Rookie دیوید پترسون در گفتگو برای پیوستن متس چرخش

بوستون — متس شد keeping mum قبل از روز دوشنبه 7-4 برنده بیش Red Sox بر روی خود شروع تبادل برنامه های روز سه شن

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

بوستون — متس شد keeping mum قبل از روز دوشنبه 7-4 برنده بیش Red Sox بر روی خود شروع تبادل برنامه های روز سه شنبه اما rookie دیوید پترسون نام بود که مستقیما در این گفتگو.

پترسون قرار داده شد در این تیم تاکسی تیم ملی, معنی او اجازه داده شد به سفر با متس و می تواند اضافه شده به 30 فهرستی را به چرخش نقطه که باز با مارکوس بود را رأسا مجروح لیست زیر سمت چپ گوساله اشک هفته گذشته است.

این چپ دست پترسون بود که سازمان را از بالا انتخاب کنید در سال 2017, پیش نویس, تحت تاثیر قرار, تیم مقامات در طول آموزش بهار و تابستان اردوگاه زمانی که او به عنوان پتانسیل چرخش عمق.

"این بچه بزرگ رفتار او به عنوان کسی که می خواهد به رقابت و دریافت شما از" مدیر لوئیس Rojas گفت. "او همیشه در جستجوی او همیشه با پرسیدن سوال خود را من دوست دارم pitchability تا آنجا که کارنامه و همچنین کنترل بازی در حال اجرا و فیلدینگ و موقعیت خود را وجود دارد فقط یک بسته بندی خوب وجود دارد. یک مرد بزرگ را در استخر, سکس در تاکسی تیم ملی برای هر استراتژی یا هر دلیلی که ممکن است در آمده است."

Erasmo رامیرز یکی دیگر امکان برای شروع اگر متس انتخاب نمی پترسون.


پیت آلونسو که وارد بازی 1-11 (.091) بود و در میان بیشتر آشکار از متس مبارزه در صفحه قبل از رفتن 1-5 با هومر که در سمت چپ Fenway پارک در 116 مایل در ساعت در روز دوشنبه برنده شوید.

"[آلونسو] است تعقیب" Rojas گفت: قبل از بازی. "من را دیده اند خود را جلو پای, فقط, فرود, پا بالا, گاهی اوقات overstriding که منجر به ضرب و شتم در fastball. شما overstride و شما ایجاد سرعت بیشتر در fastball. آنچه من می خواهم این است که نگرش خود را نسبت به آن است. او را قادر به حفظ نگرش خود را و او می خواهد برای دیدن آنچه که او انجام می دهند.

"او کسی را تحت کنترل خود احساسات و مربیان خود را در او می توانید تنظیمات سریع, بنابراین این چیزی است که ما در حال انتظار در حال حاضر از پیت."


Yoenis Cespedes غایب بود از صف شروع پس از شروع اولین سه بازی به عنوان DH. Rojas نشان داد او به Cespedes استراحت و می خواستم برای دریافت Dominic اسمیت خفاش در صف. اسمیت آغاز شده به عنوان DH.


تایلر Bashlor بود به یاد می آورد از متس' جایگزین اردوگاه را پر کوری Oswalt فهرستی از فضا. Oswalt شد optioned است پس از تبادل چهار نوبت در امداد یکشنبه و اجازه می دهد پنج اجرا می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب