Coronavirus به روز رسانی: Global موارد COVID-19 top 12 میلیون و هشدار می دهد که همه گیر است و نه “تحت کنترل’

تعداد موارد تایید شده بیماری های ناشی از کوروناویروس رز بالای 12 میلیون در روز پنج شنبه به سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که هنوز هم در حال شتاب گرفتن است و بسیاری از کشورها لازم نیست که آن را تحت کنترل.

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که بیش از نیمی از این موارد گزارش شده در شش هفته و که ویروس به “طرح میتوانست به سیستم های بهداشتی در برخی از جهان ثروتمندترین سازمان ملل” در حالی که دیگران از “معنی” را موفق تر بوده.

“اما در بسیاری از نقاط دنیا این ویروس است که تحت کنترل” Tedros گفت که به روز رسانی هفتگی برای کشورهای عضو است. “آن بدتر شده است.”

ببینید:در میان همه گیر ایالات متحده رسما خروج خود را از سازمان بهداشت جهانی

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده تنظیم و در عین حال یکی دیگر از تک روز رکورد در روز چهارشنبه بیش از 62,000 موارد به عنوان بيمارستان در جنوب و غرب ادامه داد: به گزارش افزایش تقاضا برای فشرده-مراقبت-واحد تخت. ایالات متحده چگونه است 3.06 میلیون تایید موارد ویروس کمترین تعداد در جهان توسط یک حاشیه گسترده ای و حداقل 132,310 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کامل 38 ایالات و مناطق دیده می شود موارد بالا رفتن بیش از 14 روز گذشته, با توجه به, نیویورک تایمز, ردیاب, رهبری, غرب ویرجینیا و مونتانا به عنوان به خوبی به عنوان جزایر ویرجین ایالات متحده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متمرکز در یک فشار متحده به بازگشایی مدارس در پاییز و چهار مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه فدرال برای کسانی که رد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مخالفت با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را “بسیار غیر عملی” دستورالعمل بازگشایی که تماس برای اقدامات از جمله فاصله میز حداقل 6 فوت از هم جدا و تمیز کردن اغلب لمس سطوح.

مایکل Osterholm رئیس مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: آمریکا نیاز به بازگشت به مربع 1 ،

“ما مجبور به تعطیل کردن دوباره و به ایالات متحده بازگشت تا به آرامی در یک اندازه گیری از راه” Osterholm در مصاحبه ای گفت: در MSNBC.

“ما نیاز به درک به عنوان یک ملت که ما فقط در اولین مرحله از این بیماری همه گیر نشده است,” او گفت: “تکرار کرد که ویروس “نمی خواهد استراحت تا زمانی که آن را به 50 ٪ تا 70 ٪ از جمعیت آلوده و سپس آن را آهسته کند — آن را نمی خواهد متوقف کردن انتقال است.” Osterholm برآورد کرده است که تنها 7% از جمعیت ایالات متحده آلوده شده است.

“بخشی از نگرانی من این است که ما متقاعد نشده زیادی از جمعیت ایالات متحده است که این مهم و مورد نیاز برای انجام شود” و “فرمانداران احساس تنگنا” بین آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی توصیه و چه بخش های بزرگی از جمعیت خود را ترجیح می دهند.

در حالی که برخی از کشورها معکوس بازگشایی قصد دارد از اواخر سال آن را بسیار بعید است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مدافع بازگشت به مستند رئیس جمهور داده مقاومت به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز چهارشنبه پس از Fauci گفت ایالات متحده هنوز هم “زانو در موج اول” از بحران.

“من مخالف با او را” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: سابق فاکس نیوز لنگر Greta Van Susteren است که میله میله به پخش در روز یکشنبه. “شما می دانید, دکتر Fauci گفت: آیا پوشیدن ماسک’ و در حال حاضر او می گوید: [به] آنها را می پوشند. و شما می دانید که او گفت متعدد چیز است: “آیا نزدیک کردن چین است. نمی ممنوعیت چین است.’ و من آن را به هر حال. من نوعی نمی گوش دادن به کارشناسان و من ممنوع چین است.”

در این میان وجود دارد تازه گزارش ها از کمبود تست کیت و همچنین آزمایشگاه کارگران به روند سواب و برخی از ایالت ها می گویند که آنها به فوریت نیاز بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

جزئیات:سازمان بهداشت جهانی ایجاد مستقل پنل به ارائه یک ارزیابی صادقانه از جهان در پاسخ به COVID-19

ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: این شهرستان در حال حاضر بيمارستان اجرا از تخت.

“دولت فدرال ارائه شده تست افزایش در کشورهای دیگر [و] من درخواست آنها انجام همین کار در شهر فینیکس” Gallego گفت: در مصاحبه با MSNBC. “ما فقط تست بدحال از بیمار است. ما باید بیشتر پرسنل پزشکی. ما در حال مبارزه است.”

در اوکلاهما بهداشت عمومی گفت: تهمت های اخیر داخلی رالی است که به احتمال زیاد در پشت چشمگیر افزایش موارد جدید COVID-19 به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد.

Tulsa County گزارش 261 تایید موارد جدید در روز دوشنبه یک روز رکورد بالا و یکی دیگر از 206 موارد ثبت شده در روز سه شنبه. مقایسه طول هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در 20 ژوئن وجود دارد که 76 مورد در روز دوشنبه و 96 روز سه شنبه. Tulsa City-County Health Department مدیر دکتر بروس پیکان گفت: همایش بزرگ مانند در محیط داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تجمع انتخاباتی به خود جلب کرد که هزاران نفر (رسمی حضور رقم 6,200 کمی کمتر از یک سوم از تولسا در عرصه ظرفیت) بودند به احتمال زیاد به سرزنش.

“در چند روز گذشته دیده ایم تقریبا 500 مورد جدید, و ما تا به حال چندین مراسم بزرگ بیش از دو هفته پیش, بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه” پیکان گفت.

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 12.1 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 550,327 مردم فوت کرده اند جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد. حداقل 6.6 میلیون نفر بهبود یافته اند.

برزیل دوم به ایالات متحده آمریکا با 1.71 میلیون نفر و 67,964 مرگ و میر. هند سوم اندازه گیری موارد در 767,296 پس از روسیه با 706,179 و پرو با 312,911.

انگلستان دارای 44,602 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,950 موارد و 4,641 مرگ و میر.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

مدرن, Inc. MRNA, +0.35% اعلام کرد یکی دیگر از تولید و مقابله آن هنوز تحقیقاتی COVID-19 واکسن به عنوان MarketWatch را Jaimy Lee گزارش شده است. به عنوان بخشی از این معامله Laboratorios Farmacéuticos Rovi ROVI, +7.42%, مستقر در مادرید رسیدگی تجاری را پر کنید-پایان ساخت واکسن نامزد برای استفاده در خارج از ایالات متحده

شرکت کانديد واکسن هنوز اثبات شده است که آن می تواند به محافظت در برابر coronavirus; اما سازندگان دارو در ایالات متحده در حال حرکت رو به جلو با تولید برنامه اغلب با حمایت مالی از دولت آمریکا برای سرعت بخشیدن به واکسن فرآیند توسعه.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:مسابقه COVID-19 واکسن است که سازندگان دارو پوسته پوسته شدن تا تولید — قبل از یکی از توسعه یافته است

مدرن اعلام کرده است چندین تولید deals به صورت تجربی آن را COVID-19 واکسن از جمله با Catalent Inc. CTLT, +1.18% و CordenPharma.

Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -1.38%, در ضمن شروع یک فاز 1a مطالعه بالینی تست یک استنشاق نسخه از آن تجربی COVID-19 دارو remdesivir. غذا و دارو در مارس اعطا اضطراری-استفاده از مجوز به داخل وریدی در قالب remdesivir به عنوان یک درمان برای برخی به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

جلعاد برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد در ماه ژوئن جدید randomized placebo-controlled clinical trial) که ثبت نام 60 افراد سالم.

“ارائه remdesivir به طور مستقیم به محل اولیه عفونت با nebulized استنشاق راه حل ممکن است فعال تر و هدفمند و در دسترس دولت در nonhospitalized بیماران و کاهش بالقوه سیستمیک قرار گرفتن در معرض مواد مخدر” دکتر Merdad Parsey, جلعاد افسر ارشد پزشکی در بیانیه ای گفت.

چه اقتصاد گفت ؟

تعداد مدعیان اولیه بیکاری کاهش یافت و تقریبا 100,000 در اوایل ماه جولای به چهار ماه اخیر از 1.31 میلیون اما با سرعت از اخراج است که هنوز هم بسیار بالا است و به نظر می رسد افتادن و هنگ کردن یک بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

مدعیان خشن سنج از اخراج کاهش یافته و به 1.31 میلیون نفر در هفت روز منتهی به جولای 4 از یک تجدید نظر 1.41 میلیون در قبل از هفته وزارت کار گفت: پنج شنبه. این ارقام بطور تطبیقی فصلی.

ببینید در حال حاضر:MarketWatch را Coronavirus بازیابی ردیاب

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch پیش بینی کرده بود 1.4 میلیون ادعاهای جدید. این ارقام منعکس کننده های کاربردی در زمینه راه طبیعی از طریق دولت بیکاری دفاتر. اضافی 1.04 میلیون نفر برای اعمال منافع هفته گذشته از طریق موقت فدرال-برنامه امداد هل دادن مجموع برای این هفته به 2.35 میلیون.

“براده بالا باقی می ماند و کاهش در یک سرسختانه سرعت آهسته. ما می تواند به سمت بالا فشار در هفته های آینده در پاسخ به افزایش ویروس موارد مرتبط با تعطیلی کسب و کار” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

آیا شرکت گفت ؟

Walgreens, چکمه, داد, Inc. WBA, -9.58% گزارش درآمد سه ماهه سوم که از دست رفته برآورد و رزرو 2 میلیارد دلار از اختلال COVID-19 در خود انگلستان کسب و کار.

داروخانه های زنجیره ای گفت: داروخانه ها و کسب و کار در سراسر جهان صدمه دیده بود توسط کمتر پزشک و بستری شدن در بیمارستان. نسخه پر در ایالات متحده به پایین 1.3 درصد و خرده فروشی ایالات متحده همان فروشگاه فروش شد تا 1.9% به دلیل افزایش تقاضا برای, ویتامین ها و تجهیزات حفاظت شخصی.

Walgreens نزدیک چهار ده, چکمه, عینک سازی محل و قطع پشتیبانی دفتر سرشماری 20 درصد در انگلستان تأثیر شغل 4000 یا حدود 7 درصد از نیروی کار شرکت.

تخت حمام و فراتر از آن نیز اعلام کرد فروشگاه تعطیلی در حالی که خرده فروش لوازم آشپزخانه Sur La جدول برای ثبت bankrtupcy.

در جای دیگر شرکت ها ادامه داد: برای کاهش هزینه های افزایش سرمایه و ارائه راهنمایی برای آمدن فصل درآمد سه ماهه دوم.

Coronavirus ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر خرید مواد غذایی

در اینجا آخرین اخبار در مورد شرکت ها و COVID-19:

• Bed Bath & Beyond, Inc. BBBY, -22.86% گزارش گسترده تر از حد انتظار از دست دادن سه ماهه اول و گفت: آن را کاهش دهد و آن مکان فروشگاه در حدود 20٪. این شرکت قصد دارد به حدود 200 تخت حمام و فراتر از آن فروشگاه در طول دو سال آینده برای کمک به صرفه جویی در حدود 250 میلیون دلار به 350 میلیون دلار در سال است. تخت حمام و فراتر از آن است 955 فروشگاه در آمریکای شمالی است. این شرکت در گزارش اولین-مالی-ماهه از دست دادن $302.3 میلیون دلار یا $2.44 یک سهم در مقایسه با از دست دادن $371.1 میلیون دلار یا $2.91 یک سهم در سال پیش دوره است. تنظیم از دست دادن $1.96 یک سهم. درآمد کاهش یافته است به $1.31 میلیارد دلار از $2.57 میلیارد دلار در سال پیش ، تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی از دست دادن $1.27 سهم در درآمد حاصل از $1.39 میلیارد دلار است. تخت حمام و فراتر از آن را گفته بود و نه ارائه یک چشم انداز برای سال به دلیل COVID-19 اختلالات در حالی که تحلیلگران انتظار کاهش از $2.06 سهم در درآمد حاصل از $9.02 میلیارد دلار است.

• کارناوال Corp. CCL, -2.06% CCL, +0.83% آلمان-بر اساس خط کروز آیدا گشت سر گرفته خواهد شد عملیات در ماه اوت با سه کشتی مجموعه ای برای راه اندازی مجدد قایقرانی. AIDAperla خواهد set sail on Aug 5 از هامبورگ به دنبال AIDAmar در اوت. 12 از روستوک-Warnemünde و AIDAblue در اوت. 16 از کیل. رزرو برای کشتی شروع پنج شنبه. راه اندازی مجدد خواهد بود که برای اولین بار پس از عملیات متوقف شد industrywide در اواسط ماه مارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. اقدامات این شرکت را معرفی کرده است علاوه بر بهداشتی موجود و استانداردهای بهداشت شامل پرسشنامه سلامت قبل از کروز; متوسط اندازه گیری قبل از ورود برای مهمانان و خدمه; فیزیکی-فاصله دستورالعمل; و از نزدیک با ظرفیت های موفق در پردازنده رستوران, کافه تئاتر و مکانهای دیگر.

• Costco Wholesale Corp. هزینه +2.90% فروش ژوئن افزایش 11 ٪ به $16.2 میلیارد دلار از $14.6 میلیارد دلار در ماه ژوئن 2019. همان-فروش فروشگاه افزایش 12% از جمله 11 درصد افزایش در آمریکا هم فروش فروشگاه. تجارت الکترونیک افزایش فروش 86 درصد این شرکت گفت. Costco فروش در ماه مه افزایش یافت 7.5% و فروش آنلاین پرید 106% که در ماه است. Costco گزارش شده قوی e-commerce فروش در این سال, اما در آخرین گزارش سه ماهه در ماه آوریل این شرکت گفت: خرید و فروش آنلاین ساخته نشده بود تا برای کاهش ترافیک پا در فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر مانند نوری در دادگاه مواد غذایی و سفر با توجه به اقامت در خانه سفارشات اجتماعی-فاصله محدودیت و تعطیلی مرتبط با این بیماری همه گیر. Costco است که میله میله به گزارش چهارم آن-مالی-نتایج سه ماهه مدتی در ماه سپتامبر با فروش سه ماهه دیده می شود حدود 50 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

• Helen of Troy با مسئولیت محدود. HELE, +1.48%, پدر و مادر یک نمونه از مارک های مصرف کننده از جمله Oxo Vicks و براون منفجر گذشته درآمد برآورد خود را برای سه ماهه اول سال مالی. فروش آنلاین افزایش 33% به عنوان همه گیر بسته فروشگاه ها. “ما بهداشت و خانه بخش چراغ راه با رشد فروش 29%” رئیس اجرایی Julien Mininberg در بیانیه ای گفت. “زیبایی و خانمان هر دو برگزار می شود تا به خوبی در چهره بسیاری از فروشگاه تعطیلی و سطح بی سابقه ای از بیکاری و شخصی اختلال با توجه به COVID-19.” این شرکت ارائه راهنمایی با توجه به “خالص تاثیر این بیماری همه گیر در ما مصرف کنندگان و عرضه است که هنوز هم بسیار سیال و نامشخص” گفت: Mininberg اگر چه آن بلند است برخی از اقدامات انجام شده برای حفظ جریان نقدی در مواجهه با بحران است. این شرکت به پایان رسید سه ماهه با $88.5 میلیون به صورت نقدی و در کوتاه مدت و بلند مدت بدهی $324.9 میلیون.

• نجیب انرژی, Inc. NBL, +0.22% با بودجه حدود 100 میلیون دلار در سرمایه گذاری در سه ماهه دوم و حتی آن را به عنوان کاهش هزینه ها در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. هوستون مبتنی بر نفت و گاز, اکتشاف و توسعه شرکت تحویل داده 350,000 بشکه معادل نفت در روز (MBoe/d) در سه ماهه شامل 248 MBoe/d از ایالات متحده خشکی. این شرکت کاهش هزینه های تحویل پایین ترین رکورد در واحد تولید هزینه از $6.61 هر بوع. آن کاهش هزینه های عمومی و اداری به 63 میلیون دلار کاهش 40 درصد از مدت مشابه سال پیش. با وجود تاثیر قابل توجهی در اقتصاد جهانی از COVID-19 “ما مادی کاهش هزینه ساختار کسب و کار ما, در حالی که نشان دادن قوی ظرفیت تولید در هر دو بخش خشکی و دریایی کسب و کار” مدیر اجرایی دیوید کلش در بیانیه ای گفت. نجیب گزارش درآمد سه ماهه دوم در اوت. 7.

• Sur La Table ورشکستگی کرده است و مرتب برای نهایی فروش به بخش خصوصی برگزار شد وسایل آشپزی خرده فروش گفت. شرکت امن تامین مالی برای تکمیل روند ورشکستگی است و وزن فروش آن Sur La Table فروشگاه های خرده فروشی پس از آن تغییر اندازه رد پای آن و بسته فروشگاه های خاص “رستگار در زمان خرده فروشی محیط زیست است.” این شرکت مرتب از یک “وسیله اسب” پیشنهاد با وابستگان از قلعه سرمایه گذاری گروه که به نوبه خود در حال کار با STORY3 شرکای سرمایه را به “سرمایه و مصرف کننده تخصص” برای احیای این شرکت است. “این فرایند فروش را در یک احیا Sur La جدول قرار به رشد در یک پست COVID-19 خرده فروشی های محیط زیست” رئیس اجرایی Jason Goldberger گفت.

• نقطه عطف Brands, Inc. TPB, +2.51%, که باعث می شود زیگزاگ نورد مقالات و دیگر سیگار-محصولات مرتبط انتظار دارد به گزارش رکورد درآمد برای فقط-تکمیل سه ماهه. در رابطه با اعلام عمومی از ارائه 2 میلیون سهم از سرمایه گذاران این شرکت نشان داد که این انتظار سه ماهه دوم درآمد بالای 100 میلیون دلار در سطح این شرکت هرگز قبلا رسیده به یک چهارم. کل است و جلوتر از این شرکت اظهار داشت: انتظارات از $81 میلیون دلار به 87 میلیون و همچنین متوسط تحلیلگر برآورد $85 میلیون با توجه به FactSet. “در سیگار بخش فروش بهره مند از افزایش مصرف محصول جدید و به تازگی اجرا شده رشد از طرح های است که جبران COVID مربوط به زنجیره تامین اختلال با تجربه در MYO سیگار میپیچد کسب و کار.”

• Walmart, Inc. WMT, +1.78% نشان داد که آن را تنظیم کرده است تا سلامت-شرکت های بیمه است و به دنبال استخدام بیمه با مجوز حرفه ای. در یک ارسال در شرکت, سایت استخدام, صفحه, خرده فروش گفت: این مجموعه خارج شده و بیمه خدمات LLC است و به دنبال استخدام چند مدیکر بیمه عوامل برای شروع اولین هفته از ماه اوت است. “شما خواهد بود مسئول برای کمک به مدیکر جامعه در راه معنی دار با ثبت نام مشتریان در مدیکر محصولات و خدمات از طریق تلفن” ارسال گوید. خارج شده تا به حال مراکز بهداشتی در فروشگاه خود را پس از 2019.

ببینید:Walgreens سهام افزایش می یابد در نظر دارد برای باز کردن 700 شیوه های مراقبت های اولیه

گزارش های اضافی توسط تیم Rostan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de