه مطلب:میسی جولای 4th, آتش بازی به انفجار خاموش در 'سرزده نمایش' در سراسر نیویورک در هفته آینده

حدود 82 درصد از آمریکایی ها کمتر احساس "رایگان" در این سال نسبت به سال گذشته. که تعجب آور نیست با توجه به محدودیت هایی که coronavirus قرار داده و در زندگی روزمره از جمله به طور موقت تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد است که تنها به تازگی شروع به بازگشایی شده است. و به عنوان موارد همچنان به صعود در بسیاری از نقاط کشور برخی از اماکن در حال اضافه کردن محدودیت های جدید مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام روز چهارشنبه که به آنها تحمیل خواهد شد 14-روز قرنطینه در مسافران از coronavirus کانون متحده آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس.

تقریبا سه نفر از هر چهار آمریکایی (74%) نمی خواهد برای سفر چهارم — در حالی سال گذشته یک رکورد 49 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به ضربه جاده و ریل و هوایی با توجه به AAA. و این زمانی است که ماه جولای 4th شد و در یک هفته به تعطیلات می افتد در یک آخر هفته که به طور معمول بیشتر تشویق مردم به سفر. AAA نیست آزادی سفر اطلاعات برای روز یادبود در این سال و نبود انتظار برای انتشار جولای 4th, سفر, اطلاعات یا توضیح داد که این بیماری همه گیر است تضعیف دقت آمار اقتصادی مورد استفاده برای ایجاد این پیش بینی. و آن را کمک نمی کند که علاوه بر نیویورک سه جانبه دولت منطقه تحمیل سفر محدودیت های اتحادیه اروپا نیز ممکن است بار آمریکایی ها از مراجعه به این دلیل که COVID-19 همه گیر است نه موجود در ایالات متحده

جای تعجب نیست که اکثر آمریکایی ها تا به حال به لغو یا (38%) و یا به تعویق انداختن (37%) تابستان خود را در برنامه های سال جاریو تنها 25 درصد می گویند تابستان خود برنامه نگه داشته شده است. کشورهای مختلف هنوز هم در مراحل مختلف از بازگشایی معنی برخی از سواحل و رستوران ها ممکن است باز یا ممکن است تنها عامل در ظرفیت محدود.

و حتی اگر سواحل در حال باز کردن بیش از یک در چهار WalletHub پاسخ دهندگان گفتند که آنها احساس نمی راحت رفتن به ساحل این چهارم. در حالی که بسیاری از آمریکایی ها احساس شده است antsy پس از ماه از انزوای اجتماعی بسیاری دیگر هنوز هم احساس راحتی بیشتری در خانه. اگر فیلم های جدید در دسترس در هر دو تئاتر و در جریان خدمات با همان قیمت در حال حاضر 70 درصد از مردم هنوز هم انتخاب کنید به جریان اولین اجرا از ویژگی های در صفحه اصلی بیش از رفتن به سینما با توجه به بررسی های اخیر. حتی پس از CDC و دولت های محلی می گویند آن را بی خطر را در برادوی نشان می دهد و یا سنگ در داخل سالن کنسرت 52 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها را به کمتر مارکت ها در آینده است. و در حالی که بسیاری از رویدادهای ورزشی, لغو شده اند, کسانی که مانند لیگ اصلی بیس بال و ما باز است که در حال برنامه ریزی برای بازگشت این تابستان برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در می ایستد.

این فدراسیون ملی خرده فروشی را بررسی تقریبا 8,000 آمریکایی در اوایل ماه ژوئن نیز یافت می شود که مردم کمتر در برنامه ریزی برای جشن روز استقلال این سال است. در حالی که سه چهارم (76 درصد) انجام برنامه ریزی برای انجام کاری که 10 درصد افت از 86 درصد بود که جولای 4th برنامه های سال گذشته است. و فقط 24 درصد برنامه ریزی برای حضور در یک رویداد اجتماعی یا صفحه نمایش آتش بازی است که افت زیادی در مقایسه با 41 درصد شرکت کنندگان در یکی از این فعالیت های سال گذشته است.

NRF تخمین می زند که کل مواد غذایی هزینه برای BBQs و دیگر جولای 4th طرفین خواهد رسید $6.52 میلیارد دلار در سال جاری است که از $6.78 میلیارد سال گذشته است. اما بر خلاف WalletHub های NRF انتظار دارد که افراد به صرف کمی بیشتر به طور کلی در تعطیلات حذف تنها بیش از $76 هر کدام در مقایسه با $73 سال گذشته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب